dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wątpie w ten transfer , ale zdecydowanie jest wart dołożenia kilka mln , zamiast Higuaina . Igła w ostateczności za 25 mln :)
0
Gabi Tevez Nasri
1
o rany ilu grajków z Liverpoolu
0
olać Higuaina brać Cuadrado nie wiem ile on warty nie pamiętam chyba jakieś 30 mln brać nie zastanawiać się już dawno to pisałem
0
gol gol gol
0
wow Cuadrado
0
ależ kot z tego Cuadrado
0
Hazard jest uniwersalny i jest kotem , to jest moje marzenie aby ktoś jego ściągnął , ale znając nasz zarząd to wezmą Higuaina bo Messi dobre słowko szepnął
0
Lepiej dołożyć kilka mln i Hazarda jak da radę
0
Lepiej nie pisać co zrobił Song chamstwo dyskfalifikacja na kilka meczy
0
nie gadajcie podobno jest dobry ten Ochoa . Ja bym nie dał 12 mln na drugiego bramkarza . Potrzebni są nam jeszcze obrońcy chyba że Barca ma wiecej pieniędzy i nie zdradza ile ma kasy żeby kogoś dobrego kupić
0
Alonso zaraz czerwień dostanie
1
żal ramos
0
Szkoda że Barca się nie interesuje Mathieu Valbuena , jakby Xavi chciał odejść , wiem że gościu wiekowy , ale sądzę , że 2/3 sezony mógłby pograć , potem kto wie może Alen Haililović wskoczy do pierwszej drużyny . Na Koke bym nie liczył ciężki do wyciągnięcia , a Valbuena jest nie drogą opcją . Co sądzicie o Mathieu ?
0
skąd masz pewność czy Fabregasem by nie kręcił ?
0
haha od 1994 roku za Brazylią jestem i będę dalej :)
0
Brawo Lucho trzeba wierzyć w Pedrito , on jest dobrym grajkiem , nie ma sensu jego sprzedawać. Wiem że większość użytkowników tej strony jest za pozbyciem się jego . To co pokazał w tym sezonie to jeszcze nic , stać jego na więcej . Mam nadzieję że opadnie wam kopara :)
0
Albo Cecha i nie będzie trzeba wydawać kasy na Bravo
10
Barca PSG Liverpool Roma eh grupa śmierci by była
0
kurcze inne kluby z grosze ściągają bramkarzy , prawie że za darmo a my przepłacamy , potem sprzedamy jego w promocji , bądź za darmo oddamy Żal mi tych specjalistów w Barcelonie od transferów
0
hej przecież to nie Rakitic
0
Dużo za tego bramkarza Bravo , poszukałbym innej opcji np Willy Caballero Julio Cesar
0
Podobną kontuzję mam miesiąc czasu takie leczenie trwa , jak wiązadła poszły w stawie skokowym , to trochę dłużej
0
Pokazują gdzieś mecz Brazylii z Serbią ?
0
Dla mnie Pedro może zostać , czołowym grajkiem La liga był , statystyki miał lepsze od Bale
0
chętnie jego zobaczę i Piszczka transfery , za nie dużą kasę
0
szacunku to nie mają urzędy skarbowe kosząc takie pieniądze na czym się da
0
Trzeba szukać młodych . Stoper, z przyszłością , to John Stones , będzie o nim głośno
12
Munir El Haddadi znowu strzela , dla reprezentacji U19
1
Dos Santosa :)