dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak bo oni graja tak często? Są potrzebni jak piąte koło u wozu
0
Munira, Douglasa, Adriano, zima sprzedać kupic Nolito
4
Dla mnie Neymar byl lepszy, niz Messi
1
Co wy z tym Teraz Stegennem, że miał pecha, dużo jeszcze jego będzie miał, to są błędy w ustawieniu. Gościu nie daje pewności
0
Teraz urodziny wypadną po meczu espanolu dostanie prezent cerrek od espanolu
2
Panowie bez nerwow Celta super zagrała. W styczniu dojdzie Vidal i Turandot i może jeszcze ktoś, aby do stycznia
0
A czego oczekujesz po Undiano Mallenco
0
A z Juve nikogo nie ma? Powinien być Gigi Buffon, Poul Pogba, no i Claudio Bravo wygrał CA
1
Nie nie dla takiej warto nie spać.
0
Tak na przyszłość, jesli lubisz seriale, to Narcos, serial w stylu Breaking Bad
2
Niech grzmot sie uczy jak to się robi
3
Teraz sobie tak myślę że po takich karnych bramkarze powinni strolowac penaldo i zejść z bramki, jestem ciekawy reakcji penaldo, czy napiął by się jak plandeka na żuku?
3
Myślisz że będzie chciał grać w 3 Lidze
1
Drewniany Rakitic haha on ma lepsze statystyki od Krossa
4
Wielkie dzieki za artykuł. Chciałbym zwrócić uwagę że brakuje tutaj kilku nazwisk np: Pepe Reina, Mikel Arteta, Sergi Gomez, Sergio Araujo, Oier, Oriol Romeu, Bellerin, Planas, Fernando Navaro, Maxi Lopez, Johan Verdu, Patrick Gabaron,, Alexander Hleb, Quaresma
2
Spokojnie to są tylko strachy i polityka. Barca będzie grała bez Blaugrany liga nie istnieje
0
Można by zrobić jakąś akcje na Facebooku z bojkotem KMŚ
0
No można by było, ale meczu Realu nie oglądałem
Odp miała być do Kamilo0066
0
Najlepsza Jedenastka 4 kolejki La Liga, według mnie.
Keylor Navas, Mario Gaspar, Marc Bartra, Sergi Gomez, Alberto Lora, Daniel Wass, Angel Correa, Fabian Orellana, Leo Messi, Antonio Sanabria, Nolito
0
Sorki ale to nie do ciebie, niechcący mi dodało ciebie
2
I co hejterki? jechaliscie po Roberto, Pedro, Bartrze, a oni udowadniają że stać ich aby grać w bordowo-granatowej koszulce, błędy były, są i będą, robią je tez wielcy piłkarze np Ramos, Kompany, Pique, tylko o to wszystkim chodzi żeby się starać je eliminować,, a nam mocno wierzyć, w naszych grajków i ich wspierać.
0
Tak.
2
Widzialem skrót z Diego Costa to co zrobił wczoraj to aż mi brak słów, na język przychodzą brzydkie słowa, ale ugryzę się w język.
A o to piątka znienawidzonych piłkarzy
Diego. Costa Sergio Ramos, Thomas Muller, Pepe, Cristiano Ronaldo
Kolejność przypadkowa
0
Alves jeszcze nie jest gotowy do gry od początku, a więc zagra Sergi Roberto na prawej obronie
Ciekawe co Lucho zrobi?
0
Za Sampera Lucho da Rakitica
5
Bartomeu sprzeciwia się Fifa i nie pojedzie na KMŚ, brawo Bartek mądra decyzja. Barca niech na ten mundial weźmie rezerwy i niech tłumaczy się że ma wąską kadre
0
Z. Tym Arda nic nie będzie. Fajnie jakby Barca wziela rezerwy na KMŚ Toby się FIFA zdziwiła
1
I to sie chwali mistrzu. Nie można sie im dawać stać mnie ale nie będę dorabiał oszustów
1
Orientuje sie ktoś na ile podpisali umowe z Eleven nc+
1
Wydaje mi sie ze będzie więcej 25 zł