dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale męczą ciebie w tej pracy
4
Haha kapitan grzmot i jego ekipa powraca
10
Co za sezon kontuzje, sędziowie, ban, Florentino Perez wszytko przeciw nam
0
W tamtym sezonie też tak było. I niech mi ktoś. Powie że to było, metodą losowania
0
Dzisiaj zobaczysz co będzie się działo, w kur..... nie osiągnie szczytów, będzie na bank lagowalo. Nie każdy ma super neta. Ja np muszę się męczyć na tablecie lub smartfonie. A przyzwyczajony bylem do tv w hd
0
Nawet niech sobie nie mysla że dostaną 1zł za taką. Jakość, jak coś to na ruskim streamie
0
Komentarz usunięty
0
Tak teraz wszyscy Roberto, a jak popełni błąd to będą komentarze sprzedać jego, tak jak z Bartra. Trzeba wierzyć do końca w naszych grajków, choć przyznaję, że sam miałem, chwile zwątpienia, ale widzę że Sergi lepiej radzi sobie na skrzydle, niż w środku. Vamos Barca po 3pkt
1
Trening czyni mistrza:) mi lepiej wychodzi granie niż freestyle, ale parę tricków umiem. Jakbym zaczął za dzieciaka freestyle kto wie może bym zrobił dwa razy dookoła świata, ale trzy razy to wyższy level
0
Raczej ból tyłka El (fu)jarka i jego białej sekty. Nie czytaj wp, onet i innych stron takich.
3
Dobre porównanie do kobiet i klubów. Romario i Ronaldinho, gdyby poświęcili się bardziej piłce, byli by większymi crackami, od Cristiano, a nawet poziom Messiego, ale i tak bardziej wolę Romario, Ronaldinho i Fenomeno, od nich pokochałem Blaugrane
0
O jak super, mój ulubiony piłkarz. Dziekuję za artykuł. Dobra biorę sie za czytanie
3
E tam patrz na to
Magia
0
Super będę was czytał
0
Dobry serial, dało sie oglądać do końca
0
Oj oj myślałem że z kumasz on takich słów używa. Co ty ja lubię piękne kobiety
2
Eh poranny przegląd mnie zawiódł. Myślałem, że zmieszają z błotem Pique
1
No teraz to wszyscy będą jemu zazdroscic, bo jest piękny i bogaty
0
Haha ta ich puta to mnie tak rozśmiesza, że aż na podłodze leżę ze smiechu
0
Przegląd będzie taki Pique zamknij się, wtedy hala dzieci pokażą kolejny raz szczyt hipokryzji jak tak można, to jest brak kultury i szacunku
0
To zacznij kibicować Realowi Ronaldo już nie symuluje
1
Za co przecież nie obraził realu
0
Dlatego niech Katalonia się od łączy od Madrytu są jak pijawki, ciekawe jak w Realu z podadkami tacy święci?
0
Pięknie napisane ja też się nie kryje że nie lubie białych, znam kilku białych kibiców i to co wypisuj na fejsie, aż mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Nie lubię ich ale szanuję.
0
Uciekaj stąd jak Modric przed Messim
nara bez odbioru baw się na swojej stronie
3
Pewnie na miesiąc chcą Ciebie zwabić jak wedkarz rybe
1
To jest ten styl nie do podrobienia co za koment Donie :)
0
Remis brał bym w ciemno, mielibyśmy po 3 kolejkach tyle samo pkt co Real i Atleti. Chyba że Real straci pkt z Espanolem :)
2
Haha dziura ależ ten Leo to dzik na kanałki
6
Marzy mi się, żeby tą całą mafie zwaną Fifa rozwiązano, pozamykano tych dziadów w ciasnych brudnych celach. Ostatnie imprezy MŚ to za łapówki,przecież to widac i czuć z daleka.
Mam wrażenie jakby się uwzieli na nas, najpierw rozwalić La Masie i zakaz transferów. Czego oni chcą od nas. Gracze Barcy mogliby zbojkotowac ten ich mundial w Rosji i Katarze