dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bez gracza który zdobył złotego buta
0
czemu nie jak tam Ramos jest
0
Zabawne że Iniesta nawet nominacji nie dostał a przykrywał niektórych czapką
0
Pedro też dobry mecz asysta i karny wywalczony
0
powrócił z kosmosu :)
0
Mądralo tym czasem Tata wystawia jego na pozycji fałszywej 9 i ma 11 asyst
0
właśnie fellow2 :) czego straszysz nowy93
0
A to co już pewne że nie zagra w sobotę , to że dzisiaj to wiem :)
0
Gościu powinien się cieszyć że czerwieni dostał a tutaj karę anulowali ,ale cóż i z nim sobie poradzimy Ney trochę pokręci nim :)
0
Udane mistrzostwa Stoichkova Król strzelców chyba nawet Złotą Pilkę zdobył po Mundialu , a poza tym nasz człowiek :)
0
zgadza się , a i jeszcze piękne golaso George Hagi chyba z Kolumbią :) jak mnie pamięć nie zawodzi
0
Racja te MŚ świata mam najlepiej w pamięci moje pierwsze heh dzięki Roberto Baggio Brazylia sięgnęła po złotą nike :) heh Złota ekipa Cafu mam w pamięci to był kocur
0
Mój od MŚ 94 i to od niego zacząłem interesować się Barca :) pozdro
0
http://www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/buitenlands/22189522/__Ronaldinho_rond_met_Besiktas__.html
0
Ronaldinho wraca do europy Besiktas Stambuł chyba podpisze z nim kontrakt
0
Pewnie zagramy takim składem jak z Realem :) i po przerwie wchodzi Alexis Pedro i Song może
0
I Romario
0
Leo Messi 395 meczy w Barcelonie 327 goli
Argentyna 83 mecze 37 goli
Barcelona B 22 mecze 6 goli
0
Mówiłem że Pedro będzie wielki jeszcze , a minusów sypało się :) ale na szczęście wyjexane na to mam :) jeszcze z 10 brameczek Pedrito w La liga i będzie ok i , może coś City ukuje
0
Trzeba wziąć pod uwagę że z 5 goli CR7 nie powinno być uznanych np Elche Valencja i ze 2 karne po nurkowaniu Bale i jeszcze jakiś tam spalony ale już nie pamiętam z kim
0
A po co masz kupować craków z BVB Fc Bayern możesz im kibicować nikt ciebie tutaj nie chce nareszcie odpoczniemy od ciebie
0
my też dostajemy prezenty od Alexisa ta brameczka z Realem majstersztyk oby więcej takich :)
0
O to niedługo jubileuszowa bramka nr 50 może z Atletico :) Ciekawe ile asyst ma Iniesta pewnie ze 150 :)
0
Jak będziesz grzeczna może coś mikołaj przyniesie , a tak na poważnie to marzenie do zrealizowania powodzenia :)
0
Wybieram się na meczyk z Malagą , więc odwiedzę sklep może wyciągnę jakąś koszulkę planuję naszego magika z numerem 8 :)
0
Poszedł głos :)
0
O Miki masz ode mnie plusa , a rzadko to się zdarza :)
0
Dobry skład mógłby wejść Adama Traore i Dani NIeto i Sergi Samper Tata mógłby dać szanse pokazać się młodym wychowankom
0
Dobrze niech zwalają winę na sędziego , niech żyją w przekonaniu że zremisowali przez arbitra , a taka prawda że przegrywali w jedenastkę 2 0 ,tak się zastanawiam czy ta kartka bardziej zmotywowała
0
Ta a później się okaże że Cesc odejdzie bo nie ma wsparcia od kibiców dzisiaj znakomicie zagrał .Trzeba szanować swoją drużynę ,a rozliczać po sezonie