0

A ja bym wolał Zerwać naprawdę na nowych klientów mają lepsze warunki

0

My kibice Barcy nie dajmy sie omotać NC to jest spisek aby od nas wyciągneli kasę. Jak będziemy się dawać to niedlugo Grand Derbi zobaczymy w Pay Per View. Ja nic nie będe dopłacał trudno przemęcze się na stremach

1

Płacę 100zl nie widzi mi się im dopłacać

3

Dobry ten Turek z Bayer Leverkusen Calhanoglu czy jakoś tak

0

niestety nie.

0

Dobra eleveny w nc+ teraz kolejna wojna o koszty abonamentu, ciekawe ile beda chcieli za te kanały trochę bez sensu jak sa w internetach i płacić

0

Teraz trzeba walczyć o niskie koszta nie wiem 10 zł mogę im dać maksymalnie

0

Moglby przyjść Nolito tak za 12 mln maksymalnie 18mln Denis młody jeszcze Ilkay w słabszej formie po kontuzji, a cena pewnie wysoka zobaczymy kogo ściągnie Barca, a może jakiś Brazylijczyk do ktorych Blaugrana ma prawo pierwokupu

0

figo to nic z wspólnego z Barca nie ma, to jest synek Pereza

2

luis mi telefon zmienił miało być luis figo

13

Ambasadorzy La Liga Roberto Carlos, Fernando Morientes, Michel Salgado, Luis figo:) wszyscy Z Realu hm bardzo ciekawe. LFP(Liga Florentino Perez)

1

Co to ma do rzeczy, o co ci chodzi?
Neymar i Messi też holują i co mają nie grać w Barcelonie

1

Może coś kombinują leczenie na koszt Barcelony jutro w marce Neymar senior leczy się na koszt klubu

1

przecież ja im tak dużo już płacę czego oni chca jeszcze

0

4 mecze kary Pique

0

Jakie ty kontuzje dajesz 10 dni przynajmniej Szczęsny szluga nie będzie mógł trzymać w ręku. To co zrobil ten z czymś na głowie to dopiero kontuzja

0

Szkoda że nie wykosił od tyłu

4

Pozwolą pozwola przecież jestesmy uefalona

0

Albo Naigholan.

0

Na Facebooku trwa głosowanie na najlepszego gracza kolejki ligi mistrzów Buffon raczej wygra, jak ktoś może niech pomoże

2

To jest sprawiedliwa UEFA i FIFA

0

No i super az brak mi słów na to sędziowanie Pique łapie goscia zolta kartka Naigholan czy jak jemu tam kosa od tyłu Żółta kartka, brak słów, jak nas traktują

0

Wiadomo coś wiecej o Rafie?
Ten Naigholan powinien dostać czerwoną kartke to było wejście od tyłu

1

Kahn trochę broni rodaka chce jego odciążyć z presji. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ja uważam że ta bramka obciąża jego konto, troche źle ocenia sytuacje za wysoko gra na przedpolu, warto dodać że Bravo mógł też puścić gola podobnego z Malagą

1

Przecież to jest błąd bramkarza, źle się ustawił, porównałbym to do ustawienia stoperów w kryciu, ale już dajmy spokój z tą sytuacją Marshall jest młody niech się uczy.

0

Co do Ter Stegena uważam że jest dobrym bramkarzem, ale niedoświadczonym, powinien przestać sie bawić w Neura

0

Minimalny był
Sędzia mógł odgwizdać, i popełnić błąd naprawde minimalny noga wystawała, tak mi się wydaje

0

Gra ktoś w Fantasy UEFA Champions League?

0

I dlatego powinni wprowadzić challenge wzorem siatkówki i tenisa. Moglby byc jeden na mecz
Dobrze żeby jeszcze wprowadzili kary za symulki, to co zrobił Ramos to śmiech
Takie dwie zmiany ale by dużo pomogło piłce, bo to co się to skandal

0

Będę zadowolony jak wygramy skromne 1:0 niech penaldo 10 karnych strzela, co mnie to obchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?