dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co powiecie o Kondogbi? bardzo mi się jego gra podoba obserwuje jego jak grał w Sevilli
0
Spokojnie Leo musi zmienić kierunki strzałów ,ten prawy , to jest jego ulubiony , jak strzelał Hartowi wiedzialem , że będzie strzelał w ten róg bramki
0
Hala dziecko daj sobie spokój z nim , szkoda czasu na takich . Za rasizm bana powinien dostać
0
1 Messi
2 Ronaldo
3 Xavi
4 Henry
5 Iniesta
0
Wkurza mnie ta Premier League kluby angielskie dostaną taka kase , że najlepsi pilkarze będą tm chcieli grać , zepsują rynek transferowy . Nie wiem jak to można oglądać , ja raz na jakiś czas zobacze meczyk typu Liverpool Arsenal , Chelsea $ity
7
Dobić jeszcze $ity i Chelsea i niech sobie grają w najlepszej lidze świata
1
Haha Premier Legue pokazuje swoja jakość
0
Luis Nazario de Lima Ronaldo
0
Komedie z Adamem Sandlerem są mega zajebi.,,,te
0
No co? Coś tam jemu wyjdzie , od święta: )
0
Neymar , Robben ,Bale , Ribbery, David Silva Iniesta
0
Florek już szykuje tam koperte , aby real wylosował ogórka . Figo na bank będzie losował , ktoś z pary Porto ,Fc Basel , dla Realu , a my Bayern ,Chelsea/Psg , Atletico
0
Wyobraź sobie , że tak i godny jest noszenia koszulki bordowo-granatowej
0
To nie byl strzał przypadkowe dośrodkowanie w stylu Alvesa
0
Danilo mówi ci to coś , jestem pwien że poł sezonu damy radę bez Daniego
Alves chce wieksze zarobki i kontrakt na 3 lata mam nadzieje że zarząd , na to nie przystanie , jego czas minał
1
Niech zje snickersa , dobrze że to już jego ostatni sezon , strasznie mnie irytuje .
Dani miał awoje lata bardzo dobre , ale to juz mineło , pora na zmiany
0
Troche wytrącił z równowagi jego ten szczyl . Miło będzie wyrzucić ich za burtę , co jak co , ale szacunku do tkich klubów jak $ity , Chelsea , Psg , nie mam
0
No ta z Ronaldo w składzie karny ewidętny
1
Multikonto może
0
Zastanawia mnie co by się pisało jakby Montoya popełnił taki błąd eh wielbłąd jak Dani
0
Ojj pomyliło mi się chodziło mi o 28 kolejkę , chyba się nie wyspałem po piątku
0
Ale to inny sezon , z Elche w tamtym sezonie. , co Pepe zrobil i sędzia Muniz Fernandez zrobił to brak słów
0
I 9 kolejce 5 0 była by Bajka
0
Ta pemiętam ten sezon gdzie sędziowie mecze Realu drukowali
0
Tylko prawdziwi kibice Barcy wybiorą mecz ukochanej drużyny , ja od paru lat prawie żadnego meczu nie przegapiłem
0
Dokladnie i jeszcze Barca w genialnej formie skoki Polaków w telexpresie można zobaczyć
1
Undiano Mallenco
0
Skad wy wiecie za rok jak będzoe grał Iniesta , czy wy jesteście jakimiś wróżbitami . Skork tak , to poproszę numery do totka
0
Takie coś to i Rasialdo strzelał , czekam na mecz lepszą ekipą , bo z ogórkami jeszcze jakoś Real sobie radzi . Mogę sie założyć , że z Villarreal będą mieć problemy
1
Chyba tytuł powinien być Powrót Nurka