2

Jestem za mniej komentowania więcej oglądania
dzisiaj każdy kibic wierzy

1

Tak super ja się wybiorę na jakiś meczyk Ligi Mistrzów. Też jestem zły na nc- płacę 100 zl

9

Golf i żeglarstwo też jest

3

Odwiedziłem FB NC+ widać mocne poruszenie u abonentów . A jak wygląda u was sytuacja? Ja raczej rezygnuję, bo nc+ miałem głównie dla La Ligi , chyba że zmniejszą mi abonament i zostane dla ligi mistrzów . Nie będę płacił 90 zł dla naszej ekstraklapy, kilku meczy Premier League, golfa lub zeglarstwa

0

I co ja mam oglądać w tej nc+ ? słabą lige angielską , przez rok czasu się mam niby męczyć
Ciekawe czy mi zmiejszą abonament?

0

Haha nie wierzycie w Bartre , ale najwięcej błędów popelnił Alves
Pax czekam na odpowiedź

0

Figo najgorzej wiem że nie miało być graczy Realu , ale jego musiałem podać :)
Schwainstaiger , Muller, Godin, Diego Costa,

0

Casillas, Kurtuła, Bravo , Schmeichel Peter

0

Weź to edytuj bana dostaniesz . Co nas jakieś komentarze obchodzą z innej strony , to jest internat, były,są i będą głupie docinki, trzeba patrzeć do przodu i się cieszyć jak nasi wygrywają

0

Robinho.

0

Podzieli się ktoś linkiem do meczu

0

Ja jak byłwm na szczęście nie widziałem nikogo w prześcieradle

0

Na ąlllegro widziałem za 399 zll jakoś

0

Higuain:). KrUl pucharówd.

0

Dobry mecxyk na plus Sandro, Halilovic, Rafinhia, ładnie Suarez
Minusy Munir ,Masip

0

Jak na taki skład to nie jest źle , remis może być
Ależ ten Cortois broni
Munir kiepsko Ja

1

Coś słyszałem w hotelu na La Rambla

0

Mokre prześcieradła: )

0

Nie zdziwie się jak Eleven dolączy do Polsatu i Gran Derbi tylko w systemie Pay Per View: )

0

Dzięki za radę

0

Pomocy
No i co ja teraz zrobie placę 90 zl i prawie nic nie bede oglądał co te NC+ nie szanuje ludzi , odkąd skończyla się liga mistrzów i la liga tv nie wlączam, w zime liga mistrzów też pauzuje i zz co ja tsm płace?
Niech mi ktoś pomoże jak ja mogę zerwać z nimi umowę , bez poniesionych dużych kosztów placę wymagam: ) a nie żeby jakies pudelko czarne lezało na stoliku . Coś kiedyś ktoś chyba pisał ze jest jakiś pod pkt , że można rozwiązać umowę: )

2

A to juz pewne , że La ligi nie będzie w nc+?
Eh jedyne co tam oglądam , to La liga i Liga Mistrzóe , casami jakiś szlagier ligi angileskiej
Jak tak , to mocno stracą w moich oczach , człowiek płaci 100 zl i mie zobaczy swojwj ukochanej druzyny, a jeszcze rok czasu umowy: (

0

Dobra Suarez ustawiaj celownik i 140 brameczek neszego genialnego tercetu MSN powinno być VEB Vamos
Eh niech ten sezon się już zacznie tęsknie bardzo

0

Komentarz usunięty

0

No mogą mogą

20

Komentarz usunięty

0

Kto to?

3

Dla białych horror, dla nas komedia: )

1

Co to za ranking: ) haha Fc Basel wyżej od Sevilli, a i Real Madryt liderem , przecież oni nie mogli przejść 1/8 LM

0

Najgorszym dniem była śmierć Tito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?