darekj102
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawo Adamek...
0
mógł go już wykończyć
0
dla mnie w puntach na razie prowadzi.
0
http://supersportowo.com/boks.html
trzymaj
0
http://supersportowo.com/boks.html
0
Abell na deskach
0
http://telewizjada.xyz/polsat-boxing-night/
0
Wpisz w Google drth
0
Chyba nie widziałeś wpisów po 10 minutach gry,dla niektórych messi i luis powini zostać zmienioni
0
Podobno gra słabo xD
0
ostatnio oglądałem i nie cieło http://www.drhtv.com.pl/transmisja-38261.html
0
Jest napisane jaki byk na górze strony Canal + Sport 2.
0
Wpisz w googlach drth i pierwszy link
0
Chyba coś źle skopiowałeś...
0
On odchodzi za darmo, czy Barcelona coś zarobi na jego odejściu?
0
Tak tylko, że Milan gra bez swoich 2 podstawowych środkowych obrońców
9
Laczki to takie polecam - https://a.allegroimg.com/s400/03815d/7dd6f5e74442b64e03d320a4a86a
1
Orientuje się ktoś, kto ma obecnie pas KSW w kategorii wagowej, w której jest Damian.?
0
To Rakitić by musiał zdjąć gips i zagrać.
2
To wg. ciebie w tej 11 są zawodnicy obecnie w najwyższej formie??
1
Chyba EV nie wysunął wniosków po meczy z Romą.
1
To jest dramat kurwa, to jest dramat...
1
3 minuty
0
grają aby stracić tą bramkę
14
teraz już nie można wchodzić..
1
tak
0
jeszcze 20 minut + może dogrywka..
1
Tylko szpakowski się nie pomylił na kontrę sevili powiedział kontra realu, no ale on może..
0
lepiej nie włączaj.
0
tak