3

Brawo Adamek...

0

mógł go już wykończyć

0

dla mnie w puntach na razie prowadzi.

0

0

0

Abell na deskach

0

Wpisz w Google drth

0

Chyba nie widziałeś wpisów po 10 minutach gry,dla niektórych messi i luis powini zostać zmienioni

0

Podobno gra słabo xD

0

ostatnio oglądałem i nie cieło http://www.drhtv.com.pl/transmisja-38261.html

0

Jest napisane jaki byk na górze strony Canal + Sport 2.

0

Wpisz w googlach drth i pierwszy link

0

Chyba coś źle skopiowałeś...

0

On odchodzi za darmo, czy Barcelona coś zarobi na jego odejściu?

0

Tak tylko, że Milan gra bez swoich 2 podstawowych środkowych obrońców

9

1

Orientuje się ktoś, kto ma obecnie pas KSW w kategorii wagowej, w której jest Damian.?

0

To Rakitić by musiał zdjąć gips i zagrać.

2

To wg. ciebie w tej 11 są zawodnicy obecnie w najwyższej formie??

1

Chyba EV nie wysunął wniosków po meczy z Romą.

1

To jest dramat kurwa, to jest dramat...

1

3 minuty

0

grają aby stracić tą bramkę

14

teraz już nie można wchodzić..

1

tak

0

jeszcze 20 minut + może dogrywka..

1

Tylko szpakowski się nie pomylił na kontrę sevili powiedział kontra realu, no ale on może..

0

lepiej nie włączaj.

0

tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?