dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak z kontuzjami w Monachium kiedy wraca Robben, Ribery,Alaba,Martinez, Badstuber napewno nie zagra . Ma ktoś dobre informacje co do kontuzji?
0
Tylko Real nie było by gadania że ktos dostałJuve wyjaśnilibyśmy sobie kto jest lepszy, gramy z nimi o LM i LaLiga . A na finał Bayern eh rewanż za 7 0 i rywalizacja z Pepem , ach cóż za emocje by były .
0
Najsprawieliwiej będzie jakby Real i Barca się spotkały o lige walczą , to i niech o lige Mistrzów powalczą, z drugiej strony Bayren łatwiejszych rywali miałby Shaktar Porto Juve
4
Mnie na kolana powalało pe es gie
0
Wow miazga , a Alves trenuje wrzutki na Gold Nord sektor 350
0
A ja nie oglądam Realu ,Barca gra w kosza na Sportklubie
Niech sobie Ronaldo zdobywa pichichi , amy tryplet:)
0
Przyszłej jesieni, przed El Ckasico:)
0
Alves , ale tylko za wrzutki strasznie mnie irytują . A tak o spoko wesoły, szacuneczek jest dla Daniego
0
Najtrudniejszy miesiąc przed nami, najważniejsza data 6 czerwiec, mam nadzieję że wygramy to najważniejsze trofeum VEB
Ależ szybko zleci ten miesiąc przy tv z Barceloną
3
Haha top 5 to on a Realu nie jest 1Ronaldo 2 Ramos 3 Mkdric 4Isco 5 Bale 6 James
0
Romario, Fenomeno,Rivaldo,Ronaldinho,Deco,Owen,Maldini,Xavi,Iniesta,Cafu,Puyol,Roberto Carlos,Raul no dobra starczy ale najbardziej Romario od niego pokochałem piłke
28
Wenger powinien odwiedzić nasz klub i cyknąć kilka fotek z takim pucharem
1
Nic ciekawego oglądałem, śmiać mi się chciało: ) z Ronaldo
4
Haha co słysze Ronaldo jest lepszy dla młodych bo jest przystojnieszy , no tak żyjemy w czasach Bibera i chłopaczków w rurkach
0
Dokładnie z Busim dawna historia . A co do kopa to odemnie dostanie: )
0
Komentarz usunięty
0
Haha może Gortatowi kibicowali , eh a to Madridista i fan Ronaldo
1
Robben kontuzja, wypada na 6 tygodni, oby u nas wszyscy wrócili zdrowi
0
Oj już dawno Ronadlo nie strzelil z wolnego, chyba niedługo rok minie jak strzelił z wolengo, albo pamięć mi szwankuje . Jak Ronaldo podchodzi do wolnego to jestem prawie pewny że gola nie będzie, kiedyś to chociaż ciarki na plechach były , teraz banan na twarzy
0
Cóż te strzały Ronaldo czynią wielkiego , albo wpadają do koszyczka bramkarza, bądż są postrachem dla gołębi, lub obijają mur . Strzał Tomahawk zanikł , jak Putin ostatnio
1
Szkoda żę Gayi nie ma dobry grajek
0
Może treba bedzie pisać do NC+ , aby komentował Wolski , Orłowski , Rudzki
1
Być na takim meczu marzenie: ) może kiedyś się spełni: )
0
Haha dokładnie tak samo wczoraj mówiłem , to co gra Messi to bajka radość dla moich oczu
0
A ja chciałbym Real, okazało by się kto jest lepszy w LM , nie było by gadania że ktoś dostał slabszego rywala
0
Komentarz usunięty
0
To teraz może sciągnąć kogoś kto wie jak CR 11 strzela może Di Maria
0
Może myślał o Beyernie i 7 0 w dwumeczu:)
0
Tylko Isco jak już , innego grajka nie chce , może Modrica, ale on ma swoje lata.
2
Niech będzie remis ważne żeby bez kontuzji, w niedzielę trzeba wygrać, utemperować białe prześcieradła