dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
90
Co oni z tym szacunkiem, jak grzmot strzela gola z Atletico na 4 1 i napina swoje mięsnie jak kulturysta to jest ok
Dla mnie sztuczka Neymara była super , oni decyzje podejmują w ułamki sekund, Ney ma styl gry magika, bawi się piłka, uwielbiam takich graczy
0
Ależ sędziowie w tych finałach , trochę się boję o tego Turka i aribitra z Madrytu
0
2
Haha i tak rzadko oglądam: ) ale wkurza mnie te wypisywanie o polityce
To nie jest forum polityczne!!!!!!
8
Komentarz usunięty
1
Z tym to Jonatasem to tak na serio?
0
Bravo, Alves, Pique, Otamendi,Gaya,Krychowiak,Messi, James, Neymar, Suarez,Grzmot
Dobry był Diego Alves, Alex Vidal,Nolito,Griezman,
2
Nie jednemu łezka w oku się zakręci. Szkoda że odchodzi ma możliwości żeby pograć jeszcze w bordowo-grarnatowej koszulce, chyba że wstydzi się tych poziomych pasów: )
1
Jeden z moich ulubionych grajków , szkoda że odchodzi, przynajmniej godnie odejdzie , a nie jak Iker Casillias, który jest mieszany z błotem przez hala dzieci.
Eh pora kupić koszulke Barcy z numerem 6 na pamiątkę , a orięntuje się ktoś czy dostanę koszulke z tamtego sezonu , w barwach Katalonii z numerem 5 Puyola?
Bardzo mi na niej zależy, proszę o pomoc .
0
Już wolę teg Blattera, niżświnski ryj, wtedy zakaz by napewno byłby na parę lat .
Czemu by Barca miała by mieć zakaz, a Real nie? Niech pni też cwaniaczki dostaną, podobno im sie należy
0
Wysoko cenię Diego Simeone i Jurgena Kloopa z niczego zrobili coś
0
Federer vs Nadal
0
Przecież to fan ronaldo jak el jarek WTF
1
Hah tego cwaniaczka co kopal tego grubaska na sniadanie bym zjadł , aż mi pięści się same zaciskają madryckie patałachy
3
Olewam tego złotego buta żelek z butem Leo ze złotą piłką i pucharami
Widać różnicę? : )
3
Przyznać się kto w styczniu myślał że sezon stracony z Lucho? ale w jeden puchar wierzyłem
Eh tyle radości nam sprawia Barca coś pięknego, jak to mówi szpaku aaaaaaa Majstersztyk
1
CaMpeoNeS CaMpeoNeS ole ole ole
0
Przełączyłem na chwile a tam nurek oada w polu karnym haha
0
Ojejku wbiłem na stronę fioletowych i dowiedziałem się , że podarowali nam lige, puchar króla , lige mistrzów haha dawno takich głupot nie czytałem
Co jak co to lige podarowali im sędziowie w sezonie 2011/2012 tych druków nigdy nie zapomnę
2
Cr7 Cr11 , kapitan grzmot , penaldo , jeden chu.........
6
Grzmot wyładował się na Granadzie
0
Eh podbiają stawke przyjdzie do nas za 90 mln Bartomeu wyłozy taką kasę, niedlugo wybory
1
Komentarz usunięty
3
Co za piękny dzień: ) dawno takiego ładnego kaca nie miałem
1
Przecież to jakieś żarty bramkarz jego sprowokował
Kapitan grzmot kopie wali pięścią i bez kar
19
Real będzie miał łatwą droge do finału, ale nadzieje mam mała że juve wygra.
Jak zagrają solidnie w obronie, genialny wolny Pirlo, lub jakaś akcja Teveza
0
O proszę w porę się obudziłem: )
0
Jaka była wasza najładniejsza bramka wczorajszego spotkania? Ja widzę to tak
1 Messi 6 0
2 Xavi 4 0
3 Suarez 2 0
10
Rozśmieszyło mnie to uważajcie na niego zamierzamy po niego wrócić
Ciekawe czy Ramosowi nie wypadł :) Biali jacy pewni, fajnie by było ich w finale ograć , ale z Bayernem będzie ciężko
Dobrze żeby Messi trochę odpoczał dzisiaj i w meczu z Cordoba
0
Ronaldo by w każdym meczu dostawał czerwień