dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha za 5 grzmotow z Espanolem
2
Jakie setki sam sobie sytuacje wypracował brakowało jemu szczęścia, setke to mial Suarez z podani Neymara
0
Spoko w Real są Isco, James, Varane, Modric, Danilo Navas, Casemiro, Benzema, Bale
1
1 Romario
2 Ronaldo
3 Ronaldinho
4 Puyol
5 Xavi
0
Teraz Nike niech da dobrą ofertę 80mln na rok niewiele klubów im zostało odeszli od Man Utd Arsenalu z wiekszych klubów to Barca Psg Atletico .Barcelona zasługuje na najlepszą ofertę
0
Kovacic Darko.
2
Jeszcze Perez zrobi kampanie, bo ceerek pobił rekord Raula
2
fifa jakby mogła to by dała jeszcze Marcelo, Varane, Carvajala
0
Brak Buffona to kryminał, a gdzie Alba Busquets Pique aha Florentino członkiem FIFA
Dałbym jeszcze kogos Z Sevilli i Dnipro Konoplyanke
0
A ja mam małą nadzieję że Barca bedzie mogła zarejestrować Arde, moze przez te kontuzje zrozumieją co się dzieje
0
Mi sie wydaje że nie możesz zmienić, jakby kazdy chciał zmienić miejsce to by bałagan powstał na Camp Nou
0
A nie kolega leci na Rome teraz skojarzyłem Pisałem w dzień z nim
0
Na jakiej pozycji jak Ceerek nagrzmoci 50 bramek. To już nie wróci na skrzydlowego i jeszcze Bejl Benzyna haha weź się zastanów
0
Na jaki. Mecz? Z Bate Borysów? Nie możliwe żeby Camp Nou się zapełniło, na taki mecz
0
I gdzie będzie grał
0
Real? Dla mnie prędzej PSG Bayern na ten moment. Ale w styczniu nadchodza posilki, więc Barca Real i wygrywamy
0
Za Hulka Dybala
0
Naprawdę tobie sie udalo znaleźć taki tani lot do Girony jak ja zwykle patrze to sa droższe niz na El-Prat.
0
Kolega donpetre idealnie. tobie wytłumaczył
0
Bylem sam siebie wszytsko zorganizowałem, teraz chciałbym na Rome, ale przez kontuzje Messiego odkładam na inny termin, a zobacze może. Turana, Vidala i Nolito może przy dobrych wiatrach
Koszty były takie lot 400 zl w obie strony przepłaciłem za kilka dni byl bilet za 280 zł warto obserwować
Bilet możesz kupic przez neta na oficjalnej stronie FcBarcelona ja dałem chyba 280 zł jakos, przez neta nie kupisz na lepsze mecze, chyba ze jesteś socios
Hotel nie sa drogie spokojnie coś znajdziesz
Sorki nie do ciebie do Fan1892
1
Dla mnie najlepszym PO to Cafu
0
To więcej niż Chelsea:)
3
Jaki koszt lotu zastanawiam się nad wyjazdem
0
Atletico, Real męczy się z nimi, a do tego kontuzje u białych
1
Portugalczyków to ja kilku nie lubie top5
1Luis Figo 2 Pepe 3 Ronaldo 4 Contrao 5 Carvalho
Dwóch tylko lubilem Deco i Rui Costa
1
1:4 Napoli.
0
Super Karol to ty?
0
A ja mysle inaczej, z kontuzjami trzeba uważać, szybko może się odnowić. W szczególności trzeba być ostrożnym z więzadłami
0
On sobie żarty z was robi ignorować jego i tyle
0
A myslisz że oni będą mieć rytm meczowy. Stawiam na Atleti 3:1