dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jestem za mniej komentowania więcej oglądania
dzisiaj każdy kibic wierzy
1
Tak super ja się wybiorę na jakiś meczyk Ligi Mistrzów. Też jestem zły na nc- płacę 100 zl
9
Golf i żeglarstwo też jest
3
Odwiedziłem FB NC+ widać mocne poruszenie u abonentów . A jak wygląda u was sytuacja? Ja raczej rezygnuję, bo nc+ miałem głównie dla La Ligi , chyba że zmniejszą mi abonament i zostane dla ligi mistrzów . Nie będę płacił 90 zł dla naszej ekstraklapy, kilku meczy Premier League, golfa lub zeglarstwa
0
I co ja mam oglądać w tej nc+ ? słabą lige angielską , przez rok czasu się mam niby męczyć
Ciekawe czy mi zmiejszą abonament?
0
Haha nie wierzycie w Bartre , ale najwięcej błędów popelnił Alves
Pax czekam na odpowiedź
0
Figo najgorzej wiem że nie miało być graczy Realu , ale jego musiałem podać :)
Schwainstaiger , Muller, Godin, Diego Costa,
0
Casillas, Kurtuła, Bravo , Schmeichel Peter
0
Weź to edytuj bana dostaniesz . Co nas jakieś komentarze obchodzą z innej strony , to jest internat, były,są i będą głupie docinki, trzeba patrzeć do przodu i się cieszyć jak nasi wygrywają
0
Robinho.
0
Podzieli się ktoś linkiem do meczu
0
Ja jak byłwm na szczęście nie widziałem nikogo w prześcieradle
0
Na ąlllegro widziałem za 399 zll jakoś
0
Higuain:). KrUl pucharówd.
0
Dobry mecxyk na plus Sandro, Halilovic, Rafinhia, ładnie Suarez
Minusy Munir ,Masip
0
Jak na taki skład to nie jest źle , remis może być
Ależ ten Cortois broni
Munir kiepsko Ja
1
Coś słyszałem w hotelu na La Rambla
0
Mokre prześcieradła: )
0
Nie zdziwie się jak Eleven dolączy do Polsatu i Gran Derbi tylko w systemie Pay Per View: )
0
Dzięki za radę
0
Pomocy
No i co ja teraz zrobie placę 90 zl i prawie nic nie bede oglądał co te NC+ nie szanuje ludzi , odkąd skończyla się liga mistrzów i la liga tv nie wlączam, w zime liga mistrzów też pauzuje i zz co ja tsm płace?
Niech mi ktoś pomoże jak ja mogę zerwać z nimi umowę , bez poniesionych dużych kosztów placę wymagam: ) a nie żeby jakies pudelko czarne lezało na stoliku . Coś kiedyś ktoś chyba pisał ze jest jakiś pod pkt , że można rozwiązać umowę: )
2
A to juz pewne , że La ligi nie będzie w nc+?
Eh jedyne co tam oglądam , to La liga i Liga Mistrzóe , casami jakiś szlagier ligi angileskiej
Jak tak , to mocno stracą w moich oczach , człowiek płaci 100 zl i mie zobaczy swojwj ukochanej druzyny, a jeszcze rok czasu umowy: (
0
Dobra Suarez ustawiaj celownik i 140 brameczek neszego genialnego tercetu MSN powinno być VEB Vamos
Eh niech ten sezon się już zacznie tęsknie bardzo
0
Komentarz usunięty
0
No mogą mogą
20
Komentarz usunięty
0
Kto to?
3
Dla białych horror, dla nas komedia: )
1
Co to za ranking: ) haha Fc Basel wyżej od Sevilli, a i Real Madryt liderem , przecież oni nie mogli przejść 1/8 LM
0
Najgorszym dniem była śmierć Tito