dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I po co było zwalniać Zubiego , jego plan wypali i nasze asy będą fundamentalnymi postaciami najważniejszej części sezonu
0
2,5 tys czemu tak sporo Ja byłem rok temu na meczu z Malaga , koszt takiej wyprawy to 1 tys i 5 dni byłem
0
Może ktoś się podzielić linkiem , chodzi mi o sytuacje kiedy Messi był trzymany przez gracza Levante
0
Serio Isco? po za ładną bramką zagrał kupe , gdzie są gracze Bayernu?
0
Co by zrobil cr11 w tskiej sytuacji , gdy był trzymany?
0
Bravo Juanfran Godin Pique Gaya Busquets Mascherano James Messi Ronaldo Neymar
0
1 Gaya 2 Marcelo 3 Alba
4
Śpi
0
Mam tak samo jak ty , ale nadal jestem zły że Mascherano nie gra defensywnego wczoraj pokazał gdzie jego miejsce .Wściekly jestem że Bartra dostaje mało minut l Martinowi móglby dawać więcej minut
0
Messi sobie zaklada wysoko poprzeczke
Ale gra dobrze trochę szczęścia brakuje jemu
0
Ojejku drzewłakow i iwański
0
Nie wiem może będie Ronaldo 3 , ale narazie jemu daleko
Czemu Kane ma nie być , jak będzie grał tak jak do tej pory jestem za
0
Jak narazie najwiekszym konkurentem dla Messiego jest Neymar ,Harry Kane ,Griezmann w walce o ZP , ale do tej nagrody jeszcze daleko , zobaczymy czas pokaże kto wygra
Ronaldo to walczy z Nejmanem o pas MMA
0
No no bawi się w magika , w meczu zniknął , fajny kapelusz , to dopiero magik .
0
http://www.mundodeportivo.com/20150209/reportajes-fotograficos/la-fiesta-de-cristiano-ronaldo_54425973807.html
Co to ma być?
0
Napisałem że cieżki wybór
Wiesz Mandziukic i Griezmann zagrali kapitalne zawody , dużo odbiorów
Meczu Levante nie widziałem
Tiago po za golem nic wielkiego nie grał , a grą Xaviego można się było delektować
2
Przecież zawieszony był
0
Tak się zastnawiam co do jedenastki kolejki trochę ciężko będzie wybrać
Diego Alves ,Gaya , Miranda ,Musacchio,, Juanfran, Busquets, Saul, Xavi, Mandziukic, Messi, Griezmann
0
De Geha Ivanovic Pique Silva Alba Mascherano Pogba Isco Neymar Grezman ( Kane) Messido Pogby to było
0
LoL LoL to ty?
1
Niech się cieszy że nie pojechał , głos by jemu odebrało
3
Oj jak ja bym chciał aby Mascherano gola strzelił: )
8
Eh do Messiego Neymara jak on formą ustępuje Isco , Grezmanowi, Benzemie
1
Czy to zajęcia z nauki plywania i nurkowania?
0
5 0 manita.
0
2 pewnie Ronaladinho
0
O co chodzi z tymi jajkami i solą?
0
Ronaldo był zawieszony?
1
Dawać manite Dawa
1
Wiem wiem tak tylko świruje