0

Co ty taki hit odpuścić , przecież to bedzie zajebista oglądalaność . Nawet tak nie pisz , bo są tutaj uzytkownicy dla których , ten mecz to rarytas . Więc pozostaje nam usiąść głeboko w fotelach , zapiąć pasy i oglądać: )

0

Skład ok , ale zmiemił bym dwóch graczy . Montoya za Alvesa i Bartra na stopera za Busiego i przesunął bym Mascherano na DM , ale co ja wiem , nie jestem trenerm

0

Real ich zmarnuje , szkoda to są wielkie takenty . Martin Odegard jeszcze nic nie podpisał z tego co wiem .

0

Jak by nie pokazali? Ile razy tak robili , że cztery mecze byly o 20 45 i pokazywali , tylko teraz jakąś fuszerke odjeba... , ale coż ich sprawa .

0

Ma to , że nc+ nie pokazuje lepszych meczów

0

Oglądam , inne mecze , z checią bym zobaczył , Schalke Chelsea np , ale nie takie coś , Porto ich zmiecie . Milego oglądania hitu kolejki: )

0

Nie no taki szlagier , że aż się palę do oglądania , lece po 4 paczka do sklepu , zapinam pasy w fotelu , i oglądam

5

Jutro są fajniejsze mecze niż Bate Porto , takie jak Schalke Chelsea , Shakhtar Athletic ,Apoel Barca , a oni jakieś Bate puszczaja , kto to będzie oglądał?

5

U fryzjera

0

Ronaldo skrzydłowy , gra z kontuzją i nie symuluje już

1

Podatki , jakie podatki? Ojciec Messiego wie jak unikać: )

0

Dlatego zrezygnowalem z nc+ nie szanują. Klienta

2

Heh to samo miałem napisać. Pique się cieszy , a Mascherano znowu ja na stoperze

0

Zubi ty mój mistrzu , ten to ma łeb do interesów

1

Powiedz kiedy nam pomógł , ja często zauważam , że nam przeszkadza . Najbardziej zapamiętałem, tę sytuację z Toure. , co Bojan strzelił . A Realowi coś często pomagają

0

Kawał dobrej roboty , brawo

0

Przecierz zarząd składu nie ustala , to nasz wspaniały mister to samo dotycy stoperów ma trzech zdrowych , a gra Mascherano

0

Pozycja trybuna , taką pozycje będzie miał , u naszego mistera

0

Rojo na bank nie zagra kontuzja

3

I głosowanie powinno być w styczniu , czemu 1 miesiąc zabierają? Złota Piłka jest za cały rok

1

Siadanie na tybunach ćwiczy

1

Jak tak można powiedzieć pilkarzowi , że jest czwartym wyborem , widząc ich w jednym meczu . Co za marny trenerzyna , fajnie zmotywował chłopaka. ach jakbym ci chciał powiedzieć lucho spier........

0

Ja oglądam dobrą pilkę ,Polski styl nie podoba mi się , chociaż przyznam , że ostatnio lepiej to wygląda , może parę minut się zobaczy: )

0

Wolę jak chwalisz się swoimi mądrościami na fioletwej

0

Zgadzam się ,oby nikomu nic się nie stało , nigdy nie wiadomo , co Pepe odwali .

0

Portugalia też ma dobrą ekipę ,tylko muszą na młodzież postawić

0

Rustu Douglas Chygrynskiy Vermaelen Henrique Hleb Riquelme Petit Kerrison Ibrahimovic Maxi lopez To miało być do Kusco15: )

0

Mój typ Vermaelen

12

Oby TAS nad nami się zlitował , już mam dosyć wrzutek Alvesa i jego gry w defensywie

0

Marny trenerzyna z tego Lucho . Trzeba przygotować , się na suche lata , oby jego głowa szybko poleciała , za nim rozwali drużynę . Chociaż niech klub wypożyczy Martina , bo możemy źle wyglądać kadrowo , w przyszłym sezonie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?