dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypadek?
I do tego sędziowie przeciwko nam, przypomina się mi sezon 2011/2012 jak nas okradali z pkt a Realowi karne z niczego
Jeszcze dochodzą kontuzje, jak Barca zdobędzie majstra, to będzie wielki wyczyn
0
Nc+ najdrozszy abonament
tak na poważnie, to Netia pakiet sportowy 35 zl. Poczytaj sobie
2
Haha wiedziałem że Perez będzie przepraszał kasą Navasa na miejscu Navasa kazał bym wsadzić w buty, albo grzmotowi najlepiej, nie musiałby stawać na palcach
0
1 Neymar 2 Suarez 3 Duglas Costa
1
Malaga i Bilbao w obu meczach błędy sędziów były
1
Bartomeu mówi że ufa sędziom, ja boję się że naszym najtrudniejszym rywalem w walce o La Liga mogą być sędziowie. Taki tam mały wniosek po dwóch kolejkach, oby tak nie było
0
Haha bo niedługo nie będziecie spać jak El Jarek Nocny Przegląd :)
0
Dobry ten Martial młody, ale diabły przepłacili sporo maks 30 mln
0
To jest ta Estrella? Dla mnie to nie piwo. Hiszpania dobre wina ma ale piwa słabe
2
Z Valenci jest nie z Madrytu
0
Ale nam kłody pod nogi walą
oby bez kontuzji Może Arda nasz wspomoże i pogada z dawnymi kumplami żeby tak ostro nie wchodzili. Odszedl Garcia Raul to mały +
oby bez kontuzji 0 1 może być a remis nie będzie taki zły
0
Spokojnie papa Perez posmaruje gdzie trzeba a De Gea zagra w Realu
0
Haha właśnie wchodziłem i jakis błąd
1
A co nas jakiś Jarek obchodzi niektórzy kibice Realu to ciężkie przypadki , sam znam kilka takichb
0
Tez nie lubię Robbena jak strzelił tego karnego cieszył się jak dziecko
0
Oby 9 pkt po 3 kolejkach trudnych potem trochę łatwiej do meczu z Sevilla
0
Co do zarobków Ney z Suarezem powinni zarabiać tyle samo i z roku na rok wzrastaly im pensje. Wtedy klub ustabilizowal swoją dytuacje finansową. Odszedl by Alves , Iniesta i moze by coś znalazło by się e kasie na dobry kontrakt
0
Co do meczu z Atleti, remisem nie pogardze
2
Jak pisałem rok temu że top 5 to sporo osób szydzilo Busi W formie Number one
0
Nie nie pije tak żeby nie mieć kaca :)
1
Dla mnie mogą strzelić 10 i nawet Ronaldo te 10 ważne 3 pkt
2
Nie bardzo ciebie teraz rozumiem. Albo za dużo wypiłem
2
Kto płacze to płacze. Gosciu tu są śmieszni ludzie raz zmieszają z błotem Batre lub Pedro, a nawet Roberto po czym jego chwalą zamiast skupić się na meczu i od czasu do czasu przełknąć porazke, nie wylewać swoje żale. Chyba za bardzo przyzwyczajeni do ery Pepa po 5:0 lub 8:0
4
O Hajto miszcz komentuje co on tam wymyśli dzisiaj
7
W tym sezonie będzie ciężko o obronę majstra, sędziowie widać że nam będą utrudniać, Real dawno mistrza nie wygrał
0
Ekstraklasa> la liga
0
Haha alez emocje na canal sport 2
0
Właśnie tak myślałem
A z kompa odtwarza?
Dzięki za pomoc
0
Na telefonie
0
Ale po komentarzach widzę że inni oglądają