0

dośrodkowanie, bramkarz wypuścił piłkę i gol.

0

0

no to załatwili..

0

a się posypało odpowiedzi

0

1

0

Odnośnie tych tweetów w tym filmiku, to nie rozumiem jak mogą się podniecać jak Barcelona wygrywa, natomiast jak teraz przegrała to wypisują takie bzdety.

1

0

Priv

1

Trwa pierwsza po trzech skokach jesteśmy 3 .

0

Tak długo grają? Rozpoczęli chyba o 18.

0

Ja tez poproszę ;)

0

Co jak co, ale ten sędzia źle mi się kojarzy.

0

Messi jaki zadowolony.

0

Dzięki :)

0

Oni komentują na tvp 2 czy eurosporcie?

0

Kolejny odcinek programu 12 lutego
https://sport.onet.pl/misja-futbol

1

Na tvp 1 też będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

Dla mnie to pique następne spotkania powinien rozpoczynać od ławki luba nawet siadać na trybuny. Wg mnie to co w dzisiejszym meczu komentator mówił ze gra on za nazwisko jest prawda. Juz rezerwowi zagrają lepiej

0

Tez mi się wydaje ze Gomes jest zbyt statyczny tak jak by mu się nie chciało biegać

1

Dla mnie to ty inny mecz oglądałeś. Pierwsza połowa nie powiem grąl źle ale to przede wszystkim od miejsca na boisku bo grał na skrzyele. Lecz druga połowa w wykonaniu Gomes a była bardzo dobra

0

na weeb.tv powinno być

29

Patrzę na ławkę rezerwowych Gomes i jestem zadowolony, spojrzę na skład Rudy i jestem wkurwiony...

0

Wiadomo kiedy arda Turan wraca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?