0

bez gracza który zdobył złotego buta

0

czemu nie jak tam Ramos jest

0

Zabawne że Iniesta nawet nominacji nie dostał a przykrywał niektórych czapką

0

Pedro też dobry mecz asysta i karny wywalczony

0

powrócił z kosmosu :)

0

Mądralo tym czasem Tata wystawia jego na pozycji fałszywej 9 i ma 11 asyst

0

właśnie fellow2 :) czego straszysz nowy93

0

A to co już pewne że nie zagra w sobotę , to że dzisiaj to wiem :)

0

Gościu powinien się cieszyć że czerwieni dostał a tutaj karę anulowali ,ale cóż i z nim sobie poradzimy Ney trochę pokręci nim :)

0

Udane mistrzostwa Stoichkova Król strzelców chyba nawet Złotą Pilkę zdobył po Mundialu , a poza tym nasz człowiek :)

0

zgadza się , a i jeszcze piękne golaso George Hagi chyba z Kolumbią :) jak mnie pamięć nie zawodzi

0

Racja te MŚ świata mam najlepiej w pamięci moje pierwsze heh dzięki Roberto Baggio Brazylia sięgnęła po złotą nike :) heh Złota ekipa Cafu mam w pamięci to był kocur

0

Mój od MŚ 94 i to od niego zacząłem interesować się Barca :) pozdro

0

Ronaldinho wraca do europy Besiktas Stambuł chyba podpisze z nim kontrakt

0

Pewnie zagramy takim składem jak z Realem :) i po przerwie wchodzi Alexis Pedro i Song może

0

I Romario

0

Leo Messi 395 meczy w Barcelonie 327 goli
Argentyna 83 mecze 37 goli
Barcelona B 22 mecze 6 goli

0

Mówiłem że Pedro będzie wielki jeszcze , a minusów sypało się :) ale na szczęście wyjexane na to mam :) jeszcze z 10 brameczek Pedrito w La liga i będzie ok i , może coś City ukuje

0

Trzeba wziąć pod uwagę że z 5 goli CR7 nie powinno być uznanych np Elche Valencja i ze 2 karne po nurkowaniu Bale i jeszcze jakiś tam spalony ale już nie pamiętam z kim

0

A po co masz kupować craków z BVB Fc Bayern możesz im kibicować nikt ciebie tutaj nie chce nareszcie odpoczniemy od ciebie

0

my też dostajemy prezenty od Alexisa ta brameczka z Realem majstersztyk oby więcej takich :)

0

O to niedługo jubileuszowa bramka nr 50 może z Atletico :) Ciekawe ile asyst ma Iniesta pewnie ze 150 :)

0

Jak będziesz grzeczna może coś mikołaj przyniesie , a tak na poważnie to marzenie do zrealizowania powodzenia :)

0

Wybieram się na meczyk z Malagą , więc odwiedzę sklep może wyciągnę jakąś koszulkę planuję naszego magika z numerem 8 :)

0

Poszedł głos :)

0

O Miki masz ode mnie plusa , a rzadko to się zdarza :)

0

Dobry skład mógłby wejść Adama Traore i Dani NIeto i Sergi Samper Tata mógłby dać szanse pokazać się młodym wychowankom

0

Dobrze niech zwalają winę na sędziego , niech żyją w przekonaniu że zremisowali przez arbitra , a taka prawda że przegrywali w jedenastkę 2 0 ,tak się zastanawiam czy ta kartka bardziej zmotywowała

0

Ta a później się okaże że Cesc odejdzie bo nie ma wsparcia od kibiców dzisiaj znakomicie zagrał .Trzeba szanować swoją drużynę ,a rozliczać po sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?