1

I cyk kolejnych zaskarżyc o zniesławienie
Brak wyroków, a ci przygłupy zniesławiaja Barce

0

@Karol145 całą Elite koalicji oszustów
Ostatnio tego Arłukowocza czy jak jemu tam Rafalka też ładnie orze
Kłamstwa łatwo wyśmiać. Gorzej z myśleniem zaślepionych ludzi!

1

@Karol145 stano to bardzo mądry człowiek
I przy okazji pięknie masakruje lewactwo ich kłamstwa i chamstwo!

1

@Dieselzor Krysztiano hat trick nietrafionych

2

Ale oni grają na Messiego
A Krysztiano nie dostaje dobrych podań

0

Szwagry przeprosić Leo i last dance

3

Ktoś dzisiaj pisał o fajnym kursie
Jamal że odda dwa strzały za pola karnego po kursie 7zl
Ładny Kursik

1

@KrychaFCB jeszcze niech kasę oddadzą i wezmą do siebie dezerterów i przy okazji zdradzieckich polityków

0

@takisobiektos na kogo zagłosujesz to twoja sprawa
Może już lepiej na lewicę ci to chociaż może na tyle głupi że nic złego nie zrobią, bo nic nie potrafią :)

0

@Aragorn33
Kamilka 6 lat pytam się co to za kara? Z tego co wiem to dumna chodzi po mieście
Pakt migracyjny da się obronić kosztem nawet pieniędzy.
Bezpieczeństwo to pierwsza sprawa powinna być tych którzy nami rządzą
A oni tylko patrzą aby kupić sobie zegarek omega, Porsche, czy inne posiadłości!

1

@Tigermaus Teraz się domaga
Myślisz że oni nie wiedzieli co tam się dzieje? Takich Dawidkow jest mnóstwo. Dlaczego trzyma Giertycha?
Bo ma haki na niego :)
Ludzie czasami nic nie myślą i idą głosując nie wiedząc za czym

2

@Aragorn33 dużo nie wiesz z paktem
Negocjował, ale nie zatwierdził.
Smieszy bo PiS bo pis ci to sobie robią co chcą!
Afera Kłodzka tutaj tego nie da się komentować i bronić
Jakie te wyroki dostali?
Nie kompromituj się i zacznij myśleć!
Jednych i drugich odsunąć od władzy!

4

Są tu Jeszcze obrońcy obecnego rządu, po aferach w Kłodzku, Szpitala południowego, paktu migracyjnego, czy tam starszych u Sowy przemowach Radka i innych cwaniaczków? Taczki i pogonić ich do kamieniołomow!

0

Bez karniaczka nic tutaj nie trafi The Best

0

A dziadek Krysztiano nie zejdzie
Wiadomo kto tam rządzi

0

Jak forma nie no maszyna
Siiiiii

0

Uwaga włączam mecz Portugalii i The Best cr7

0

@Conradxc no co uśmiechnijcie się Brygada
Co tacy smutni?

0

W kadrze Francji jest jakiś Bialy?

3

Przyzwyczaili w Europie do takiego sędziowania i przekręcenia
Makembe wpada w nogę obrońcy

0

Nie daje asyst temu zdrajcy xd

0

@Kgorecki2500 ale nie te emocje
Pamiętam jak przeżywałem i meczem żyłem kilka dni przed. A teraz nawet nie myślałem że El Clasico jest

2

Pamiętam tego Cucucurele jak piosenkę wymyślił że powstrzyma halalnda
A ten jego zezlomował
Idealnie pasuje mentalem do tego żałosnego klubu!
Taki głupiutki, pewnie na jakieś spięcie w szatni :)

0

A ja tam się cieszę że Real wzmacnia, bo ostanie mecze z nimi takie nijakie. Czułem się jakbyśmy grali z leszczami. Może w końcu będą emocje.

4

Pączus i kartka niemożliwe

0

To jest vini to jest vini xd

0

Taki Marlon śmigał by na obronie Brazyli xd

0

@Kamiloza91 to prawda za dzieciaka byłem fanem Romario, Rivaldo, Ronaldinho, fenomeno
A teraz pajac Vini
Tylko szkoda Rapihni

1

Vini nie tańczysz?

0

Widzicie to jak Madrycioki się śmieją że podebrali nam 31 letniego placka :)
On nic w obronie nie daje, jego najwyższa forma mija. Mam wrażenie że w Realu nie panują nad budowaniem kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?