0

Niech mi ktoś wytłumaczy bo nie ogarniam

Jestem zalogowany na tym playerze a nie mogę oglądać, wchodzę w kanały live i wyskakuje kup kanał, wyświetla mi się że wysłany link jakiś na poczte. Na poczcie nic nie ma. Co jest grane?

0

A Pique w Gran Derbi za takie coś dostał, karny ewidentny, zabrał piłkę Neymarowi. Na Suarezie też był karny, nie trafił w piłkę
Chyba że chodzi tobie o sytuacje gdzie gracz Malagi stracil równowagę i przewrócił Neya tam też powinien być karny Neymar wyszedl by sam na sam

0

Nie zwróciłem uwagi na to, ale wielkiej radości po golach Hamesa (gole cudowne) i Bejla nie okazywał A Ramos mógł strzelić bramke meczu z przewrotki, ale w słupek trafił, szkoda że nie trafił stadiony świata

11

Masche może kiedyś strzeli do właściwej bramki

1

Źle nie było , mógł strzelić ze dwie bramkia ale Adan wyjął. I dwie symulki w polu karnym jak to grzmot

4

Wolę tę ciszę niż tysiące kibiców spiewających głośno jeba..... zakaazy jeba..... zakazy co to im da: ) tylko klub dostanie karę

1

Usłyszysz w LM ci komentatorzy to dno Szpaku i Hajto to mistrzowie, gorsi tylko chyba są Źewłakow i Dudek

6

A idźcie pany w piz...... z tym eleven slabe jak sędziowie w dzisiejszym meczu . A do tego ich komentarz heh Ney na spalonym a minute wczesniej zszedł, a i KSAWI HAHAH

0

Co zrobisz nic nie zrobisz

3

Pique za takie coś karnego dostał w gran derbi

2

Coś czuję że liga pod górkę sędziowie będą podkladac kłody pod nogi

0

Dobrze że nie podał Lewy, niech tym Robbenom coś do głowy przyjdzie

3

Miszcz komentowania

3

Tak ale tnie:) na nc+ składało się w foteliku piwko w ręku i martwiles się o wynik, a tera o komfort ogladania

0

Na futbol hd trzeba płacić nie będę płacił cwaniaczkom nie będąc pewny jakosci

0

Jestem zarejestrowałem się i jest jakiś koszyk kup

0

Na tym playerze to coś się płaci chce zobaczyć dzisiaj meczyk w dobrej jakości i bez cięć, a jak testowałem eleven to mi tnie

0

Posmaruja komu trzeba i dostaną śmieszną karę. Jakbyśmy my to zrobili to ban na rok, uefalona

0

Carlo wróć Benitez out

2

Wiedzę miał, ale jakoś mnie nie przekonywał, te jego Rooooonaldooooooo śmiać mi się chciało, lecz przyznaje że zjada tych komentatorów z eleven

0

No na bank ach wiedza Orłowski emocje Wolski już tęsknię

0

Komentarz usunięty

4

Nie wydaję mi sie Wolski zs wysoko zawiesił poprzeczke

0

Co wy chcecie od Tego Bartry gościu musi grać i się ogrywać. Z siedzenia na ławce nic z niego nie będzie

0

Będzie ale dla nich Liga Europy sie nie liczy

0

Podzieli się ktoś linkiem jak są podzielone druzyny na koszyki w Lidze Europy

0

Myslisz Messi nie ma rzeczy niemożliwych :) a zdziwisz się na koniec jak licznik nabije 150

0

Ojej mniej więcej 140-150

0

Coś czuję że trio MSN strzeli w tym sezonie 140 goli a może i 150;bo dojdą mecze KMŚ. Teraz chyba mają już 6

1

Ha ha perez nie przemyślał, ustawiając łatwy terminarz la ligi, widać że zapomniał o lidze mistrzów . Chyba że, bedzie walczył o la lige 1 mistrzostwo na 7 lat trochę glupio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?