dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przegląd prasy
Barcelona obaerwuje Nikolica MD
0
Perez juz szykuje 100 mln
I za Cherchesova jak gruby Benek przegra lige
0
Nikolic zlota pilka
0
Eh ludzie to mają pomysły :)
0
Złota piłka już niedługo, wygryzie Messiego
0
No no Real trochę ciężej, wiem że musimy się patrzeć tylko i wyłącznie na siebie,ale nie pogniewalbym się jakby zgubili pkt z Sevilla i Celta
6
Ronaldo najlepszy skrzydłowy nawet z kontuzją gdzie Robben, Ribbery,Hazard
5
Kto jak nie on
Oby Barca jego kupiła
0
No szkoda Sevilli widac brak Bacci i Vidala no i te kontuzje u nich, może odpalą jeszcze
0
Denis Suarez gol
1
Ja ogladam 5 mecz w tej kolejce La Liga :)
Fajnie, że są takie zespoły jak Celta,Villareal, jak się wzmocnią kadrowo, podniosą atrakcyjność ligi
1
Nolito słupek
Brawo Celta:) mogłaby Real ograć
0
Ukraina, Zlatan,Irlandia,Węgry
Takie moje typy, a wasze?
2
Powinien, ale sędziowanie w La Liga to katastrofa, to samo w meczu Valencia Malaga, karnego nie było , ja się zastanawiam kto się za nich weźmie, co oni sobą reprezentują, to brak słów.
0
Błędy błędy np wziąć dalej przestałem czytać.
Więcej nie pisz
0
Który to ten prowokator el jarek?
0
Uberman?
0
Ja
0
Co to za obrona Levante w lidze szóstek jak gram jest większa Pasja
0
Hajto lub Boniek
0
Zestaw kibica zakupiony Chipsy 4 Królewskie eh boję sie ze na mecz Barcy zabraknie
3
Jaki skandal eh maestro szkoda że nie napiszesz o skandalu z Interem kiedy niby Yaya zagrał piłkę ręką. Więc, Japa ryj tam koniu
Albo z Elche o symulkach kapitana grzomta juz nie wspomnę bo jest tego dużo
1
Co do Hajto myślę, że to jest dobra okazja, aby podać zwycięski skład Kaiserslaurten :) z Bayernem
Eh żartowałem ja nie znam
0
Każdy we gdzie pojawia się i znika :) taka nowoczesna technika strony :) spryciarze
0
5 sezon 9 odcinek
0
Eh może reaktywuje TWD :) rozkręcił sie serial?
0
Haha za duzo używek :)albo TWD
0
A podobno gorzej nas nie mogą skrzywdzić. Co za skorumpowana organizacja . FBI Dzialajcie eh może trzeba sprawe zgłosić do Zibiego Stonogi
0
Joma, Munich, kelme, agla
0
Masz tutaj profesjonalny sklep za 150-250 cos super znajdziesz, ja kupilem Joma top flex i sa super, trzeci sezon będę grał, a gram często. Jak mi się zapisują chyba wezmę te Munich są zajebiste
http://www.futsalstore.pl/