0

a gdzie Robert Lewandoski

0

haha Perez dopilnuje żeby wygrał James

0

Peraz ładnie posmarował

0

tak a w razie kontuzji Neymar Messi Suarez kto zagra ? Munir co jeden mecz wyszedł jemu

0

Bale przecież on formy nie ma , rok temu statystyki miał gorsze od Pedro , i jest szklany

0

Oglądam każdy mecz prawie od paru lat i mało popełnia to nie jego wina że przegraliśmy . Ramos gorsze błędy robił a Realowi uratował sezon . Ludzie kibicujcie nie krytykujcie , bo czytać tych waszych wypocin nie można

0

A wszystkich sprzedać , będziemy grać wychowankami :) nie mogę co za kibice jeden błąd Pique i już sprzedać haha Błąd to zrobił trener z ustawieniem , mam nadzieję , że wyciągnie wnioski

0

niestety ale muszę przyznać rację Alves obcina się w obronie , nie wraca na pozycję . CR7 tez wiatrak z niego zrobił , i wrzucił na głowę benzyny

0

Zgadzam się z tobą Pique też nie zagrał nadzwyczajnego meczu . Trzeba skorygować błędy i dalej grać

0

tak , a czemu nie ma jego w obronie , kiedy jest potrzebny , ten 3 gol co on robił w ataku j powinien asekurować . tak samo Puchar króla , co Bale strzelił gola i Barta musiał asekurować eh . NIech zacznie grać Montoya , bo ucieknie nam , i zostaniemy z Douglasem

1

Dokładnie statystyki meczu są wyrównane , zabrakło szczęścia , Real te szczęście miał . U nas straszne błędy , akcje Realu były grane stroną Alvesa , PSG to samo robiło ,Alves powinien posiedzieć sobie trochę na Ławce .

0

Bardzo dobry skład ,tylko trochę popłynąłeś z Busim jeszcze się chłopak przyda nie jest najgorzej z nim

0

haha literówka . eh Musiałem przepić tą porażkę , i wychodzi takie nie uważne pisanie :D

0

Właśnie po co Mascherano gra na stoperze , po co kupowano dwóch stoperów ,Bartra na Ławie ,eh Lucho nie mam jaj myślałem że będzie inaczej . Co do Xaviego , to źle nie zagrał , najjgorszwy jest Alves wszystkie gole jakie tracimy , to stroną Alvesa . nie wraca w odpowiednim momencie

0

sezon jest długi.Real jeszcze nie raz straci punkty

2

YNWA jeden z najładniejszych hymnów

0

Fajnie jakby Lucho wystawił taki skład Bravo Alves Pique Mathieu Alba Mascherano Busquets Iniesta Neymar Messi Suarez

0

Sądzę że Lucho wpuści Pedro i da mu pograć , tylko nie wiem czy od początku , czy w trakcie meczu .

0

dzisiaj Pedro nie zagrał źle , oby zawsze tak grał

0

heh i cr 7 bramek i będzie smutny

0

as w rękawie na Real

0

Miał żółtą kartkę , jeszcze jedna i wyeliminowała , by jego z GD , zmiana Neymara jak najbardziej na tak

0

ok dzięki za pomoc , zobaczy się przez neta Mam nadzieję że nie będzie tnąć

0

Dzięki ,ale na GD chciałbym coś pewnego jakieś wykupienie , nigdy nie kupowałem takiej transmisji , bo miałem C+ , ale zrezygnowałem

0

ej słuchajcie może ktoś mi polecić w dobrej jakości meczyk GD , może jakieś wykupienie transmisji ? i

0

dołączam się do pytania

0

Jupp Heynckes chyba

2

Ronaldo coś niezadowolony z gola Isco
https://vine.co/v/ObKY90iqXVe

2

karne strzelać i symulować to trzeba umieć 4 lub 5 :)

0

coś czuję że dzisiaj Mascherano strzeli swoją pierwszą bramkę , dla Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?