0

Ciężko o bilet na taki mecz chyba . Ja planuję na City

1

Coś czuję że u nas wyląduje: )

1

Przydało by się , wiesz ta 11 nigdy meczu nie zagra , kierowałem się sercem: ) chciałem upchać Romario mojego idola , ale ciężko było znaleźć miejsce dla niego , ale i tak sądzę , że niezła by to była ekipa

0

Moja jedenastka wygląda tak Schmeichel Cafu Puyol Maldini Carlos Xavi Iniesta Zidane Ronaldinho Ronaldo ( fenomeno) Messi

0

Nie kupisz teraz biletu na ten mecz , w sprzedaży będą tydzień przed meczem

0

CR11.pl

0

Podobno Kryssztjanu znowu nurkował ma ktoś może link?

0

0

Pique out Xavi Out Busi out kochani kibice

0

2

Przecież Ronaldo już nie symuluje

2

Za symulki penaldo nie zawiszą , ale fajnie jakby sędziowie się zgadali i ignorowali czasem tego typa nawet po ewidętnym karnym

0

Padać też.

8

A gdzie król symulek?

2

Czyżby to była wytwórnia filmów Brazzers?

3

Gdyby nie był skrzydłowym , gdyby nie miał kontuzji , gdyby był najlepszym piłkarzem , może by coś pokazał na mundialu , a tak tylko nowe fryzury

0

Slawnym L4

0

Do Garaya Real miał prawa , Perez działał , aby do nas nie przyszedł

0

Teraz Zubiemu się myślenie włączyło , w Bayermie tyle kontuzji , i jest komu grać , a u nas to by kaplica była jakby dwóch z pomocy wypadło , i co magik Roberto w podstawowym składzie

0

Haha też miałem tak napisać , ale się powstrzymałem .
Audi L4 w kształcie wózka: )

0

Bartra coś co ma duzo koni pod maska , żeby wkońcu Bale dogonił

7

A Vermaelen wózek inwalidzki powinien dostać: )

0

Na miejscu zubiego taczkę bym brał

0

A Zubi jakie.?

0

Macki Pereza

1

Tak , gościu nie ośmieszaj się . Jak widzę Ronaldo , Bale , nurkują , Marcelo przewracającego się o własne nogi , Pepe szarpiąc rywala i pada na glebę , to mnie złość nie bierze , tylko śmiech . A jak ligę za Mou wygraliście? To już się nie pamięta . To wy Hala Dzieci przypieliście łatke Barcelonie , uefalona . Szkoda tylko ,że inaczej to wyglądało , patrz mecz z interem i gol Bojana .
Lepszego nicku nie było , gorszego hipokryty od gutiego nie było

18

Karny dla Realu.

6

Jest ktoś kto ogląda wspaniałe widowisko w Borysowie?

0

A wiesz co to jest kontakt z zawodnikiem . Patrz w drugą stronę Chelsea miała Petra Cecha

0

Zubi lubi szklanki kolekcjonować: ) czekam kiedy jego głowa poleci .
Teraz mamy super skauta , ojca Neymara , czekać tylko na nowego craca z kraju kawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?