0

A co powiecie o Kondogbi? bardzo mi się jego gra podoba obserwuje jego jak grał w Sevilli

0

Spokojnie Leo musi zmienić kierunki strzałów ,ten prawy , to jest jego ulubiony , jak strzelał Hartowi wiedzialem , że będzie strzelał w ten róg bramki

0

Hala dziecko daj sobie spokój z nim , szkoda czasu na takich . Za rasizm bana powinien dostać

0

1 Messi
2 Ronaldo
3 Xavi
4 Henry
5 Iniesta

0

Wkurza mnie ta Premier League kluby angielskie dostaną taka kase , że najlepsi pilkarze będą tm chcieli grać , zepsują rynek transferowy . Nie wiem jak to można oglądać , ja raz na jakiś czas zobacze meczyk typu Liverpool Arsenal , Chelsea $ity

7

Dobić jeszcze $ity i Chelsea i niech sobie grają w najlepszej lidze świata

1

Haha Premier Legue pokazuje swoja jakość

0

Luis Nazario de Lima Ronaldo

0

Komedie z Adamem Sandlerem są mega zajebi.,,,te

0

No co? Coś tam jemu wyjdzie , od święta: )

0

Neymar , Robben ,Bale , Ribbery, David Silva Iniesta

0

Florek już szykuje tam koperte , aby real wylosował ogórka . Figo na bank będzie losował , ktoś z pary Porto ,Fc Basel , dla Realu , a my Bayern ,Chelsea/Psg , Atletico

0

Wyobraź sobie , że tak i godny jest noszenia koszulki bordowo-granatowej

0

To nie byl strzał przypadkowe dośrodkowanie w stylu Alvesa

0

Danilo mówi ci to coś , jestem pwien że poł sezonu damy radę bez Daniego
Alves chce wieksze zarobki i kontrakt na 3 lata mam nadzieje że zarząd , na to nie przystanie , jego czas minał

1

Niech zje snickersa , dobrze że to już jego ostatni sezon , strasznie mnie irytuje .
Dani miał awoje lata bardzo dobre , ale to juz mineło , pora na zmiany

0

Troche wytrącił z równowagi jego ten szczyl . Miło będzie wyrzucić ich za burtę , co jak co , ale szacunku do tkich klubów jak $ity , Chelsea , Psg , nie mam

0

No ta z Ronaldo w składzie karny ewidętny

1

Multikonto może

0

Zastanawia mnie co by się pisało jakby Montoya popełnił taki błąd eh wielbłąd jak Dani

0

Ojj pomyliło mi się chodziło mi o 28 kolejkę , chyba się nie wyspałem po piątku

0

Ale to inny sezon , z Elche w tamtym sezonie. , co Pepe zrobil i sędzia Muniz Fernandez zrobił to brak słów

0

I 9 kolejce 5 0 była by Bajka

0

Ta pemiętam ten sezon gdzie sędziowie mecze Realu drukowali

0

Tylko prawdziwi kibice Barcy wybiorą mecz ukochanej drużyny , ja od paru lat prawie żadnego meczu nie przegapiłem

0

Dokladnie i jeszcze Barca w genialnej formie skoki Polaków w telexpresie można zobaczyć

1

Undiano Mallenco

0

Skad wy wiecie za rok jak będzoe grał Iniesta , czy wy jesteście jakimiś wróżbitami . Skork tak , to poproszę numery do totka

0

Takie coś to i Rasialdo strzelał , czekam na mecz lepszą ekipą , bo z ogórkami jeszcze jakoś Real sobie radzi . Mogę sie założyć , że z Villarreal będą mieć problemy

1

Chyba tytuł powinien być Powrót Nurka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?