dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ty taki hit odpuścić , przecież to bedzie zajebista oglądalaność . Nawet tak nie pisz , bo są tutaj uzytkownicy dla których , ten mecz to rarytas . Więc pozostaje nam usiąść głeboko w fotelach , zapiąć pasy i oglądać: )
0
Skład ok , ale zmiemił bym dwóch graczy . Montoya za Alvesa i Bartra na stopera za Busiego i przesunął bym Mascherano na DM , ale co ja wiem , nie jestem trenerm
0
Real ich zmarnuje , szkoda to są wielkie takenty . Martin Odegard jeszcze nic nie podpisał z tego co wiem .
0
Jak by nie pokazali? Ile razy tak robili , że cztery mecze byly o 20 45 i pokazywali , tylko teraz jakąś fuszerke odjeba... , ale coż ich sprawa .
0
Ma to , że nc+ nie pokazuje lepszych meczów
0
Oglądam , inne mecze , z checią bym zobaczył , Schalke Chelsea np , ale nie takie coś , Porto ich zmiecie . Milego oglądania hitu kolejki: )
0
Nie no taki szlagier , że aż się palę do oglądania , lece po 4 paczka do sklepu , zapinam pasy w fotelu , i oglądam
5
Jutro są fajniejsze mecze niż Bate Porto , takie jak Schalke Chelsea , Shakhtar Athletic ,Apoel Barca , a oni jakieś Bate puszczaja , kto to będzie oglądał?
5
U fryzjera
0
Ronaldo skrzydłowy , gra z kontuzją i nie symuluje już
1
Podatki , jakie podatki? Ojciec Messiego wie jak unikać: )
0
Dlatego zrezygnowalem z nc+ nie szanują. Klienta
2
Heh to samo miałem napisać. Pique się cieszy , a Mascherano znowu ja na stoperze
0
Zubi ty mój mistrzu , ten to ma łeb do interesów
1
Powiedz kiedy nam pomógł , ja często zauważam , że nam przeszkadza . Najbardziej zapamiętałem, tę sytuację z Toure. , co Bojan strzelił . A Realowi coś często pomagają
0
Kawał dobrej roboty , brawo
0
Przecierz zarząd składu nie ustala , to nasz wspaniały mister to samo dotycy stoperów ma trzech zdrowych , a gra Mascherano
0
Pozycja trybuna , taką pozycje będzie miał , u naszego mistera
0
Rojo na bank nie zagra kontuzja
3
I głosowanie powinno być w styczniu , czemu 1 miesiąc zabierają? Złota Piłka jest za cały rok
1
Siadanie na tybunach ćwiczy
1
Jak tak można powiedzieć pilkarzowi , że jest czwartym wyborem , widząc ich w jednym meczu . Co za marny trenerzyna , fajnie zmotywował chłopaka. ach jakbym ci chciał powiedzieć lucho spier........
0
Ja oglądam dobrą pilkę ,Polski styl nie podoba mi się , chociaż przyznam , że ostatnio lepiej to wygląda , może parę minut się zobaczy: )
0
Wolę jak chwalisz się swoimi mądrościami na fioletwej
0
Zgadzam się ,oby nikomu nic się nie stało , nigdy nie wiadomo , co Pepe odwali .
0
Portugalia też ma dobrą ekipę ,tylko muszą na młodzież postawić
0
Rustu Douglas Chygrynskiy Vermaelen Henrique Hleb Riquelme Petit Kerrison Ibrahimovic Maxi lopez To miało być do Kusco15: )
0
Mój typ Vermaelen
12
Oby TAS nad nami się zlitował , już mam dosyć wrzutek Alvesa i jego gry w defensywie
0
Marny trenerzyna z tego Lucho . Trzeba przygotować , się na suche lata , oby jego głowa szybko poleciała , za nim rozwali drużynę . Chociaż niech klub wypożyczy Martina , bo możemy źle wyglądać kadrowo , w przyszłym sezonie .