1

Ale męczą ciebie w tej pracy

4

Haha kapitan grzmot i jego ekipa powraca

10

Co za sezon kontuzje, sędziowie, ban, Florentino Perez wszytko przeciw nam

0

W tamtym sezonie też tak było. I niech mi ktoś. Powie że to było, metodą losowania

0

Dzisiaj zobaczysz co będzie się działo, w kur..... nie osiągnie szczytów, będzie na bank lagowalo. Nie każdy ma super neta. Ja np muszę się męczyć na tablecie lub smartfonie. A przyzwyczajony bylem do tv w hd

0

Nawet niech sobie nie mysla że dostaną 1zł za taką. Jakość, jak coś to na ruskim streamie

0

Komentarz usunięty

0

Tak teraz wszyscy Roberto, a jak popełni błąd to będą komentarze sprzedać jego, tak jak z Bartra. Trzeba wierzyć do końca w naszych grajków, choć przyznaję, że sam miałem, chwile zwątpienia, ale widzę że Sergi lepiej radzi sobie na skrzydle, niż w środku. Vamos Barca po 3pkt

1

Trening czyni mistrza:) mi lepiej wychodzi granie niż freestyle, ale parę tricków umiem. Jakbym zaczął za dzieciaka freestyle kto wie może bym zrobił dwa razy dookoła świata, ale trzy razy to wyższy level

0

Raczej ból tyłka El (fu)jarka i jego białej sekty. Nie czytaj wp, onet i innych stron takich.

3

Dobre porównanie do kobiet i klubów. Romario i Ronaldinho, gdyby poświęcili się bardziej piłce, byli by większymi crackami, od Cristiano, a nawet poziom Messiego, ale i tak bardziej wolę Romario, Ronaldinho i Fenomeno, od nich pokochałem Blaugrane

0

O jak super, mój ulubiony piłkarz. Dziekuję za artykuł. Dobra biorę sie za czytanie

3

E tam patrz na to


Magia

0

Super będę was czytał

0

Dobry serial, dało sie oglądać do końca

0

Oj oj myślałem że z kumasz on takich słów używa. Co ty ja lubię piękne kobiety

2

Eh poranny przegląd mnie zawiódł. Myślałem, że zmieszają z błotem Pique

1

No teraz to wszyscy będą jemu zazdroscic, bo jest piękny i bogaty

0

Haha ta ich puta to mnie tak rozśmiesza, że aż na podłodze leżę ze smiechu

0

Przegląd będzie taki Pique zamknij się, wtedy hala dzieci pokażą kolejny raz szczyt hipokryzji jak tak można, to jest brak kultury i szacunku

0

To zacznij kibicować Realowi Ronaldo już nie symuluje

1

Za co przecież nie obraził realu

0

Dlatego niech Katalonia się od łączy od Madrytu są jak pijawki, ciekawe jak w Realu z podadkami tacy święci?

0

Pięknie napisane ja też się nie kryje że nie lubie białych, znam kilku białych kibiców i to co wypisuj na fejsie, aż mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Nie lubię ich ale szanuję.

0

Uciekaj stąd jak Modric przed Messim
nara bez odbioru baw się na swojej stronie

3

Pewnie na miesiąc chcą Ciebie zwabić jak wedkarz rybe

1

To jest ten styl nie do podrobienia co za koment Donie :)

0

Remis brał bym w ciemno, mielibyśmy po 3 kolejkach tyle samo pkt co Real i Atleti. Chyba że Real straci pkt z Espanolem :)

2

Haha dziura ależ ten Leo to dzik na kanałki

6

Marzy mi się, żeby tą całą mafie zwaną Fifa rozwiązano, pozamykano tych dziadów w ciasnych brudnych celach. Ostatnie imprezy MŚ to za łapówki,przecież to widac i czuć z daleka.
Mam wrażenie jakby się uwzieli na nas, najpierw rozwalić La Masie i zakaz transferów. Czego oni chcą od nas. Gracze Barcy mogliby zbojkotowac ten ich mundial w Rosji i Katarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?