dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I cyk kolejnych zaskarżyc o zniesławienie
Brak wyroków, a ci przygłupy zniesławiaja Barce
0
@Karol145 całą Elite koalicji oszustów
Ostatnio tego Arłukowocza czy jak jemu tam Rafalka też ładnie orze
Kłamstwa łatwo wyśmiać. Gorzej z myśleniem zaślepionych ludzi!
1
@Karol145 stano to bardzo mądry człowiek
I przy okazji pięknie masakruje lewactwo ich kłamstwa i chamstwo!
1
@Dieselzor Krysztiano hat trick nietrafionych
2
Ale oni grają na Messiego
A Krysztiano nie dostaje dobrych podań
0
Szwagry przeprosić Leo i last dance
3
Ktoś dzisiaj pisał o fajnym kursie
Jamal że odda dwa strzały za pola karnego po kursie 7zl
Ładny Kursik
1
@KrychaFCB jeszcze niech kasę oddadzą i wezmą do siebie dezerterów i przy okazji zdradzieckich polityków
0
@takisobiektos na kogo zagłosujesz to twoja sprawa
Może już lepiej na lewicę ci to chociaż może na tyle głupi że nic złego nie zrobią, bo nic nie potrafią :)
0
@Aragorn33
Kamilka 6 lat pytam się co to za kara? Z tego co wiem to dumna chodzi po mieście
Pakt migracyjny da się obronić kosztem nawet pieniędzy.
Bezpieczeństwo to pierwsza sprawa powinna być tych którzy nami rządzą
A oni tylko patrzą aby kupić sobie zegarek omega, Porsche, czy inne posiadłości!
1
@Tigermaus Teraz się domaga
Myślisz że oni nie wiedzieli co tam się dzieje? Takich Dawidkow jest mnóstwo. Dlaczego trzyma Giertycha?
Bo ma haki na niego :)
Ludzie czasami nic nie myślą i idą głosując nie wiedząc za czym
2
@Aragorn33 dużo nie wiesz z paktem
Negocjował, ale nie zatwierdził.
Smieszy bo PiS bo pis ci to sobie robią co chcą!
Afera Kłodzka tutaj tego nie da się komentować i bronić
Jakie te wyroki dostali?
Nie kompromituj się i zacznij myśleć!
Jednych i drugich odsunąć od władzy!
4
Są tu Jeszcze obrońcy obecnego rządu, po aferach w Kłodzku, Szpitala południowego, paktu migracyjnego, czy tam starszych u Sowy przemowach Radka i innych cwaniaczków? Taczki i pogonić ich do kamieniołomow!
0
Bez karniaczka nic tutaj nie trafi The Best
0
A dziadek Krysztiano nie zejdzie
Wiadomo kto tam rządzi
0
Jak forma nie no maszyna
Siiiiii
0
Uwaga włączam mecz Portugalii i The Best cr7
0
@Conradxc no co uśmiechnijcie się Brygada
Co tacy smutni?
0
W kadrze Francji jest jakiś Bialy?
3
Przyzwyczaili w Europie do takiego sędziowania i przekręcenia
Makembe wpada w nogę obrońcy
0
Nie daje asyst temu zdrajcy xd
0
@Kgorecki2500 ale nie te emocje
Pamiętam jak przeżywałem i meczem żyłem kilka dni przed. A teraz nawet nie myślałem że El Clasico jest
2
Pamiętam tego Cucucurele jak piosenkę wymyślił że powstrzyma halalnda
A ten jego zezlomował
Idealnie pasuje mentalem do tego żałosnego klubu!
Taki głupiutki, pewnie na jakieś spięcie w szatni :)
0
A ja tam się cieszę że Real wzmacnia, bo ostanie mecze z nimi takie nijakie. Czułem się jakbyśmy grali z leszczami. Może w końcu będą emocje.
4
Pączus i kartka niemożliwe
0
To jest vini to jest vini xd
0
Taki Marlon śmigał by na obronie Brazyli xd
0
@Kamiloza91 to prawda za dzieciaka byłem fanem Romario, Rivaldo, Ronaldinho, fenomeno
A teraz pajac Vini
Tylko szkoda Rapihni
1
Vini nie tańczysz?
0
Widzicie to jak Madrycioki się śmieją że podebrali nam 31 letniego placka :)
On nic w obronie nie daje, jego najwyższa forma mija. Mam wrażenie że w Realu nie panują nad budowaniem kadry.