0

U Ivana widać progres w grze niech się stara nadchodzą najważniejsze meczu w sezonie
Wow jestem zdziwiony że nie powiedział że Messi jest najlepszy: )

0

Krycha jego tak załtwił?

0

Haha a Mascherano , to co gościu zapieprza stara się jaj może , pewnie jego nie docenili

0

Nawet nie sprawdzam: ). Ciekawe co oni robią z taką kasą . Z tymi zarobkami sportoców to duża przesada

0

Coś czuję że graczom Realu będą trzeszczeć kości z rzeźnikami bandy Siemeone i ktoś z graczy białych może złapać kontuzje , ale oczywiście nie życze im tego wolę , aby ktoś dostał czerwoną kartke i może jakieś krótkie zawieszenie: )
Najważniejsze aby Los Colchoneros zdobyli 3 pkt , tylko to się liczy .

1

Jak można życzyć komuś kontuzji , weź się ogarnij
Nie nawidzę Realu , niech przegra , ale życzę im aby każdy zawodnik skończył bez urazu
Jak to mówił Neyamr jest coś takiego jak szacunek

1

Tak tak w pełni się zgadzam , ale ja tylko gdybam
Niech grają jak najlepiej potrafją , a nagrody same przyjdą

2

Neymar to przyszły zdobywca ZP dobrze że jest z nami .
To on przełamie hegemonie Messiego i Ronaldo za 2 lata , a jak będzie grał tak jak teraz ZP za rok 2015 może należeć do Neymara . Gościu wart był dużo kasy

1

Acha czyli Suarez może kogos ugryźć , bo ten sedzia do protokołu nie wpisze , albo kogoś skopać można: )

0

Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego coś czuję , że sporo banów poleci

0

2

Co oni z tymi banami , gościu był ok po za wierszykami , ale się ogarnął , może niech redakacja przyzna bany dobrym użytkownikom , a HD , i inne błazny które klną i dają linki do filmów dla dorosłych oszczędzi

0

Hahaha ale śmieszne padam jak CR11

0

Kiedy się zaczyna Copa Amerca?

5

Kto by nie chciał mieć zdjecia , z najlepszym piłkarzem

1

Jestem za , ale chciałbym aby inni piłkarze nasi też mieki taki licznik meczów , goli ,asyst . Pytanie czy z redakcji , ktoś by cos takiego ogarnął

6

Słyszałeś o mackach Pereza?

3

Jakby to był król nurek , karny byłby na bank

0

Haha cały czas walczą o 6 pucharów

8

Abu Zhabi Bernabeu.

5

Wychowanek Realu wszystko jasne słoma z butów i nic więcej

0

Santiago w grobie się przewraca
Mam nadzieję że my nazwy stadionu nie sprzedamy kosztem nowoczesnego

0

Pepe , Arbeloa

0

Albo butem rzucić

0

Znam takich inteligentów jak Real przegra z nami , to na facebooku wypisują Barca kur.... y Puta Barca itd

0

On jest Atleta i Będzie grał do czterdziestki

0

Ach ten Katar wszystko kupuje Mistrzostwa Świata w Katarze Katar naturalizuje Messiego Ronaldo Neymara

2

W meczu Chelsea Liverpool Diego Costa dwa razy nadepnął na noge , sędzia chyba nic w protokole nie zapisał ,ale jest opcja zawieszenia Diego na 3 mecze
Ronaldo kopie , wali pięścią w twarz i taki buc dostaje 2 mecze zawieszenia skandal
Eh Uefalona LFPlona fifalona

0

Przecież to było pewne że wielki Ronaldo dostanie 2 mecze kary , eh a sędzia zawieszony na 12 kolejek , daje to jasny syganał , aby czerwonych kartek wielkiemu Krysztianu nie dawać

3

Jak zostanie prezydentrm czekają nas cieżkie czasy , będzie zemsta za świński łeb
Florek będzie miał swojego człowieka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?