0

Przegląd prasy
Barcelona obaerwuje Nikolica MD

0

Perez juz szykuje 100 mln
I za Cherchesova jak gruby Benek przegra lige

0

Nikolic zlota pilka

0

Eh ludzie to mają pomysły :)

0

Złota piłka już niedługo, wygryzie Messiego

0

No no Real trochę ciężej, wiem że musimy się patrzeć tylko i wyłącznie na siebie,ale nie pogniewalbym się jakby zgubili pkt z Sevilla i Celta

6

Ronaldo najlepszy skrzydłowy nawet z kontuzją gdzie Robben, Ribbery,Hazard

5

Kto jak nie on
Oby Barca jego kupiła

0

No szkoda Sevilli widac brak Bacci i Vidala no i te kontuzje u nich, może odpalą jeszcze

0

Denis Suarez gol

1

Ja ogladam 5 mecz w tej kolejce La Liga :)

Fajnie, że są takie zespoły jak Celta,Villareal, jak się wzmocnią kadrowo, podniosą atrakcyjność ligi

1

Nolito słupek

Brawo Celta:) mogłaby Real ograć

0

Ukraina, Zlatan,Irlandia,Węgry
Takie moje typy, a wasze?

2

Powinien, ale sędziowanie w La Liga to katastrofa, to samo w meczu Valencia Malaga, karnego nie było , ja się zastanawiam kto się za nich weźmie, co oni sobą reprezentują, to brak słów.

0

Błędy błędy np wziąć dalej przestałem czytać.
Więcej nie pisz

0

Który to ten prowokator el jarek?

0

Uberman?

0

Ja

0

Co to za obrona Levante w lidze szóstek jak gram jest większa Pasja

0

Hajto lub Boniek

0

Zestaw kibica zakupiony Chipsy 4 Królewskie eh boję sie ze na mecz Barcy zabraknie

3

Jaki skandal eh maestro szkoda że nie napiszesz o skandalu z Interem kiedy niby Yaya zagrał piłkę ręką. Więc, Japa ryj tam koniu
Albo z Elche o symulkach kapitana grzomta juz nie wspomnę bo jest tego dużo

1

Co do Hajto myślę, że to jest dobra okazja, aby podać zwycięski skład Kaiserslaurten :) z Bayernem

Eh żartowałem ja nie znam

0

Każdy we gdzie pojawia się i znika :) taka nowoczesna technika strony :) spryciarze

0

5 sezon 9 odcinek

0

Eh może reaktywuje TWD :) rozkręcił sie serial?

0

Haha za duzo używek :)albo TWD

0

A podobno gorzej nas nie mogą skrzywdzić. Co za skorumpowana organizacja . FBI Dzialajcie eh może trzeba sprawe zgłosić do Zibiego Stonogi

0

Joma, Munich, kelme, agla

0

Masz tutaj profesjonalny sklep za 150-250 cos super znajdziesz, ja kupilem Joma top flex i sa super, trzeci sezon będę grał, a gram często. Jak mi się zapisują chyba wezmę te Munich są zajebiste
http://www.futsalstore.pl/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?