0

Jak za 12 mln to bym. Podziekował niech idzie do Realu

1

Tak a wzieliście pod uwagę genialne transfery , Suarez, Rakitic,Vermaelen,Ter stegen , Bravo,Mathieu, niezastąpiony Douglas, i premie za tryplet

0

Losowanie jak losowanie nie ma co narzekać, trzeba zacisnać zęby i grać.
Uważam że nie jest źle , gdyz na początku sezonu nie bedzie kontuzji, a naszym rywalom mogą się przydarzyć nie miłe niespodzianki , czego im nie życzę:)

0

Taka prawda ze Rosell sprowadził Ronaldinho

0

Troche transferów zrobili więc nie będzie tak źle ,też lubię Liverpool moja druga drużyna ulubiona

5

ten Laporta nie przekonuje mówi o La Masii, sam chce sprowadzić Pogbe za 100 mln . Bartomeu atakowało trzech, odpierał ataki, dawał radę

1

Rozumiem ciebie , ale jakiś szacunek masz? A jak przeszedłby do Realu to każdy kibic naszej kochanej Barcy by stracił szacunek do VV

1

Ależ Valdesa potraktowali mógł zostać w Barcelonie .
Oby jemu coś do głowy nie stukneło i nie przeszedl na złą stronę . Idealny klub dla niego to Valencia, gdyż Alves ma kontuzje

6

Wow wchodzę na neta i widzę słowa Puyola
Ponad klubowymi barwami są ludzie
Coś pięknego Puyol to jest wzór szacuneczek to się liczy

0

Haha florentino dimision

2

Iker wybronił im awans a ci od kreta wyzywali

2

Messi La liga UCL Copa del Rey 5 złota pilka
Ronaldo Pichichi
wystarczy?

0

Moze o Higuainie napisze: )

0

Czytam komentarze i już dawno nie widziałem komentarzy Don Corleone i Messiah16 wie ktoś co się z nimi stało?

1

Weź człowieku zmień dilera, albo idzp do kościoła po módl się o rozum, bo o piłce nie masz pojecia . A z resztą co mnie twoje zdanie obchodzi mały szary człowieczku

0

Wygra wygra tylko musi przestać powołowywać tego drewniaka Higuaina, w jego miejsce Dybala, Vietto lub Icardi, powinni zrezygnować z Banegi i jeszczejakiegoś młodego wprowadzać cześciej np Lamela

3

No i mamy faworyta do Złotej piłki
brawo Gonzalo ZP jest twoja widzimy się na gali w zurichu
Kursy na złota piłke Higuain 1,05 zl

6

Higuain to poziom bekaklasy

1

To był Alves i Abidal

2

Na naszej pięknej stronie przesiaduje taki biały użytkownik o nicku Iscowaszemarzenie heh ale jemu by kopara opadła

0

Jest już kalendarz la ligi?

0

Może Nolito byłby transferem bartka, ale chciałbym aby to był Gaya

3

Brawo Ney madra decyzja .
Wiadomo co z: ChAMesem? Za takie faule powinny być dyskwalifikacje

1

Podzieli się ktoś linkiem z chamstwem jamesa?

4

Chciałbym aby było tak
1 Leo Messi
2 Neymar
3 Suarez
4 Ronaldo
5 ktoś z Juve

0

Według mnie powinno to być tak
Bravo Alves Pique Otamendi Gaya Krychowiak James Messi Neymar Suarez Ronaldo

0

Kurcze Douglasa wygryzie ze składu , i co ten douglas, miał być naszym podstawowym PO

1

1 gra o tron
2 breaking bad
3 dexter
4 prawo ulicy
5 spartacus
6 zakazane imperium
7 vikings
8 piraci
9 peaky blinders
10 skazany na śmierć

0

Dawno tutaj takiego słabego artykułu nie czytałem , brak słów.
Dla mnie Ney powinien czarować i dawać radość kibicom na Camp Nou, jak i przed tv, takie zagrania pozostają w pamięci .
Jak się mówi nerwy w konserwy, piłkarze bilbao powinni zachować sie lepiej i pogodzić sie z porażką , a nie pokazywać chamstwo, jak to mówil kometator panowie Król patrzy

5

Nie wiem jajim cudem komentują tacy komentatorzy jak Drzewłakow , Iwański, Dudek, Hajto, przy nich Szpaku to mistrzu. Labogi nie lubię ale traktuje jego z przymrużeniem oka

Najlepsi Wolski, Smokowski,Twarowski,Orłowski,Laskowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?