dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pora na Mediolan nazwać
0
Top 3 Ramosa
1 Ronaldo 2 Sędzia 3 Perez
5
Co na to FIFA?
Ban nadal trwa, chociaż skończył się w sierpniu
5
Wskoczyć to mogą, ale na swoją ulubione miejsce 4
1
Wszystkiego najlepszego:) Mam nadzieję że Barca nie rozczaruje ciebie VEB
0
Tp kibicuj Ronaldo kradnie karne
0
A może tak ilu piłkarzy Realu trzeba do wymiany żarówki?
Jedenastu Ronaldo będzie wkręcał, a reszta będzie jemu podawać
0
Nie kazdy bedzie gral genialny mecz, co kolejkę, nawet Messi ma słabsze mecze
0
Niech lepiej w Valencii zobaczy grę Gaii i Cancelo
0
Piękny weekend się zapowiada
Sevilla-Fc Barcelona
Milan-Napoli
Athletic Bilbao - Valencia
0
Brawo Termalica
0
Ojej to tylko żarty przecież wiadomo że z tego się nie śmiali
0
A sorki przyznaję racje, źle przeczytalem, zwracam honor koledze wyzej
0
Ich argumenty to ka$a
0
To my gramy z Bayernem? Chyba czegoś nie wiem
8
Śmieją sie z karnego Neymara, albo z fryzury
0
Z Valenci podoba mi się Cancelo dałbym za niego 25mln
0
LewanGOL5ki show
0
Haha morze plywac chcial
0
Hahq prawie za kołnierz
1
Roberto urodzony prawy obronca
3
Co z Messim dopiero włączyłem
0
Niech poczeka sezon. Za rok Krychowiak odejdzie moze do Atletico
0
Jest Fantasy UEFA Champions League kibicow fcbarca. Com?
1
Nie warto jego sluchac, on odgrywa swoja grę polityczna
0
Akurat Neymar to już top5 ma szansę na bycie w 3zp ale wybierają pilkarze i trenerzy, a on nie jest lubiany chyba
0
Dobry pomysł w sumie, prawej Messi z lewej Neymar tylko napastnicy jeszcze jacyś na poziomie bo Munir i Sandro nie ten poziom
0
No i placz i smutek zapomniałeś dodać
19
Aha to dlaczego Ronaldo ma 3 ZP
0
Komentarz usunięty