1

Wątpie w ten transfer , ale zdecydowanie jest wart dołożenia kilka mln , zamiast Higuaina . Igła w ostateczności za 25 mln :)

0

Gabi Tevez Nasri

1

o rany ilu grajków z Liverpoolu

0

olać Higuaina brać Cuadrado nie wiem ile on warty nie pamiętam chyba jakieś 30 mln brać nie zastanawiać się już dawno to pisałem

0

gol gol gol

0

wow Cuadrado

0

ależ kot z tego Cuadrado

0

Hazard jest uniwersalny i jest kotem , to jest moje marzenie aby ktoś jego ściągnął , ale znając nasz zarząd to wezmą Higuaina bo Messi dobre słowko szepnął

0

Lepiej dołożyć kilka mln i Hazarda jak da radę

0

Lepiej nie pisać co zrobił Song chamstwo dyskfalifikacja na kilka meczy

0

nie gadajcie podobno jest dobry ten Ochoa . Ja bym nie dał 12 mln na drugiego bramkarza . Potrzebni są nam jeszcze obrońcy chyba że Barca ma wiecej pieniędzy i nie zdradza ile ma kasy żeby kogoś dobrego kupić

0

Alonso zaraz czerwień dostanie

1

żal ramos

0

Szkoda że Barca się nie interesuje Mathieu Valbuena , jakby Xavi chciał odejść , wiem że gościu wiekowy , ale sądzę , że 2/3 sezony mógłby pograć , potem kto wie może Alen Haililović wskoczy do pierwszej drużyny . Na Koke bym nie liczył ciężki do wyciągnięcia , a Valbuena jest nie drogą opcją . Co sądzicie o Mathieu ?

0

skąd masz pewność czy Fabregasem by nie kręcił ?

0

haha od 1994 roku za Brazylią jestem i będę dalej :)

0

Brawo Lucho trzeba wierzyć w Pedrito , on jest dobrym grajkiem , nie ma sensu jego sprzedawać. Wiem że większość użytkowników tej strony jest za pozbyciem się jego . To co pokazał w tym sezonie to jeszcze nic , stać jego na więcej . Mam nadzieję że opadnie wam kopara :)

0

Albo Cecha i nie będzie trzeba wydawać kasy na Bravo

10

Barca PSG Liverpool Roma eh grupa śmierci by była

0

kurcze inne kluby z grosze ściągają bramkarzy , prawie że za darmo a my przepłacamy , potem sprzedamy jego w promocji , bądź za darmo oddamy Żal mi tych specjalistów w Barcelonie od transferów

0

hej przecież to nie Rakitic

0

Dużo za tego bramkarza Bravo , poszukałbym innej opcji np Willy Caballero Julio Cesar

0

Podobną kontuzję mam miesiąc czasu takie leczenie trwa , jak wiązadła poszły w stawie skokowym , to trochę dłużej

0

Pokazują gdzieś mecz Brazylii z Serbią ?

0

Dla mnie Pedro może zostać , czołowym grajkiem La liga był , statystyki miał lepsze od Bale

0

chętnie jego zobaczę i Piszczka transfery , za nie dużą kasę

0

szacunku to nie mają urzędy skarbowe kosząc takie pieniądze na czym się da

0

Trzeba szukać młodych . Stoper, z przyszłością , to John Stones , będzie o nim głośno

12

Munir El Haddadi znowu strzela , dla reprezentacji U19

1

Dos Santosa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?