0

Też tak myślę że wygrają Premier Legue

2

Perez nie dopuści do tego

0

Taką bramkę jak Messi mało kto by strzelił a taki gol Florenziego to nawet Munir z połowy strzelił

1

Nir ma co się przejmować moi znajomi mowili, że Ronaldo jest najlepszy ma świecie, a ja się pytam w czym jest lepszy od Messiego, może w wolnych, strzałach głową? Jedyne co na myśl mi przychodzi to symulki w tym to jest the special one, jakby to powiedział źoze

1

Oddany głos;) tę bramkę raz w miesiącu oglądam i nie mogę się nacieszyć mistrzowska bramka na długo zostanie w pamięci

2

Messi Ronaldo Neymar
Wygrywa Messi

0

Sam Perez pójdzie z kopertą

0

Wiem niechcący anulowałem odp :) wybacz mistrzu

0

Brak mi słów dla tego gościa, na myśl przychodzą same wulgarne słowa, a wiadomo czym to grozi.

Chyba szczyt zarobków w Realu i sprzedaży przescieradel
Odp do FcBarcelonaMessiforever

10

A śmiali się z nas że złodzieje, a biali to szantazysci.
Wcześniej sędziowie teraz Benzema dzieję się w Madrycie. Jeszcze Cristiano droczy się z Florentino, jest ciekawie

1

Chyba najlepsza lista upadków na murawe

0

Ja mam i żałuję, ale za rok koniec umowy

0

W swoim świecie może tak, ale Messi zjada jego jak chce . Moje zdanie jest takie, wiedziałem lepszych graczy od Cristiano są to tacy gracze jak Ronaldinho, Fenomono, Zidane, jak Neymar będzie grał tak jak do tej pory to będzie lepszy od Ronaldo

0

Powtórka będzie jakoś o 18 lub 19

1

Ciężko powiedzieć, zależy na co chcesz wydac kasę ja na 5 dni wydałem 250 euro, ale 150 euro lub więcej wydałem w La Botiga, a reszte na jedzenie zwiedzanie

0

Z Polski dużo osób jeździ na mecze Barcy

0

Poczytaj niżej komentarze tak 40 min temu

0

Parc Guell, Casa Batllo, Sagrada Familla, Placa Espana, La Rambla, Camp Nou omijaj dalekim lukiem kochankę Realu Espanol Barcelona

1

Kiedyś juz pisałem 3 najlepsze, jestem fanem seriali więc podam top 10

1Breaking Bad 2 Gra o tron 3 Narcos 4 Dexter 5 the wire( 2 sezony pierwsze) 6 Zakazane imperium 7 Spartacus 8 Peaky Blinders 9 Synowie Anarchii 10 Vikikings

0

To tylko mecz i 3 pkt nie ma co ryzykować zdrowiem Leo, niech wyleczy kontuzje na 100% i wróci na dalszą część sezonu. Przyznam szczerze że tęsknię już za Messim, strasznie dłuzy się ten czas

2

Symulek Ronaldo

1

No tak Ramos błędów nie robi? Niby najlepszy obrońca a klopsyy się zdarzają

0

Ten Deulofeu doobry jest, tylko irytują mnie symulki jego

0

Isia brawo Mistrzostwo

0

A może Hulk

0

Biję się w pierś przed sezonem chciałem aby klub pozbył się Roberto, dlatego juź nie będę krytykował Munira, Sandro, może chłopaki uwierzą w siebi jak Sergi

1

Super, dla takich magików jak Neymar kocham football

1

Nie wiem co oni mają z tymi spodenkami Puyol, Akexis, Pique, Montoya
Z twojego rozumowania Puyol by nie pasował do Barcy, a jak wszyscy wiedzą to symbol Barcy.
Dla mnie nie wiem mogą grać nawet z łatakami na spodniach, ich sprawa

20

Święto zmarłych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?