darekj102
Dołączył/a: luty 2013
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dośrodkowanie, bramkarz wypuścił piłkę i gol.
0
http://tele-wizja.ru/stream-84/
0
no to załatwili..
1
http://www.sport247.live/pl/player/5acdc26bd9ff9962693799/33/124/5ace64c07c97b/RealMadridCF-JuventusFC/768/432
0
a się posypało odpowiedzi
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
powinien działać
lub tu znajdź http://www.sport247.live/en/home
1
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
0
Odnośnie tych tweetów w tym filmiku, to nie rozumiem jak mogą się podniecać jak Barcelona wygrywa, natomiast jak teraz przegrała to wypisują takie bzdety.
1
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
0
Priv
1
Trwa pierwsza po trzech skokach jesteśmy 3 .
0
http://aliez.me/live/dxd570gd4td5f6j/
0
Tak długo grają? Rozpoczęli chyba o 18.
0
Ja tez poproszę ;)
0
Co jak co, ale ten sędzia źle mi się kojarzy.
0
Messi jaki zadowolony.
0
Dzięki :)
0
Oni komentują na tvp 2 czy eurosporcie?
0
Kolejny odcinek programu 12 lutego
https://sport.onet.pl/misja-futbol
1
Na tvp 1 też będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
http://aliez.me/live/sfup5sj65s36g7/gcdn/
1
0
https://nasze-kino.tv/serial-online/156/belfer
0
Dla mnie to pique następne spotkania powinien rozpoczynać od ławki luba nawet siadać na trybuny. Wg mnie to co w dzisiejszym meczu komentator mówił ze gra on za nazwisko jest prawda. Juz rezerwowi zagrają lepiej
0
Tez mi się wydaje ze Gomes jest zbyt statyczny tak jak by mu się nie chciało biegać
1
Dla mnie to ty inny mecz oglądałeś. Pierwsza połowa nie powiem grąl źle ale to przede wszystkim od miejsca na boisku bo grał na skrzyele. Lecz druga połowa w wykonaniu Gomes a była bardzo dobra
0
na weeb.tv powinno być
29
Patrzę na ławkę rezerwowych Gomes i jestem zadowolony, spojrzę na skład Rudy i jestem wkurwiony...
0
Wiadomo kiedy arda Turan wraca?