dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak za 12 mln to bym. Podziekował niech idzie do Realu
1
Tak a wzieliście pod uwagę genialne transfery , Suarez, Rakitic,Vermaelen,Ter stegen , Bravo,Mathieu, niezastąpiony Douglas, i premie za tryplet
0
Losowanie jak losowanie nie ma co narzekać, trzeba zacisnać zęby i grać.
Uważam że nie jest źle , gdyz na początku sezonu nie bedzie kontuzji, a naszym rywalom mogą się przydarzyć nie miłe niespodzianki , czego im nie życzę:)
0
Taka prawda ze Rosell sprowadził Ronaldinho
0
Troche transferów zrobili więc nie będzie tak źle ,też lubię Liverpool moja druga drużyna ulubiona
5
ten Laporta nie przekonuje mówi o La Masii, sam chce sprowadzić Pogbe za 100 mln . Bartomeu atakowało trzech, odpierał ataki, dawał radę
1
Rozumiem ciebie , ale jakiś szacunek masz? A jak przeszedłby do Realu to każdy kibic naszej kochanej Barcy by stracił szacunek do VV
1
Ależ Valdesa potraktowali mógł zostać w Barcelonie .
Oby jemu coś do głowy nie stukneło i nie przeszedl na złą stronę . Idealny klub dla niego to Valencia, gdyż Alves ma kontuzje
6
Wow wchodzę na neta i widzę słowa Puyola
Ponad klubowymi barwami są ludzie
Coś pięknego Puyol to jest wzór szacuneczek to się liczy
0
Haha florentino dimision
2
Iker wybronił im awans a ci od kreta wyzywali
2
Messi La liga UCL Copa del Rey 5 złota pilka
Ronaldo Pichichi
wystarczy?
0
Moze o Higuainie napisze: )
0
Czytam komentarze i już dawno nie widziałem komentarzy Don Corleone i Messiah16 wie ktoś co się z nimi stało?
1
Weź człowieku zmień dilera, albo idzp do kościoła po módl się o rozum, bo o piłce nie masz pojecia . A z resztą co mnie twoje zdanie obchodzi mały szary człowieczku
0
Wygra wygra tylko musi przestać powołowywać tego drewniaka Higuaina, w jego miejsce Dybala, Vietto lub Icardi, powinni zrezygnować z Banegi i jeszczejakiegoś młodego wprowadzać cześciej np Lamela
3
No i mamy faworyta do Złotej piłki
brawo Gonzalo ZP jest twoja widzimy się na gali w zurichu
Kursy na złota piłke Higuain 1,05 zl
6
Higuain to poziom bekaklasy
1
To był Alves i Abidal
2
Na naszej pięknej stronie przesiaduje taki biały użytkownik o nicku Iscowaszemarzenie heh ale jemu by kopara opadła
0
Jest już kalendarz la ligi?
0
Może Nolito byłby transferem bartka, ale chciałbym aby to był Gaya
3
Brawo Ney madra decyzja .
Wiadomo co z: ChAMesem? Za takie faule powinny być dyskwalifikacje
1
Podzieli się ktoś linkiem z chamstwem jamesa?
4
Chciałbym aby było tak
1 Leo Messi
2 Neymar
3 Suarez
4 Ronaldo
5 ktoś z Juve
0
Według mnie powinno to być tak
Bravo Alves Pique Otamendi Gaya Krychowiak James Messi Neymar Suarez Ronaldo
0
Kurcze Douglasa wygryzie ze składu , i co ten douglas, miał być naszym podstawowym PO
1
1 gra o tron
2 breaking bad
3 dexter
4 prawo ulicy
5 spartacus
6 zakazane imperium
7 vikings
8 piraci
9 peaky blinders
10 skazany na śmierć
0
Dawno tutaj takiego słabego artykułu nie czytałem , brak słów.
Dla mnie Ney powinien czarować i dawać radość kibicom na Camp Nou, jak i przed tv, takie zagrania pozostają w pamięci .
Jak się mówi nerwy w konserwy, piłkarze bilbao powinni zachować sie lepiej i pogodzić sie z porażką , a nie pokazywać chamstwo, jak to mówil kometator panowie Król patrzy
5
Nie wiem jajim cudem komentują tacy komentatorzy jak Drzewłakow , Iwański, Dudek, Hajto, przy nich Szpaku to mistrzu. Labogi nie lubię ale traktuje jego z przymrużeniem oka
Najlepsi Wolski, Smokowski,Twarowski,Orłowski,Laskowski