dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a gdzie Robert Lewandoski
0
haha Perez dopilnuje żeby wygrał James
0
Peraz ładnie posmarował
0
tak a w razie kontuzji Neymar Messi Suarez kto zagra ? Munir co jeden mecz wyszedł jemu
0
Bale przecież on formy nie ma , rok temu statystyki miał gorsze od Pedro , i jest szklany
0
Oglądam każdy mecz prawie od paru lat i mało popełnia to nie jego wina że przegraliśmy . Ramos gorsze błędy robił a Realowi uratował sezon . Ludzie kibicujcie nie krytykujcie , bo czytać tych waszych wypocin nie można
0
A wszystkich sprzedać , będziemy grać wychowankami :) nie mogę co za kibice jeden błąd Pique i już sprzedać haha Błąd to zrobił trener z ustawieniem , mam nadzieję , że wyciągnie wnioski
0
niestety ale muszę przyznać rację Alves obcina się w obronie , nie wraca na pozycję . CR7 tez wiatrak z niego zrobił , i wrzucił na głowę benzyny
0
Zgadzam się z tobą Pique też nie zagrał nadzwyczajnego meczu . Trzeba skorygować błędy i dalej grać
0
tak , a czemu nie ma jego w obronie , kiedy jest potrzebny , ten 3 gol co on robił w ataku j powinien asekurować . tak samo Puchar króla , co Bale strzelił gola i Barta musiał asekurować eh . NIech zacznie grać Montoya , bo ucieknie nam , i zostaniemy z Douglasem
1
Dokładnie statystyki meczu są wyrównane , zabrakło szczęścia , Real te szczęście miał . U nas straszne błędy , akcje Realu były grane stroną Alvesa , PSG to samo robiło ,Alves powinien posiedzieć sobie trochę na Ławce .
0
Bardzo dobry skład ,tylko trochę popłynąłeś z Busim jeszcze się chłopak przyda nie jest najgorzej z nim
0
haha literówka . eh Musiałem przepić tą porażkę , i wychodzi takie nie uważne pisanie :D
0
Właśnie po co Mascherano gra na stoperze , po co kupowano dwóch stoperów ,Bartra na Ławie ,eh Lucho nie mam jaj myślałem że będzie inaczej . Co do Xaviego , to źle nie zagrał , najjgorszwy jest Alves wszystkie gole jakie tracimy , to stroną Alvesa . nie wraca w odpowiednim momencie
0
sezon jest długi.Real jeszcze nie raz straci punkty
2
YNWA jeden z najładniejszych hymnów
0
Fajnie jakby Lucho wystawił taki skład Bravo Alves Pique Mathieu Alba Mascherano Busquets Iniesta Neymar Messi Suarez
0
Sądzę że Lucho wpuści Pedro i da mu pograć , tylko nie wiem czy od początku , czy w trakcie meczu .
0
dzisiaj Pedro nie zagrał źle , oby zawsze tak grał
0
heh i cr 7 bramek i będzie smutny
0
as w rękawie na Real
0
Miał żółtą kartkę , jeszcze jedna i wyeliminowała , by jego z GD , zmiana Neymara jak najbardziej na tak
0
ok dzięki za pomoc , zobaczy się przez neta Mam nadzieję że nie będzie tnąć
0
Dzięki ,ale na GD chciałbym coś pewnego jakieś wykupienie , nigdy nie kupowałem takiej transmisji , bo miałem C+ , ale zrezygnowałem
0
ej słuchajcie może ktoś mi polecić w dobrej jakości meczyk GD , może jakieś wykupienie transmisji ? i
0
dołączam się do pytania
0
Jupp Heynckes chyba
2
Ronaldo coś niezadowolony z gola Isco
https://vine.co/v/ObKY90iqXVe
2
karne strzelać i symulować to trzeba umieć 4 lub 5 :)
0
coś czuję że dzisiaj Mascherano strzeli swoją pierwszą bramkę , dla Barcy