3

Kogo bije heh Neymar to jak narazie top 3 na świecie

0

Tak , w takim razie wysłucham

1

Hahaha madrid hahaha madrid

0

A co ma być?

0

Kiedyś słyszałem , jest ok , ale nie lubię Juve i włoskiej piłki: )

2

Mam takie pytanie do was o ulubione hymny klubowe u mnie wygląda to tak
1 Fc Barcelona
2 Liverpool
3 Sevilla
4 Arsenal , jak zwykle na swoim miejscu: )

0

Wiadomo już co z Busim? Strasznie się denerwuję

0

Mkwe odebrało drzewłakowowi?

0

Real dzisiaj pokaże klase i zdobędzie 3 pkt , Odegard zaliczy debiut i sprzeda się kilka mln koszulek

0

Daj jakiś kontakt też napisze im więcej osób tym lepiej gdzie ten Żewłakow się nadaje do komentowania

0

Najpierw trzeba awansować , a potem myśleć gdzie i jak
Najlepiej jakby finał był by na Camp Nou w przypadku awansu

0

Z celty to Nolito bym wyróznił wrócil do gry , Celta zaczeła grać
Bramkarz Tytoń
Stoper Pique zamiast Mustafiego

0

Daj linka.

0

Nie , a może tak
Tytoń Gaya Pique Mascherano Carvajal Busquets Piatti Nolito Messi Suarez Griezmann

0

No co ty , ja wierzę że Barca wykupi Wawrzyniaka z Lechii

0

Nie tylko nie to , uważam że czas Alvesa dobiegł końca szanuję jego , miał dobry okres ,ale lepszy już nie będzie . Ostatnio często się przyglądam grze Daniego , i inne zespoły często atakują lewym skrzydłem ,robiąc wiatrak z Alvesa ,często się zapędza zapominając o defensywie i jego wrzutki irytujące . Alba wraca do defensywy jak struś pedziwiatr ,jest dużo szybszy od Daniego . To jest tylko moje zdanie proszę się nie spinać

0

To jest nikotyna w gumie CA jest uzależniony od nikotyny

0

Krztałcić no nie mogę , co to ma być? Tobie proponuję dokształcić się w ortografii

0

Haha labodze coś w gardle staneło jak usłyszał o wolnych ceerka

0

Ten remisik mógłby być

0

Haha co te Villarreal , Barca na bank strzeli gola , a wtedy będą ' musieli strzelić cztery bramki , zadanie raczej nie możliwe

1

2 chyba

0

Przecież każdy wie gdzie jest , to nie jest już śmieszne

0

Dokladnie Ronaldo nic wielkiego nie zagrał , już lepsze zawody rozegral Edinson Cavani

0

Fakt zapomniałem o Courtois, bronił rewelacyjnie

0

Uefa zaprezentowała najlepszą jedenestkę
Leno ,Schevchuk, Marcelo , Abdennour, Ivanovic, Fabinhio , Calhanoglu, Frei , Morata , Ronaldo, Suarez
Ja widzę to tak
Hart , Ivanovic , Pique, Abdennour, Marcelo , Kondogbia , Veratti , Isco , Augerro Suarez, Messi

7

Przynajmniej nie symuluje jak jedna diva z Realu

6

Lewandowski wszystko jasne

0

A co powiecie o Kondogbi? bardzo mi się jego gra podoba obserwuje jego jak grał w Sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?