0

A ja wierzebw Seville może ograć City stać ich na to

0

Nurkowanie hmm kto ?

3

Każdy ma swojego króla
Biegi Bolt
kosz Jordan
pilka Messi

0

A z pamięci robilem :) mały błąd Lyon nie może być w grupie z Psg zamiast Lyonu Sahktar

0

Chwila czasu potem po losowaniu sobie sprawdzę czy coś trafię :)

0

Za 36 mln niech Illaramendiego kupią
smieszny ten Perez jest już coś kombinują

0

Barca Man Utd Olympiakos Maccabi
Bayern Real Roma Volfsburg
Chelsea Atletico Lyon Astana
PSV Valencia Dynamo Gent
Zenit Leverkusen Sevilla Dinamo
Juve Porto Galatasaray Borussia
PSG Man City Lyon Bate
Benfica Arsenal Cska Malmö

0

Bayern Real Roma Volsburg
Barca United Olympiakos Maccabi

0

Poczekajmy za pare lat Nieciecza w LM

2

Szkoda że te bramki, były mało decydujące w kwestii pucharów, a sorry przecież Pichichi mają

1

Komentarz usunięty

66

My też powinniśmy mieć opcje bez oceny. Np Alves grał krótko, złapał kontuzję
Trochę to nie sprawiedliwe gościu grał dobrze , a tu ocena 4,5, potem w przeciągu sezonu zaniża średnią . To samo dotyczy zmian, wejdzie na 5 min i weź tu oceń

0

Gdzie Iniesta? W Katarze z Xavim

0

Aż tak nie narzekam . Jakość ok , ale komentarz pozastawia wiele do życzenia, za bardzo przyzwyczaiłem sie do Wolskiego i Orłowskiego

0

Na jakość nie narzekam, ale czasami ttnie . Ciekawe jak bedzie to wyglądało podczas gran derbi

0

Ten komentator to dno z eleven eh Wolski już tęsknie za nim

1

Mi się wydaję , że to było podczas Manity Ronaldo odepchnął Pepa

Pedrito: kim ty jesteś?

Grzmot : a ty

Pedrito: mistrzem świata a ty?

2

Tego to ja nie wiem ale wiem że mój tv jest w trybie off głównie , nie będzie La Ligi nie będzie umowy z nc+ Naszej cudownej ligi wogóle nie ogladam , a dla samej Premier League nie będę płacił 100 zl , gdzie w sezonie ogladam 10 meczy

0

Teraz jest sezon turystyczny, dużo turystów z Azji jest. Za 2 dni powinno być wiecej Socios zwalniają

0

Jak to pichichi zamora i puchar

0

Lecha próbowałem, ale usnąłem

0

Wielu za 14 mlnn chciało jego oddac

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Tam chyba trzeba mieć jakiś chajs na depozycie, aby oglądać

0

Jak wystawi Bartre lucho out

0

Mial 200 występów, a kibice jego negowali, z Camp Nou było gwizdy słychać, Xavi jedną nogą byl po za Barceloną. Więc skończcie, te swoje przemyślenia nocne i rozterki

1

Czlowieku każdy robi błędy zobacz jakie Ramos robi . Narzekanie i narzekanie tylko

0

Jakoś inni ogarneli a nasza tv nie chyba coś nie tak ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?