dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kogo bije heh Neymar to jak narazie top 3 na świecie
0
Tak , w takim razie wysłucham
1
Hahaha madrid hahaha madrid
0
A co ma być?
0
Kiedyś słyszałem , jest ok , ale nie lubię Juve i włoskiej piłki: )
2
Mam takie pytanie do was o ulubione hymny klubowe u mnie wygląda to tak
1 Fc Barcelona
2 Liverpool
3 Sevilla
4 Arsenal , jak zwykle na swoim miejscu: )
0
Wiadomo już co z Busim? Strasznie się denerwuję
0
Mkwe odebrało drzewłakowowi?
0
Real dzisiaj pokaże klase i zdobędzie 3 pkt , Odegard zaliczy debiut i sprzeda się kilka mln koszulek
0
Daj jakiś kontakt też napisze im więcej osób tym lepiej gdzie ten Żewłakow się nadaje do komentowania
0
Najpierw trzeba awansować , a potem myśleć gdzie i jak
Najlepiej jakby finał był by na Camp Nou w przypadku awansu
0
Z celty to Nolito bym wyróznił wrócil do gry , Celta zaczeła grać
Bramkarz Tytoń
Stoper Pique zamiast Mustafiego
0
Daj linka.
0
Nie , a może tak
Tytoń Gaya Pique Mascherano Carvajal Busquets Piatti Nolito Messi Suarez Griezmann
0
No co ty , ja wierzę że Barca wykupi Wawrzyniaka z Lechii
0
Nie tylko nie to , uważam że czas Alvesa dobiegł końca szanuję jego , miał dobry okres ,ale lepszy już nie będzie . Ostatnio często się przyglądam grze Daniego , i inne zespoły często atakują lewym skrzydłem ,robiąc wiatrak z Alvesa ,często się zapędza zapominając o defensywie i jego wrzutki irytujące . Alba wraca do defensywy jak struś pedziwiatr ,jest dużo szybszy od Daniego . To jest tylko moje zdanie proszę się nie spinać
0
To jest nikotyna w gumie CA jest uzależniony od nikotyny
0
Krztałcić no nie mogę , co to ma być? Tobie proponuję dokształcić się w ortografii
0
Haha labodze coś w gardle staneło jak usłyszał o wolnych ceerka
0
Ten remisik mógłby być
0
Haha co te Villarreal , Barca na bank strzeli gola , a wtedy będą ' musieli strzelić cztery bramki , zadanie raczej nie możliwe
0
http://www.fcbarca.com/sezon/statystyki-barcelony/liga-bbva
1
2 chyba
0
Przecież każdy wie gdzie jest , to nie jest już śmieszne
0
Dokladnie Ronaldo nic wielkiego nie zagrał , już lepsze zawody rozegral Edinson Cavani
0
Fakt zapomniałem o Courtois, bronił rewelacyjnie
0
Uefa zaprezentowała najlepszą jedenestkę
Leno ,Schevchuk, Marcelo , Abdennour, Ivanovic, Fabinhio , Calhanoglu, Frei , Morata , Ronaldo, Suarez
Ja widzę to tak
Hart , Ivanovic , Pique, Abdennour, Marcelo , Kondogbia , Veratti , Isco , Augerro Suarez, Messi
7
Przynajmniej nie symuluje jak jedna diva z Realu
6
Lewandowski wszystko jasne
0
A co powiecie o Kondogbi? bardzo mi się jego gra podoba obserwuje jego jak grał w Sevilli