0

Haha m jak mit dobre

0

Haha jak Katarczycy będą opłacać widzów, bo na Santiago gwizdy ostatnio

0

Apropo butów Neymarowi słabiej coś w tych srebrnych, w białych gol za golem
a Suareza to jakieś żęby?

0

Suarez nie zagra w Copa America

1

Za Mathieu Bartra i będzie ok

0

Dani juz ma swoje lata szanuję jego co zrobił dla nas, ale jego czas dobiegł końca, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, boczny obrońca ma być szybki , a Daniemu szybkości z latami zabraknie . Alves będzie chciał większe zarobki, myślę że to będzie zła opcja, trzebaa ograć nowego młodego zdolnego prawego obrońce, Real sprzątnął nam Danilo, więc trzeba szkuać dalej , napewno są zdolni młodzi obrońcy . Nie ma ludzi niezastąpionych, po za Messim, ale to kosmita, ktoś z innej planety

0

Panowie jak Real odpadnie tarzam się na podłodze

0

Za Higuaina Vietto i ok

0

A po meczu i tak wina sędziego: )

2

Carlos Vela i Carlos Bacca

0

Chyba wrócił już , wypłakał się po porażce

0

Widzę że równania w modzie:)
Ronaldo, Undiano Mallenco> Messi

3

Zastanawia mnie czy Ancelotti zaryzykuje i wystawi w lidzie i lidze mistrzów Kroosa i Isco , jak któryś wypadnie, za kartki, będą mieć problem
U nas też jest podobna sytuacja Mascherano i Mathieu zagrożeni w lidze, sądzę że Lucho nie będzie ryzykował , i zasiądą na ławce. W lidze mistrzów chyba spokój u nas, z kartkami.

0

Ostatni gol Ronaldo z wolnego to ten z Bayernem chyba . Niedługo rocznice będzie miał

1

Wydaję mi się że już w zespół nie wierzą , i oszukują siebie sami że Modric przywróci blask, nie wiem może tak będzie, ale wątpie.

A mam taką sprawę staraj sie pisać nazwy klubów z dużej, można ich nie lubić, ale jest coś takiego jeszcze jak szacunek

2

Przecież Ronaldo to nie napastnik tylko skrzydłowy

1

Może do łask wróci Muniz Fernandez

0

Najlepszy jest użytkownik uberman , gościu to chyba patrzy przez różowe okulary , co ten jego Real nie wygra

0

Zastanawia mnie czy to n ie el jareczek

8

4

Ja widziałem pogodę w komentarzach długoterminową , zapowiadali -4 w Madrycie , ale jak to z pogodą nigdy nie wiadomo do końca jak będzie . Oby się sprawdziła VEB

1

Terry?

1

Ticketmaster dostanesz tydzień przed meczem spokojnie . Na oficjalnej stronie Barcelony . I na Camp Nou kupisz spokojnie przed meczem , rzadko sie zapełnia , chyba że Gran Derbi

0

Jak bilet zdobyłeś?

3

Tak.
Kajtek 77
Z faulami to Ronaldo by prowadzil przecież jego wiatr potrafi sfaulować

0

Co to są za liczby?
Messi 115
Neymar 68
Isco 62
Kakuta 60
Cartabia 56

4

A jescze jeden atut , mając Ronaldo mecz zaczynasz z karnym

1

A Fabinhio może okazać sie dobrym wzmocnieniem , kto to wie , nie ma ludzi nie zastąpionych , no może po za Messim , ale to chyba kosmita nie wiem :)

1

A jeszcze jakby się sprawdził potencjał ma , chyba nawet do kadry powołanie dostał , Perezowi by piana z pyska leciała

0

Kadra dogada się z klubami i będzie ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?