0

Szkoda uwielbiam jego, lepsze widowisko by było
to miała być odpowiedz do kontuzji o Pjanicu

0

O nie ta nazwa to magia ma cos w sobie mi się podobało jak byłem na Camp Nou. Nie kosztem zmiany nazwy, niech sobie Bartek wsadzi w buty te 250 mln

0

Na dniach ma być decyzja, bliżej CP jest pokazywania la ligi niż nc+

0

Zgadza się ale w tych czasach gdzie kazdy ma tv 50 cali i Full HD nie do pomyślenia, aby oglądać w necie, w słabej jakości

2

Pique napewno nie przejmuję się gwizdami jakiś kibiców Realu, oni na swoich potrafią gwizdać, więc o czym my tu mówimy. Gerard na bank z tego się śmieje. Nawet Alba coś mówił że Geri się tym nie martwi

0

Gosciu nie każdy ma Netie

0

1Romario 2 Ronaldinho 3 Fenomeno Ronaldo

0

Spokojnie Isco długo nie pogra na Santiago Bernabeu

2

Mistrzu komentarzy, a w czym ta Fifa im pomaga jak narazie to im kłody pod nogi rzuca

1

Rowni i równiejsi . Ciekawe dlaczego za inne kluby się nie wezmą tylko nas męczą

1

Belgia może odpalić

0

A po co Villa jest Alcazer, Negredo,Soldado,Morata

0

Aj juź się nie mogę doczekać stycznia Arda Turan

1

Haha nie mogę jak dobry kawał

0

A jak chołota z Madrytu Shakire wyzywała to ok

3

Na długo dostali? Eh zbanować ich to jak zdjąć Messiego

1

Może naprawdę El Jarek przyszedł do redakcji nocny przegląd :) i te bany

0

Komentarz usunięty

1

Nie wierzę poranny przegląd już:) czyżby el jarek u nas artykuły pisał :) dobra koniec żartów zabieram się za czytanie.

0

Aha Linetty to dla mmie poziom na Polską repre innego nie widzę

1

Karol Linetty np, ale wiadomo kontuzja. Na miejscu trenera bym coś kombinowal, może Zieliński. Nie wiem nie jestem znaFcą polskiej piłki

3

No no dobry walczaak za Mączyńskiego i Jodłowca jacyś kreatywni pomocnicy i jest ok

0

Gosciu to sa ceny z transfmarket chyba że się jeb......

0

Może chce wpuścić na podmeczonego przeciwnika wcale nie głupi pomysł

0

Bravo13 Alves15 Pique40 Mascherano30 Alba35 Busi50 Iniesta45 Rakitic35 Messi250( bezcenny) Suarez80 Neymar110 Mats10 Aleix12 Bartra12Vermaelen15 Mathieu15 Adriano10 Rafinhia20 Roberto10 Arda35 Sandro8 Munir8

Navas12 Carvajal25 Ramos40 Varane25 Marcelo25 Kroos30 Modric40 James80 Bale60 Benzema50 Ronaldo110 Kiko6 Danilo25 Pepe30 Nacho8 Arbeloa10 kovacic25 Isco40 Casemiro15 Jese12

0

Z remisu będę zadowolny po 3 kolejkach tyle samo pkt i ciezkie mecze Real ma łatwiej ale odczują potem te mecze

8

Zawyżone wartości niektórych graczy np Kroos50 mln Busquets 45 Ney 80mln Benzema80mln Iniesta 35 Modric 50 śmieszne te ceny

1

Tak decyzja sędziego często wpływa na sezon np Sezon 2013/2014 jak nas okradli z mistrza
2011/2012 też od 2009 powinniśmy być mistrzami

8

Niech sobie będzie najbardziej wartościowym klubem, ale nie najlepszym to miejsce należy się Blaugranie

0

Spoko Higuain wygra mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?