dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No odpalam dekoder nc- zapinam pasy siadam głęboko w fotelu i startuje z maratonem La Ligi
8
O co ci chodzi Bayern i Chelsea sa w pierwszym koszyku chyba że czegoś nie wiem
eh prawie każdy próbuje być mądrzejszy od kogoś
4
Komentarz usunięty
10
Może w końcu jakieś Latwiejsze losowanie :) a dla Realu coś mocniejszego typu Bayern Chelsea
0
Mogą wykypic od Arabów i nie musieli by przebijac oferty
0
Nie będę pisał pisma zeby usuneli lige angielską , bo nie mam szans, źle mnie zrozumiałeś, będę pisał że rezygnuję z braku La Ligi . Co do meczów, moze mecze Rayo Levante slabe mecze , ale takich nie było i tak , a mecze typu Villareal Celta, Malaga Sociedad , albo Derby Sevilli Betis Sevilla są genialne dlatego lubię La lige . W Premier Legue też coś zobacze ale mało meczy
0
Zobaczysz sporo osób odejdzie za brak La ligi ja wyślę pismo z wypowiedzeniem liga angielska i polska mnie nie interesuje
0
Mogli by mniej meczów premier legue na cholerę mi mecz everton west ham jakos to podziwlic
0
Niegadaj dobrą oferte mieli dla mnie mogli by olac angielska lige i czesc polskiej i puszczac la lige . Ale wiadomo jak jest oszukują klientów, przyjadą się na tym
0
Ty z nc+ jesteś
0
D
1
Sport dżentelmenów jest na Canal + golf
pilka to cwaniactwo symulki itd
1
Trudno niech na ten rok się dogadają . Rok unowy mam
1
Czlowieku trzeba walczyc co w necie masz zmaiar ogladac Gran Derbi , albo Barca Valencia
Trudno stało się, ale łatwo sie nie poddam
4
Kibice Barcy, Realu, Atletico, Sevilli,Valenci Całej La Liga dzwoncie, komentujcie na swoich stronach klubowych , piscie na Facebooku nc+ i canal+ walczmy o La Lige nie mozemy sie poddać
Ja rezygnuję z nc+ jak nie bedzie La ligi
0
Bravo jest lepszy rok temu myslalem inaczej
0
Mnie zastanawia dlaczego główny sędzia, wyciągnął odrazu czerwoną kartkę, nie konsultujac z linniowym. Z tego co mi sie wydaje, byl dosyć daleko, nie mógł słyszeć co Gerrard mówi
2
Dzięki na twoją pomoc czekałem :) a jak z baterią nie zużywa antywirus ?
0
Polecacie jakiegoś antywirusa na smartfona?
Słyszałem że antywirusy zużywają baterie szybko
Ma ktoś doswiadczenie i wiedzę? Proszę o pomoc
0
Super będzie się oglądało w Canal +
0
Ojej jak pisalem nie widzialem spokojnie dzięki za info
0
Orientuję się ktoś z jakiego koszyka bedzie losowony Man Utd
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Powinni sie zwalniać miejsca tydzień przed meczem
0
A jak ma ktoś zdobyć ktoś inny majstra chciałbym , aby to była Valencia lub Sevilla bardzo lubie te kluby
0
Damy rade na bank jakis puchar będzie najbardziej mi zależy na Lidze Mistrzów
0
Zdobędzie Barca , ale licze na Valencie i Seville zee znajdą się w trójce kosztem Realu Benitez może zepsuć Real tak jak Napoli tylko szkoda że Real ma latwy kalendarz na początku, ale jakaś wpadka może sie im przydarzyć
0
Nie przezywaj bedzie Turan ,Vidal, Vermaele, Bartra, Mathieu, Rafinhia, Ter Stegen, to jest dobra ławka, bądź cierpliwy Barca odpali
0
Za to sie czerwona nie należała , sedzia powinien dac żółtą i ostrzec Gerraeda , tak samo Pedro nie powinien dostać kartki, tylko bramkarz
Stało się trudno , trzeba się spiąć na lige i Lige Mistrzów to najwazniejszy puchar w tym sezonie