0

Pora na Mediolan nazwać

0

Top 3 Ramosa
1 Ronaldo 2 Sędzia 3 Perez

5

Co na to FIFA?
Ban nadal trwa, chociaż skończył się w sierpniu

5

Wskoczyć to mogą, ale na swoją ulubione miejsce 4

1

Wszystkiego najlepszego:) Mam nadzieję że Barca nie rozczaruje ciebie VEB

0

Tp kibicuj Ronaldo kradnie karne

0

A może tak ilu piłkarzy Realu trzeba do wymiany żarówki?
Jedenastu Ronaldo będzie wkręcał, a reszta będzie jemu podawać

0

Nie kazdy bedzie gral genialny mecz, co kolejkę, nawet Messi ma słabsze mecze

0

Niech lepiej w Valencii zobaczy grę Gaii i Cancelo

0

Piękny weekend się zapowiada
Sevilla-Fc Barcelona
Milan-Napoli
Athletic Bilbao - Valencia

0

Brawo Termalica

0

Ojej to tylko żarty przecież wiadomo że z tego się nie śmiali

0

A sorki przyznaję racje, źle przeczytalem, zwracam honor koledze wyzej

0

Ich argumenty to ka$a

0

To my gramy z Bayernem? Chyba czegoś nie wiem

8

Śmieją sie z karnego Neymara, albo z fryzury

0

Z Valenci podoba mi się Cancelo dałbym za niego 25mln

0

LewanGOL5ki show

0

Haha morze plywac chcial

0

Hahq prawie za kołnierz

1

Roberto urodzony prawy obronca

3

Co z Messim dopiero włączyłem

0

Niech poczeka sezon. Za rok Krychowiak odejdzie moze do Atletico

0

Jest Fantasy UEFA Champions League kibicow fcbarca. Com?

1

Nie warto jego sluchac, on odgrywa swoja grę polityczna

0

Akurat Neymar to już top5 ma szansę na bycie w 3zp ale wybierają pilkarze i trenerzy, a on nie jest lubiany chyba

0

Dobry pomysł w sumie, prawej Messi z lewej Neymar tylko napastnicy jeszcze jacyś na poziomie bo Munir i Sandro nie ten poziom

0

No i placz i smutek zapomniałeś dodać

19

Aha to dlaczego Ronaldo ma 3 ZP

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?