3

eh jakaś porażka z tym głosowaniem canalplus . Trochę to śmieszne wojna na głosy heh kibice Realu nic z tego nie mają , a głosują na Rome . NC+ powinna zrobić glosowanie , dla tych co korzystaja z oferty NC+ i był by spokój

0

Ależ Ney zerwał pajęczynke , wow ale golazo

1

5 głosów oddałem z każdego Urządzenia :) chociaż nie mam NC+ , bo zrezygnowałem

8

zawsze może być , wina sędziego

0

oj Zlatan ciekawe czy tak robił w Barcelonie :)

0

wow Mascherano wrócił szybko . Chłopaki poważnie podchodzą do sprawy . To się chwali

0

a co ty stawiasz Pedro na 5 napastnika , widząc jeden lub 2 mecze Sandro i Munira bez przesady . Sezon pokaże na co stać kogo

3

Gdyby nie te gole z ogórkami , na koniec sezonu , zapomnielibyśmy o walce mistrza La ligi Pedro , miał porównywalne statystyki do Bale i Neymara nie ma co narzekać , na poprzedni sezon

1

Pedro Pedrito strzeli w tym nie jedną bramkę . Lucho wie co robi . Po sezonie będziemy rozliczać . tamten sezon Pedro miał udany , mam nadzieję , że ten będzie równie udany .

2

oho Pedro zaraz zaczną się hejty

1

heh nie udzielam się tam :) tak tylko lukam na artykuły

1

heh nie lubię wstawiać tekstów , z fioletowej strony , ale to mnie rozbiło .

A i pamiętajcie,że mozna kupić jeszcze zawodników wolnych.A wśród nich znajduję się(wiem to moja fajtazja,ale byłoby to piękne) RONALDINHO Gaucho.To by był transfer dopiero niesamowity.Wyobraźcie to sobie,a Pérez by nie pogardził bo on sprzedałby koszulek w ten dajmy na to rok kontraktu więcej niż james i bale razem wzięci.A formę w brazylii miał i na ławkę dobry zmiennik.Skoro Drogba może ,to brazylijska legenda nie?

1

No cóż musztruje , ich Lucho .Ale Neymar , odmienił losy meczu doskonałe podanie do Messiego . Co jak co , ambicji i koncentracji brazylijczykowi nie brakuje

0

haha Suarez jaką beke ma z Pique :) Mam pytanko kiedy nasi ,się rozjeżdzają na zgrupownaie swoich reprezentacji ?

2

ja pamiętam jeden błąd w pilnowaniu Giovaniego jak oddal strzał , w boczną siatkę

0

Falcao w Man Utd . Orientuję się ktoś ile wydali na transfery , na moje oko jakieś 230 mln . Zasada finansowego Fair play, ich nie obejmuje ?

0

eh w tym roku to Real nie jest taki dobry , lepiej jakby Atletico straciło pkt . Z nimi są ciężkie mecze

3

myślę że remis idealny wynik :)

1

ta już to widzę jak wielbie CR7 leżę na ziemi hahaha

0

Halilovic ładnie gra , eh Dongou karnego nie trafił

0

Skład spoko tylko za Rafinhe dałbym Pedro lub Munira . Rafa mogłby w drugiej połowie wejść za Xaviego

0

do meczowej 18 tki musi powołać Sampera w razie czego

0

pewnie jak by grał Malaga nic by nie straciła

0

właśnie się dziwię

4

ależ Valencja jedzie z Malagą

14

Busi to jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie top 10

0

ta ten gwiazdor wynalazek Wengera :)

0

Marouane Chamakh słyszałeś o kimś takim ?

0

tak tylko ciekawe czy jak z biletami na mecz , czy się dostanie :) sam planuję wyjazd do Barcelony z Psg

0

Dziwi brak Pique , ale może wyjdzie to jemu na dobre , w kadrze rywalizacja i w klubie też .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?