0

I po co było zwalniać Zubiego , jego plan wypali i nasze asy będą fundamentalnymi postaciami najważniejszej części sezonu

0

2,5 tys czemu tak sporo Ja byłem rok temu na meczu z Malaga , koszt takiej wyprawy to 1 tys i 5 dni byłem

0

Może ktoś się podzielić linkiem , chodzi mi o sytuacje kiedy Messi był trzymany przez gracza Levante

0

Serio Isco? po za ładną bramką zagrał kupe , gdzie są gracze Bayernu?

0

Co by zrobil cr11 w tskiej sytuacji , gdy był trzymany?

0

Bravo Juanfran Godin Pique Gaya Busquets Mascherano James Messi Ronaldo Neymar

0

1 Gaya 2 Marcelo 3 Alba

4

Śpi

0

Mam tak samo jak ty , ale nadal jestem zły że Mascherano nie gra defensywnego wczoraj pokazał gdzie jego miejsce .Wściekly jestem że Bartra dostaje mało minut l Martinowi móglby dawać więcej minut

0

Messi sobie zaklada wysoko poprzeczke
Ale gra dobrze trochę szczęścia brakuje jemu

0

Ojejku drzewłakow i iwański

0

Nie wiem może będie Ronaldo 3 , ale narazie jemu daleko
Czemu Kane ma nie być , jak będzie grał tak jak do tej pory jestem za

0

Jak narazie najwiekszym konkurentem dla Messiego jest Neymar ,Harry Kane ,Griezmann w walce o ZP , ale do tej nagrody jeszcze daleko , zobaczymy czas pokaże kto wygra
Ronaldo to walczy z Nejmanem o pas MMA

0

No no bawi się w magika , w meczu zniknął , fajny kapelusz , to dopiero magik .

0

Napisałem że cieżki wybór
Wiesz Mandziukic i Griezmann zagrali kapitalne zawody , dużo odbiorów
Meczu Levante nie widziałem
Tiago po za golem nic wielkiego nie grał , a grą Xaviego można się było delektować

2

Przecież zawieszony był

0

Tak się zastnawiam co do jedenastki kolejki trochę ciężko będzie wybrać
Diego Alves ,Gaya , Miranda ,Musacchio,, Juanfran, Busquets, Saul, Xavi, Mandziukic, Messi, Griezmann

0

De Geha Ivanovic Pique Silva Alba Mascherano Pogba Isco Neymar Grezman ( Kane) Messido Pogby to było

0

LoL LoL to ty?

1

Niech się cieszy że nie pojechał , głos by jemu odebrało

3

Oj jak ja bym chciał aby Mascherano gola strzelił: )

8

Eh do Messiego Neymara jak on formą ustępuje Isco , Grezmanowi, Benzemie

1

Czy to zajęcia z nauki plywania i nurkowania?

0

5 0 manita.

0

2 pewnie Ronaladinho

0

O co chodzi z tymi jajkami i solą?

0

Ronaldo był zawieszony?

1

Dawać manite Dawa

1

Wiem wiem tak tylko świruje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?