7

Jak tam tryplet

2

Perez juz zaciera rączki ZP cenne trofeum wkoncu tryplet będzie ZP Pichichi złotych but

0

Cieszę mnie porażki angielskich ekipa Jeszce jutro Chelsea przegra i jest ok
Już niewiele brakuje aby 3 zespoły grały z Anglii

16

Penaldo Penaldo hahaha niedlugo na betach beda po 1,02 na karnego dla penaldo

0

Haha śmieszne.

0

Za dużo. Zwycięstwo gdzieś będą remisy, mysle że. W meczach
Volfsburg-Cska
City-Juve

1

Nie ma jeszcze rok temu pojawiła się jakoś chwilę przed startem LM

0

Copa del Rey Chciałbym, aby wygrała Sevilla, Atletico lub Valencia La Lige my lub Ktoś z wyżej wymienionych druzyn, trzeba gonić Real w mistrzostwach, jak narazie jest chyba 32do23 dla białych. A ligi Mistrzów nikt jeszcze nie wygrał dwa razy z rzędu, naszedł ten właściwy czas. No bo kto jak nie my.

1

Sandro fajnie jakby więcej grał. Może z Levante zagra od początku za Neymara, dobry moment aby Lucho dal jemu pograć

3

Neymar za mało podaje Suarez jemu często na czysto wystawia, a u Neymara widać pazerność

1

Jaki mecz jutro oglądacie? Ja $Ity Juve
Ciekawe Jak Pogba zagra

0

Chyba że Ronaldo i Perez coś wykombinują

0

Nie o to mi chodziło. Przychodząc za taką kasę mało był znany. A Pogba jest znany i to bardzo ja wierzę że się sprawdzi

2

Przestan marudzić
De Bruyne 75 mln
Sterling 75 mln
James 81 mln
Martial 60 mln
Należy 100 mln
Takie ceny co zrobić
Mogłem sie z cenami walnąć, jak coś nie zwracajcie uwagi

2

Jakby Fojut grał to by dopiero było

2

Jestem przekonany że jakby Messi strzelił takiego gola jak Neymar dostałby note 8,5 Podnieście note Neymarowi chłopak starał się, fakt miał pare strat ale potem wracał i naprawiał błędy

Rakitic za nisko w porównaniu do Mascherano

1

I dlatego powinna być opcja bez oceny

0

Spoko czuwam, tak mi się wydawało że gra w Galaxy, ale nie byłem pewny na 100% tak samo jak Soriano

0

Giovanni dość Santos nie gra już w Villareal jak mnie pamięć nie myli to gdzieś w MLS

0

W emocje na wyłączność czyli nc-

1

Przestańcie się stresować Pogba to dobry grajek na lata, jest młody dobry technicznie, w te okienko dużo nie wydaliśmy, będą pieniądze ze sprzedaży paru grajków np Adriano, może, Song, i Sandro lub Munira

2

Haha illlara więcej miał od Varane

A gdzie Odegard przyszłość Realu

James, Modrić mniej od Benzemy:)

2

Mam dla fascynatów seriali coś.
Oglądał ktoś może. http://m.filmweb.pl/serial/NARCOS-2015-680486
dobry serial jestem po 2 odcinkach

1

Komentarz skopiowany z fb eleven

0

Co wy z tymi poleceniami jesteście pazerni jak kapitan grzmot na gole. Niech sobie i ma 100 tys co ci do tego

0

Lepszy od Karola Strausburgera

2

Mają patent LFP liga Florentino Perez, w 2011\2012 się sprawdził

0

No co ty ja znam nasze trio komentatorów Kosecki Dudek Żewłakow

1

Co ty w Barcelonie takie zgrania są często, a bramka Neya miodzio, pajęczynke zdjął, że aż Kosa zaniemówil

0

Lhaoz czy jak tam jemu wolę nie wiedzieć, poziomem nie ustępował komentarzowi z 11. Do tej pory mnie brzuch boli, ze śmiechu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?