dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech mi ktoś wytłumaczy bo nie ogarniam
Jestem zalogowany na tym playerze a nie mogę oglądać, wchodzę w kanały live i wyskakuje kup kanał, wyświetla mi się że wysłany link jakiś na poczte. Na poczcie nic nie ma. Co jest grane?
0
A Pique w Gran Derbi za takie coś dostał, karny ewidentny, zabrał piłkę Neymarowi. Na Suarezie też był karny, nie trafił w piłkę
Chyba że chodzi tobie o sytuacje gdzie gracz Malagi stracil równowagę i przewrócił Neya tam też powinien być karny Neymar wyszedl by sam na sam
0
Nie zwróciłem uwagi na to, ale wielkiej radości po golach Hamesa (gole cudowne) i Bejla nie okazywał A Ramos mógł strzelić bramke meczu z przewrotki, ale w słupek trafił, szkoda że nie trafił stadiony świata
11
Masche może kiedyś strzeli do właściwej bramki
1
Źle nie było , mógł strzelić ze dwie bramkia ale Adan wyjął. I dwie symulki w polu karnym jak to grzmot
4
Wolę tę ciszę niż tysiące kibiców spiewających głośno jeba..... zakaazy jeba..... zakazy co to im da: ) tylko klub dostanie karę
1
Usłyszysz w LM ci komentatorzy to dno Szpaku i Hajto to mistrzowie, gorsi tylko chyba są Źewłakow i Dudek
6
A idźcie pany w piz...... z tym eleven slabe jak sędziowie w dzisiejszym meczu . A do tego ich komentarz heh Ney na spalonym a minute wczesniej zszedł, a i KSAWI HAHAH
0
Co zrobisz nic nie zrobisz
3
Pique za takie coś karnego dostał w gran derbi
2
Coś czuję że liga pod górkę sędziowie będą podkladac kłody pod nogi
0
Dobrze że nie podał Lewy, niech tym Robbenom coś do głowy przyjdzie
3
Miszcz komentowania
3
Tak ale tnie:) na nc+ składało się w foteliku piwko w ręku i martwiles się o wynik, a tera o komfort ogladania
0
Na futbol hd trzeba płacić nie będę płacił cwaniaczkom nie będąc pewny jakosci
0
Jestem zarejestrowałem się i jest jakiś koszyk kup
0
Na tym playerze to coś się płaci chce zobaczyć dzisiaj meczyk w dobrej jakości i bez cięć, a jak testowałem eleven to mi tnie
0
Posmaruja komu trzeba i dostaną śmieszną karę. Jakbyśmy my to zrobili to ban na rok, uefalona
0
Carlo wróć Benitez out
2
Wiedzę miał, ale jakoś mnie nie przekonywał, te jego Rooooonaldooooooo śmiać mi się chciało, lecz przyznaje że zjada tych komentatorów z eleven
0
No na bank ach wiedza Orłowski emocje Wolski już tęsknię
0
Komentarz usunięty
4
Nie wydaję mi sie Wolski zs wysoko zawiesił poprzeczke
0
Co wy chcecie od Tego Bartry gościu musi grać i się ogrywać. Z siedzenia na ławce nic z niego nie będzie
0
Będzie ale dla nich Liga Europy sie nie liczy
0
Podzieli się ktoś linkiem jak są podzielone druzyny na koszyki w Lidze Europy
0
Myslisz Messi nie ma rzeczy niemożliwych :) a zdziwisz się na koniec jak licznik nabije 150
0
Ojej mniej więcej 140-150
0
Coś czuję że trio MSN strzeli w tym sezonie 140 goli a może i 150;bo dojdą mecze KMŚ. Teraz chyba mają już 6
1
Ha ha perez nie przemyślał, ustawiając łatwy terminarz la ligi, widać że zapomniał o lidze mistrzów . Chyba że, bedzie walczył o la lige 1 mistrzostwo na 7 lat trochę glupio