0

Przypadek?
I do tego sędziowie przeciwko nam, przypomina się mi sezon 2011/2012 jak nas okradali z pkt a Realowi karne z niczego
Jeszcze dochodzą kontuzje, jak Barca zdobędzie majstra, to będzie wielki wyczyn

0

Nc+ najdrozszy abonament
tak na poważnie, to Netia pakiet sportowy 35 zl. Poczytaj sobie

2

Haha wiedziałem że Perez będzie przepraszał kasą Navasa na miejscu Navasa kazał bym wsadzić w buty, albo grzmotowi najlepiej, nie musiałby stawać na palcach

0

1 Neymar 2 Suarez 3 Duglas Costa

1

Malaga i Bilbao w obu meczach błędy sędziów były

1

Bartomeu mówi że ufa sędziom, ja boję się że naszym najtrudniejszym rywalem w walce o La Liga mogą być sędziowie. Taki tam mały wniosek po dwóch kolejkach, oby tak nie było

0

Haha bo niedługo nie będziecie spać jak El Jarek Nocny Przegląd :)

0

Dobry ten Martial młody, ale diabły przepłacili sporo maks 30 mln

0

To jest ta Estrella? Dla mnie to nie piwo. Hiszpania dobre wina ma ale piwa słabe

2

Z Valenci jest nie z Madrytu

0

Ale nam kłody pod nogi walą
oby bez kontuzji Może Arda nasz wspomoże i pogada z dawnymi kumplami żeby tak ostro nie wchodzili. Odszedl Garcia Raul to mały +
oby bez kontuzji 0 1 może być a remis nie będzie taki zły

0

Spokojnie papa Perez posmaruje gdzie trzeba a De Gea zagra w Realu

0

Haha właśnie wchodziłem i jakis błąd

1

A co nas jakiś Jarek obchodzi niektórzy kibice Realu to ciężkie przypadki , sam znam kilka takichb

0

Tez nie lubię Robbena jak strzelił tego karnego cieszył się jak dziecko

0

Oby 9 pkt po 3 kolejkach trudnych potem trochę łatwiej do meczu z Sevilla

0

Co do zarobków Ney z Suarezem powinni zarabiać tyle samo i z roku na rok wzrastaly im pensje. Wtedy klub ustabilizowal swoją dytuacje finansową. Odszedl by Alves , Iniesta i moze by coś znalazło by się e kasie na dobry kontrakt

0

Co do meczu z Atleti, remisem nie pogardze

2

Jak pisałem rok temu że top 5 to sporo osób szydzilo Busi W formie Number one

0

Nie nie pije tak żeby nie mieć kaca :)

1

Dla mnie mogą strzelić 10 i nawet Ronaldo te 10 ważne 3 pkt

2

Nie bardzo ciebie teraz rozumiem. Albo za dużo wypiłem

2

Kto płacze to płacze. Gosciu tu są śmieszni ludzie raz zmieszają z błotem Batre lub Pedro, a nawet Roberto po czym jego chwalą zamiast skupić się na meczu i od czasu do czasu przełknąć porazke, nie wylewać swoje żale. Chyba za bardzo przyzwyczajeni do ery Pepa po 5:0 lub 8:0

4

O Hajto miszcz komentuje co on tam wymyśli dzisiaj

7

W tym sezonie będzie ciężko o obronę majstra, sędziowie widać że nam będą utrudniać, Real dawno mistrza nie wygrał

0

Ekstraklasa> la liga

0

Haha alez emocje na canal sport 2

0

Właśnie tak myślałem
A z kompa odtwarza?
Dzięki za pomoc

0

Na telefonie

0

Ale po komentarzach widzę że inni oglądają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?