dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alvesa sprzedać , kiedy jest okazja na nim zarobić . Pedro pewnie zostanie i odejdzie po sezonie
0
Alves , to nasze najslabsze ogniwo , eh mam madzieję ,że to jego ostatni sezon , w bordowo granatowej koszulce . Niech raczy swoją grą , kibiców czerwonych diabłów .
1
Tak , przegrajcie , Lucho out , więcej niż połowa użytkowników lepszy by skład wystawiła . Aż niechce się patrzyć na to , co robi Mascherano na stoperze . Neymar za Muinira , Suarez za Rafinhie
0
Nie wiadomo , czy w kadrze na ławce nie usiądzie . Powołanie niech otrzymuje , a VDS niech , na treningu się jemu przygląda
0
Haha ja błędy robię , ale takiego moRZe bym nie zrobił
1
Dajcie spokój z tym Busquetsem , jest młodym graczem , jeszcze nie raz zagra dobry mecz ,że zawalił gola z Ąlvesem , nie oznacza ,że cały czas będzie zawalał nam mecze . Martwi mnie gorsza dyspozycja Alvesa , on powinien sobie odpoczać , jakiś czas .
0
Że co? tej , kopaniny nie dało sie oglądać , gdyby nie kuciak przegrali by
1
takim obiektem jest jeszcze Douglas :D do końca nie wiadomo kto to jest
0
Zgadzam się z tobą Xavi ,Bartra, Alba ,Busi , Ter Stegen , trochę wyższe oceny powinni mieć , Alves za wysoko , dla mnie na 3 zagrał , albo nawet gorzej , przez niego mogliśmy stracić 3 gole
0
eh co to za finał był , jeden z lepszych jakie widziałem top 5 ze wszystkich finałów nr 1 FInał LIverpool Milan w Stambule 2 Barca Manchester w Rzymie 3 Barca Manchester na Wembley 4 Bayern Manchester na Camp Nou 5 Barca Arsenal na Stade France
0
haha to samo chciałem napisać :D
0
generał gdzie ?
0
Alves najgorzej , przez niego mogliśmy stracić co najmniej 2 lub 3 bramki ,Ter Stegen ok , Bartra super , Maschearano swoje , Alba jak zwykle walczak , Busquets ok , Genarał kapitalnie , Neymar i Suarez słabiej , Pedro Asysta i prawie połamał sobie nogi , Rakitic ależ strzał jakby to weszło , szapo ba , Rafinhii i Adriano nie oceniam , grali za krótko , Lucho zmień Alvesa i przesuń Mascharano na Defensywnego
0
A takie hejty na Busquetsa były , gościu nie jest zły , tylko potrzebuje przerwy , tak samo Pique . Błędy każdy popełnia Lucho musi wiele poprawić jeszcze
0
albo Lucho niech ucieka
0
jestem po szybkich dwóch jak zobaczylem skład , mam jeszcze dwa . Pytanie ile trzeba będzie wypić , jak przegramy ?
0
my wątpimy w Lucho , a ciekawe co piłkarze myślą , np Montoya , Sandro , Pique
0
No i szlag mnie trafił , przez Enrique chyba alkoholikiem zostanę .
2
nie chcę tego pisać , ale liczę na kilka porażek i goodbye Lucho
1
Enrique rozwali ten zespół , odsyła na trybuny Montoye , a Douglasa powołuję kto to jest Douglas na kiego on nam. Pique też nieźle załatwił , zobaczycie odejdzie do Chelsea Gerrard
7
haha padłem jak Ronaldo na murawę :D
4
Fajnie jakby powstała jedenastka użytkowników :D
0
Co ty nie wiesz ,że Ronaldo już nie nurkuje ? to nie są czasy Manchester United , on gra w Realu i już nie symuluje
0
czym się ma wyróżnić skoro szans nie dostaje . Gorzej od Alvesa na pewno nie zagra .
0
dzięki zapamiętam :D
0
Jak zagra Alves , to mnie szlag trafi , niech już on odejdzie dosyć jego mam . Montoya i Bartra dzisiaj muszą zagrać .
Ter Stegen Montoya Pique Bartra Alba Mascherano Busquets/Rakitic Xavi Neymar Suarez Messi Taki skład chcę żeby był
0
Dobry kłamczuszek z ciebie
1
To nie kibic Barcy , tylko jakiś trol od różowych . Sam pewnie narzekał , jak Real miał 6 pkt straty
Penaldo idź na kreta narzekać na fioletową
0
Nie widzisz jego wspaniałych , wymierzonych dośrodkowań , na główkę kibiców , Ciekawi mnie jakby zagrał Pedro na jego pozycji wczoraj , lepiej centrował od Daniego
0
Trzeba tego Alvesa na ławce posadzić ,co on gra ? To nie mam pytań . Wczoraj z Busquetsem , byli graczami meczu .Zauważyłem ,że rywale Barcy często atakują lewą stroną ,Dani zapomina często o obronie , a Lucho nie daje szans Martinowi , Chłopak po sezonie odejdzie ,od nas ,i zostaniemy z super transferem Douglasem .Lucho co ty robisz ? chciało by się powiedzieć. Za rok może być ciężki sezon , jak odejdą Pique , Xavi ,Pedro , Alves ,Montoya .