dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko o bilet na taki mecz chyba . Ja planuję na City
1
Coś czuję że u nas wyląduje: )
1
Przydało by się , wiesz ta 11 nigdy meczu nie zagra , kierowałem się sercem: ) chciałem upchać Romario mojego idola , ale ciężko było znaleźć miejsce dla niego , ale i tak sądzę , że niezła by to była ekipa
0
Moja jedenastka wygląda tak Schmeichel Cafu Puyol Maldini Carlos Xavi Iniesta Zidane Ronaldinho Ronaldo ( fenomeno) Messi
0
Nie kupisz teraz biletu na ten mecz , w sprzedaży będą tydzień przed meczem
0
CR11.pl
0
Podobno Kryssztjanu znowu nurkował ma ktoś może link?
0
0
Pique out Xavi Out Busi out kochani kibice
0
2
Przecież Ronaldo już nie symuluje
2
Za symulki penaldo nie zawiszą , ale fajnie jakby sędziowie się zgadali i ignorowali czasem tego typa nawet po ewidętnym karnym
0
Padać też.
8
A gdzie król symulek?
2
Czyżby to była wytwórnia filmów Brazzers?
3
Gdyby nie był skrzydłowym , gdyby nie miał kontuzji , gdyby był najlepszym piłkarzem , może by coś pokazał na mundialu , a tak tylko nowe fryzury
0
Slawnym L4
0
Do Garaya Real miał prawa , Perez działał , aby do nas nie przyszedł
0
Teraz Zubiemu się myślenie włączyło , w Bayermie tyle kontuzji , i jest komu grać , a u nas to by kaplica była jakby dwóch z pomocy wypadło , i co magik Roberto w podstawowym składzie
0
Haha też miałem tak napisać , ale się powstrzymałem .
Audi L4 w kształcie wózka: )
0
Bartra coś co ma duzo koni pod maska , żeby wkońcu Bale dogonił
7
A Vermaelen wózek inwalidzki powinien dostać: )
0
Na miejscu zubiego taczkę bym brał
0
A Zubi jakie.?
0
Macki Pereza
1
Tak , gościu nie ośmieszaj się . Jak widzę Ronaldo , Bale , nurkują , Marcelo przewracającego się o własne nogi , Pepe szarpiąc rywala i pada na glebę , to mnie złość nie bierze , tylko śmiech . A jak ligę za Mou wygraliście? To już się nie pamięta . To wy Hala Dzieci przypieliście łatke Barcelonie , uefalona . Szkoda tylko ,że inaczej to wyglądało , patrz mecz z interem i gol Bojana .
Lepszego nicku nie było , gorszego hipokryty od gutiego nie było
18
Karny dla Realu.
6
Jest ktoś kto ogląda wspaniałe widowisko w Borysowie?
0
A wiesz co to jest kontakt z zawodnikiem . Patrz w drugą stronę Chelsea miała Petra Cecha
0
Zubi lubi szklanki kolekcjonować: ) czekam kiedy jego głowa poleci .
Teraz mamy super skauta , ojca Neymara , czekać tylko na nowego craca z kraju kawy