dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U Ivana widać progres w grze niech się stara nadchodzą najważniejsze meczu w sezonie
Wow jestem zdziwiony że nie powiedział że Messi jest najlepszy: )
0
Krycha jego tak załtwił?
0
Haha a Mascherano , to co gościu zapieprza stara się jaj może , pewnie jego nie docenili
0
Nawet nie sprawdzam: ). Ciekawe co oni robią z taką kasą . Z tymi zarobkami sportoców to duża przesada
0
Coś czuję że graczom Realu będą trzeszczeć kości z rzeźnikami bandy Siemeone i ktoś z graczy białych może złapać kontuzje , ale oczywiście nie życze im tego wolę , aby ktoś dostał czerwoną kartke i może jakieś krótkie zawieszenie: )
Najważniejsze aby Los Colchoneros zdobyli 3 pkt , tylko to się liczy .
1
Jak można życzyć komuś kontuzji , weź się ogarnij
Nie nawidzę Realu , niech przegra , ale życzę im aby każdy zawodnik skończył bez urazu
Jak to mówił Neyamr jest coś takiego jak szacunek
1
Tak tak w pełni się zgadzam , ale ja tylko gdybam
Niech grają jak najlepiej potrafją , a nagrody same przyjdą
2
Neymar to przyszły zdobywca ZP dobrze że jest z nami .
To on przełamie hegemonie Messiego i Ronaldo za 2 lata , a jak będzie grał tak jak teraz ZP za rok 2015 może należeć do Neymara . Gościu wart był dużo kasy
1
Acha czyli Suarez może kogos ugryźć , bo ten sedzia do protokołu nie wpisze , albo kogoś skopać można: )
0
Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego coś czuję , że sporo banów poleci
0
2
Co oni z tymi banami , gościu był ok po za wierszykami , ale się ogarnął , może niech redakacja przyzna bany dobrym użytkownikom , a HD , i inne błazny które klną i dają linki do filmów dla dorosłych oszczędzi
0
Hahaha ale śmieszne padam jak CR11
0
Kiedy się zaczyna Copa Amerca?
5
Kto by nie chciał mieć zdjecia , z najlepszym piłkarzem
1
Jestem za , ale chciałbym aby inni piłkarze nasi też mieki taki licznik meczów , goli ,asyst . Pytanie czy z redakcji , ktoś by cos takiego ogarnął
6
Słyszałeś o mackach Pereza?
3
Jakby to był król nurek , karny byłby na bank
0
Haha cały czas walczą o 6 pucharów
8
Abu Zhabi Bernabeu.
5
Wychowanek Realu wszystko jasne słoma z butów i nic więcej
0
Santiago w grobie się przewraca
Mam nadzieję że my nazwy stadionu nie sprzedamy kosztem nowoczesnego
0
Pepe , Arbeloa
0
Albo butem rzucić
0
Znam takich inteligentów jak Real przegra z nami , to na facebooku wypisują Barca kur.... y Puta Barca itd
0
On jest Atleta i Będzie grał do czterdziestki
0
Ach ten Katar wszystko kupuje Mistrzostwa Świata w Katarze Katar naturalizuje Messiego Ronaldo Neymara
2
W meczu Chelsea Liverpool Diego Costa dwa razy nadepnął na noge , sędzia chyba nic w protokole nie zapisał ,ale jest opcja zawieszenia Diego na 3 mecze
Ronaldo kopie , wali pięścią w twarz i taki buc dostaje 2 mecze zawieszenia skandal
Eh Uefalona LFPlona fifalona
0
Przecież to było pewne że wielki Ronaldo dostanie 2 mecze kary , eh a sędzia zawieszony na 12 kolejek , daje to jasny syganał , aby czerwonych kartek wielkiemu Krysztianu nie dawać
3
Jak zostanie prezydentrm czekają nas cieżkie czasy , będzie zemsta za świński łeb
Florek będzie miał swojego człowieka