0

Jak z kontuzjami w Monachium kiedy wraca Robben, Ribery,Alaba,Martinez, Badstuber napewno nie zagra . Ma ktoś dobre informacje co do kontuzji?

0

Tylko Real nie było by gadania że ktos dostałJuve wyjaśnilibyśmy sobie kto jest lepszy, gramy z nimi o LM i LaLiga . A na finał Bayern eh rewanż za 7 0 i rywalizacja z Pepem , ach cóż za emocje by były .

0

Najsprawieliwiej będzie jakby Real i Barca się spotkały o lige walczą , to i niech o lige Mistrzów powalczą, z drugiej strony Bayren łatwiejszych rywali miałby Shaktar Porto Juve

4

Mnie na kolana powalało pe es gie

0

Wow miazga , a Alves trenuje wrzutki na Gold Nord sektor 350

0

A ja nie oglądam Realu ,Barca gra w kosza na Sportklubie
Niech sobie Ronaldo zdobywa pichichi , amy tryplet:)

0

Przyszłej jesieni, przed El Ckasico:)

0

Alves , ale tylko za wrzutki strasznie mnie irytują . A tak o spoko wesoły, szacuneczek jest dla Daniego

0

Najtrudniejszy miesiąc przed nami, najważniejsza data 6 czerwiec, mam nadzieję że wygramy to najważniejsze trofeum VEB
Ależ szybko zleci ten miesiąc przy tv z Barceloną

3

Haha top 5 to on a Realu nie jest 1Ronaldo 2 Ramos 3 Mkdric 4Isco 5 Bale 6 James

0

Romario, Fenomeno,Rivaldo,Ronaldinho,Deco,Owen,Maldini,Xavi,Iniesta,Cafu,Puyol,Roberto Carlos,Raul no dobra starczy ale najbardziej Romario od niego pokochałem piłke

28

Wenger powinien odwiedzić nasz klub i cyknąć kilka fotek z takim pucharem

1

Nic ciekawego oglądałem, śmiać mi się chciało: ) z Ronaldo

4

Haha co słysze Ronaldo jest lepszy dla młodych bo jest przystojnieszy , no tak żyjemy w czasach Bibera i chłopaczków w rurkach

0

Dokładnie z Busim dawna historia . A co do kopa to odemnie dostanie: )

0

Komentarz usunięty

0

Haha może Gortatowi kibicowali , eh a to Madridista i fan Ronaldo

1

Robben kontuzja, wypada na 6 tygodni, oby u nas wszyscy wrócili zdrowi

0

Oj już dawno Ronadlo nie strzelil z wolnego, chyba niedługo rok minie jak strzelił z wolengo, albo pamięć mi szwankuje . Jak Ronaldo podchodzi do wolnego to jestem prawie pewny że gola nie będzie, kiedyś to chociaż ciarki na plechach były , teraz banan na twarzy

0

Cóż te strzały Ronaldo czynią wielkiego , albo wpadają do koszyczka bramkarza, bądż są postrachem dla gołębi, lub obijają mur . Strzał Tomahawk zanikł , jak Putin ostatnio

1

Szkoda żę Gayi nie ma dobry grajek

0

Może treba bedzie pisać do NC+ , aby komentował Wolski , Orłowski , Rudzki

1

Być na takim meczu marzenie: ) może kiedyś się spełni: )

0

Haha dokładnie tak samo wczoraj mówiłem , to co gra Messi to bajka radość dla moich oczu

0

A ja chciałbym Real, okazało by się kto jest lepszy w LM , nie było by gadania że ktoś dostał slabszego rywala

0

Komentarz usunięty

0

To teraz może sciągnąć kogoś kto wie jak CR 11 strzela może Di Maria

0

Może myślał o Beyernie i 7 0 w dwumeczu:)

0

Tylko Isco jak już , innego grajka nie chce , może Modrica, ale on ma swoje lata.

2

Niech będzie remis ważne żeby bez kontuzji, w niedzielę trzeba wygrać, utemperować białe prześcieradła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?