dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak tam tryplet
2
Perez juz zaciera rączki ZP cenne trofeum wkoncu tryplet będzie ZP Pichichi złotych but
0
Cieszę mnie porażki angielskich ekipa Jeszce jutro Chelsea przegra i jest ok
Już niewiele brakuje aby 3 zespoły grały z Anglii
16
Penaldo Penaldo hahaha niedlugo na betach beda po 1,02 na karnego dla penaldo
0
Haha śmieszne.
0
Za dużo. Zwycięstwo gdzieś będą remisy, mysle że. W meczach
Volfsburg-Cska
City-Juve
1
Nie ma jeszcze rok temu pojawiła się jakoś chwilę przed startem LM
0
Copa del Rey Chciałbym, aby wygrała Sevilla, Atletico lub Valencia La Lige my lub Ktoś z wyżej wymienionych druzyn, trzeba gonić Real w mistrzostwach, jak narazie jest chyba 32do23 dla białych. A ligi Mistrzów nikt jeszcze nie wygrał dwa razy z rzędu, naszedł ten właściwy czas. No bo kto jak nie my.
1
Sandro fajnie jakby więcej grał. Może z Levante zagra od początku za Neymara, dobry moment aby Lucho dal jemu pograć
3
Neymar za mało podaje Suarez jemu często na czysto wystawia, a u Neymara widać pazerność
1
Jaki mecz jutro oglądacie? Ja $Ity Juve
Ciekawe Jak Pogba zagra
0
Chyba że Ronaldo i Perez coś wykombinują
0
Nie o to mi chodziło. Przychodząc za taką kasę mało był znany. A Pogba jest znany i to bardzo ja wierzę że się sprawdzi
2
Przestan marudzić
De Bruyne 75 mln
Sterling 75 mln
James 81 mln
Martial 60 mln
Należy 100 mln
Takie ceny co zrobić
Mogłem sie z cenami walnąć, jak coś nie zwracajcie uwagi
2
Jakby Fojut grał to by dopiero było
2
Jestem przekonany że jakby Messi strzelił takiego gola jak Neymar dostałby note 8,5 Podnieście note Neymarowi chłopak starał się, fakt miał pare strat ale potem wracał i naprawiał błędy
Rakitic za nisko w porównaniu do Mascherano
1
I dlatego powinna być opcja bez oceny
0
Spoko czuwam, tak mi się wydawało że gra w Galaxy, ale nie byłem pewny na 100% tak samo jak Soriano
0
Giovanni dość Santos nie gra już w Villareal jak mnie pamięć nie myli to gdzieś w MLS
0
W emocje na wyłączność czyli nc-
1
Przestańcie się stresować Pogba to dobry grajek na lata, jest młody dobry technicznie, w te okienko dużo nie wydaliśmy, będą pieniądze ze sprzedaży paru grajków np Adriano, może, Song, i Sandro lub Munira
2
Haha illlara więcej miał od Varane
A gdzie Odegard przyszłość Realu
James, Modrić mniej od Benzemy:)
2
Mam dla fascynatów seriali coś.
Oglądał ktoś może. http://m.filmweb.pl/serial/NARCOS-2015-680486
dobry serial jestem po 2 odcinkach
1
Komentarz skopiowany z fb eleven
0
Co wy z tymi poleceniami jesteście pazerni jak kapitan grzmot na gole. Niech sobie i ma 100 tys co ci do tego
0
Lepszy od Karola Strausburgera
2
Mają patent LFP liga Florentino Perez, w 2011\2012 się sprawdził
0
No co ty ja znam nasze trio komentatorów Kosecki Dudek Żewłakow
1
Co ty w Barcelonie takie zgrania są często, a bramka Neya miodzio, pajęczynke zdjął, że aż Kosa zaniemówil
0
Lhaoz czy jak tam jemu wolę nie wiedzieć, poziomem nie ustępował komentarzowi z 11. Do tej pory mnie brzuch boli, ze śmiechu.