dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha m jak mit dobre
0
Haha jak Katarczycy będą opłacać widzów, bo na Santiago gwizdy ostatnio
0
Apropo butów Neymarowi słabiej coś w tych srebrnych, w białych gol za golem
a Suareza to jakieś żęby?
0
Suarez nie zagra w Copa America
1
Za Mathieu Bartra i będzie ok
0
Dani juz ma swoje lata szanuję jego co zrobił dla nas, ale jego czas dobiegł końca, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, boczny obrońca ma być szybki , a Daniemu szybkości z latami zabraknie . Alves będzie chciał większe zarobki, myślę że to będzie zła opcja, trzebaa ograć nowego młodego zdolnego prawego obrońce, Real sprzątnął nam Danilo, więc trzeba szkuać dalej , napewno są zdolni młodzi obrońcy . Nie ma ludzi niezastąpionych, po za Messim, ale to kosmita, ktoś z innej planety
0
Panowie jak Real odpadnie tarzam się na podłodze
0
Za Higuaina Vietto i ok
0
A po meczu i tak wina sędziego: )
2
Carlos Vela i Carlos Bacca
0
Chyba wrócił już , wypłakał się po porażce
0
Widzę że równania w modzie:)
Ronaldo, Undiano Mallenco> Messi
3
Zastanawia mnie czy Ancelotti zaryzykuje i wystawi w lidzie i lidze mistrzów Kroosa i Isco , jak któryś wypadnie, za kartki, będą mieć problem
U nas też jest podobna sytuacja Mascherano i Mathieu zagrożeni w lidze, sądzę że Lucho nie będzie ryzykował , i zasiądą na ławce. W lidze mistrzów chyba spokój u nas, z kartkami.
0
Ostatni gol Ronaldo z wolnego to ten z Bayernem chyba . Niedługo rocznice będzie miał
1
Wydaję mi się że już w zespół nie wierzą , i oszukują siebie sami że Modric przywróci blask, nie wiem może tak będzie, ale wątpie.
A mam taką sprawę staraj sie pisać nazwy klubów z dużej, można ich nie lubić, ale jest coś takiego jeszcze jak szacunek
2
Przecież Ronaldo to nie napastnik tylko skrzydłowy
1
Może do łask wróci Muniz Fernandez
0
Najlepszy jest użytkownik uberman , gościu to chyba patrzy przez różowe okulary , co ten jego Real nie wygra
0
Zastanawia mnie czy to n ie el jareczek
8
https://instagram.com/p/z9uoYvxtgv/?modal=true
Haha Neymar
4
Ja widziałem pogodę w komentarzach długoterminową , zapowiadali -4 w Madrycie , ale jak to z pogodą nigdy nie wiadomo do końca jak będzie . Oby się sprawdziła VEB
1
Terry?
1
Ticketmaster dostanesz tydzień przed meczem spokojnie . Na oficjalnej stronie Barcelony . I na Camp Nou kupisz spokojnie przed meczem , rzadko sie zapełnia , chyba że Gran Derbi
0
Jak bilet zdobyłeś?
3
Tak.
Kajtek 77
Z faulami to Ronaldo by prowadzil przecież jego wiatr potrafi sfaulować
0
Co to są za liczby?
Messi 115
Neymar 68
Isco 62
Kakuta 60
Cartabia 56
4
A jescze jeden atut , mając Ronaldo mecz zaczynasz z karnym
1
A Fabinhio może okazać sie dobrym wzmocnieniem , kto to wie , nie ma ludzi nie zastąpionych , no może po za Messim , ale to chyba kosmita nie wiem :)
1
A jeszcze jakby się sprawdził potencjał ma , chyba nawet do kadry powołanie dostał , Perezowi by piana z pyska leciała
0
Kadra dogada się z klubami i będzie ok