dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Geri Brameczke strzelił eh nie mogę się doczekać już dawajcie mecz
0
http://www.futsalstore.pl/pl/kelme-star-360.html
http://www.futsalstore.pl/pl/agla-killer.html
Ja gram w Joma Top Flex są super teraz wyszedł nowy model
0
Ja najbardziej poelcam sezon 1993/1994 na Camp Nou 5:0 2005/2006santiago Bernabeu 0:3 2008/2009na Santiago Bernabeu 2:6 2010/2011 na Camp Nou 5:0 2013/2014 na santiago Bernabeu 3:4
0
Ja wszystkie skróty el clasico zobaczyłem od sezonu 1993/1994 :) chyba zacznę całe mecze oglądać :)
0
Mi po 2 godz włączyli, ale lepiej się śpiesz ja wymyśliłem na rok i potem się żegnam z nini
1
Brak Mou, ja też tak mam za Żoze nakręcony chodziłem :)
0
Nie oglądaj tych Lostow dno, twórcy tego serialu sami się zagubili z pomysłem na serial
0
Alez za Mou to była jadka kości trzeszczały. Pamiętam jak mnie złość ogarniała jak Pepe, Arbeloa, Contrao, Carvalio, Ramos mnie denerwowali, miałem ochotę im przywalic strzała za chamskie zachowania
0
Na rok czasu po 7,99 zl co miesiąc
0
Zaczyna się, zobacz na stronie białych życiorys Pique
0
Chodzilo mi najcenniejsze co dają tytuły dla mnie np brameczka Leo z United w 2009 dzięki niej wygralem skrzynkę piwa, założyłem się z kumplem kibicem Manchesteru
0
Numer abonenta chyba, numer peselu, Telefonu
0
Hmm jakby tak Shakira albo Antonella mógłbym się zastanowić :)
3
Hm najlepsza liga świata Barca Real Atletico Valencia Sevilla Athletic Villarral Porto Benfica Sporting
0
Bardzo ladne ale zapomniałeś o Romario krowi ogon :)
Ronaldo Celta 96/97
Jeszcze Ronaldinho z Deportivo chyba od poprzeczki
I warto dodac Ronaldinho Cheslea 04/05
0
Dużo ładnych bramek widziałem, ale te od 2006 roku lepiej się pamięta, to nie te czasy gdzie teraz jest internet. Za moich czasów to oglądało sie program GOL w niedzielę z przeglądu lig europejskich :)
0
Racja Barcelone ogladam od czasów Romario tak mało pamiętam, ale czasy Fenomeno i Rivaldo dobrze
Jakoś mi te gole zostały w pamięci
2
Siedem najcenniejszych/najpiękniejszych goli w historii Barcelony jakie widzieliście?
1 Leo Messi 2009 finał LM
2 Juliano Belletti 2006 Finał LM
3 David Villa 2011 Finał LM
4 Andres Iniesta 2009 Chelsea
5 Ronaldinho na Santiago Bernabeu gol na 0:2 2007
6 Leo Messi Bayern gol na 2:0 2015
7 Leo Messi Athletic Bilbao finał PK 2015
Kolejność przypadkowa
0
Też, ale na żywca oglądam z ziomkami :) szkoda że Wolski Orłowski nie skomentują meczu
1
A mi ciężko by wybrać 3 najlepsze mecze jest tego sporo Barca Real 5:0 Real Barca 2:6 3:4 0:3 gole Ronaldinho Barca finały ligi mistrzów z Manchesterem 2:0 3:1, Barca Arsenal 2:1 finał ligi mistrzów, Barca Bayern 3:0, Barca Milan 4:0
Milan Liverpool 3:3, Polska Portugalia 2:1 Polska Niemcy 2:0
Brazylia Niemcy final MŚ 2:0, Brazylia Wlochy finał MŚ 1994 wygra a Brazylii w karnych Hiszpania Wlochy półfinał ME 2012
Final ligi mistrzów 1999
0
Skróty meczów od sezonu 1994
1
Jak nas mogą atakiem zniszczyć, nie mają rozwiązań ofensywnych, gruby benek defensywa tylko, chyba że Penaldo wiatr dobrze w plecy zawieje i sędzia gwizdnie na jego ulubiony punkt na boisku(wapno)
5
Jak tam emocje przed El Clasico, ja już nie mogę się doczekać, od trzech dni oglądam skróty meczów od 1994 roku :)
14
Król wrócił do treningów, najważniejsza wiadomość :)
3
O której to jest? Bo takich ambitnych stacji nie oglądam, a dla Krychowiaka mogę zrobić wyjątek :)
0
Widzę tylko trzy takie głupie kluby Psg, $ity, United
3
L4 jak Vermaelen :)
1
Właśnie wróciłem z piwka polecam Piast Chmielowy :)
1
Pieniądze na Nolito by się znalazły ze sprzedaży Songa, Sandro, pewnie odejdzie Semper i Grimaldo
3
Wiadomo kto uczył Leo dziurki zakładać