4

No odpalam dekoder nc- zapinam pasy siadam głęboko w fotelu i startuje z maratonem La Ligi

8

O co ci chodzi Bayern i Chelsea sa w pierwszym koszyku chyba że czegoś nie wiem
eh prawie każdy próbuje być mądrzejszy od kogoś

4

Komentarz usunięty

10

Może w końcu jakieś Latwiejsze losowanie :) a dla Realu coś mocniejszego typu Bayern Chelsea

0

Mogą wykypic od Arabów i nie musieli by przebijac oferty

0

Nie będę pisał pisma zeby usuneli lige angielską , bo nie mam szans, źle mnie zrozumiałeś, będę pisał że rezygnuję z braku La Ligi . Co do meczów, moze mecze Rayo Levante slabe mecze , ale takich nie było i tak , a mecze typu Villareal Celta, Malaga Sociedad , albo Derby Sevilli Betis Sevilla są genialne dlatego lubię La lige . W Premier Legue też coś zobacze ale mało meczy

0

Zobaczysz sporo osób odejdzie za brak La ligi ja wyślę pismo z wypowiedzeniem liga angielska i polska mnie nie interesuje

0

Mogli by mniej meczów premier legue na cholerę mi mecz everton west ham jakos to podziwlic

0

Niegadaj dobrą oferte mieli dla mnie mogli by olac angielska lige i czesc polskiej i puszczac la lige . Ale wiadomo jak jest oszukują klientów, przyjadą się na tym

0

Ty z nc+ jesteś

0

D

1

Sport dżentelmenów jest na Canal + golf
pilka to cwaniactwo symulki itd

1

Trudno niech na ten rok się dogadają . Rok unowy mam

1

Czlowieku trzeba walczyc co w necie masz zmaiar ogladac Gran Derbi , albo Barca Valencia
Trudno stało się, ale łatwo sie nie poddam

4

Kibice Barcy, Realu, Atletico, Sevilli,Valenci Całej La Liga dzwoncie, komentujcie na swoich stronach klubowych , piscie na Facebooku nc+ i canal+ walczmy o La Lige nie mozemy sie poddać
Ja rezygnuję z nc+ jak nie bedzie La ligi

0

Bravo jest lepszy rok temu myslalem inaczej

0

Mnie zastanawia dlaczego główny sędzia, wyciągnął odrazu czerwoną kartkę, nie konsultujac z linniowym. Z tego co mi sie wydaje, byl dosyć daleko, nie mógł słyszeć co Gerrard mówi

2

Dzięki na twoją pomoc czekałem :) a jak z baterią nie zużywa antywirus ?

0

Polecacie jakiegoś antywirusa na smartfona?
Słyszałem że antywirusy zużywają baterie szybko
Ma ktoś doswiadczenie i wiedzę? Proszę o pomoc

0

Super będzie się oglądało w Canal +

0

Ojej jak pisalem nie widzialem spokojnie dzięki za info

0

Orientuję się ktoś z jakiego koszyka bedzie losowony Man Utd

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Powinni sie zwalniać miejsca tydzień przed meczem

0

A jak ma ktoś zdobyć ktoś inny majstra chciałbym , aby to była Valencia lub Sevilla bardzo lubie te kluby

0

Damy rade na bank jakis puchar będzie najbardziej mi zależy na Lidze Mistrzów

0

Zdobędzie Barca , ale licze na Valencie i Seville zee znajdą się w trójce kosztem Realu Benitez może zepsuć Real tak jak Napoli tylko szkoda że Real ma latwy kalendarz na początku, ale jakaś wpadka może sie im przydarzyć

0

Nie przezywaj bedzie Turan ,Vidal, Vermaele, Bartra, Mathieu, Rafinhia, Ter Stegen, to jest dobra ławka, bądź cierpliwy Barca odpali

0

Za to sie czerwona nie należała , sedzia powinien dac żółtą i ostrzec Gerraeda , tak samo Pedro nie powinien dostać kartki, tylko bramkarz
Stało się trudno , trzeba się spiąć na lige i Lige Mistrzów to najwazniejszy puchar w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?