dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To było wiadome że Realowi odpuszczą, oby spadło to gethafe
1
Haha a symunaldo juz karniaka chciał
27
Jaki Alaba? Transfer był czy co?
0
Pewnie tak będzie :)
0
Tak się zastanawiam, czy Perez i Benitez dostanie większą porcję gwizdów od Pique, dla Geriegeo, to była symfonia, ciekawe jak dla Florka :)
0
Chyba polecę do buka, obstawie hat trick genialnego doskonałego symunaldo
3
Widzę nick Wiśnia pod spodem, a co z prawdziwym Wisnią.
Chyba jakiś ban poleciał.
3
A może być sekstet :)
Kompromitacja w LM
Kompromitacja na Camp Nou
Coco Benzema w celi
0
Właśnie sobie avatar ustawiłem taki :)
0
Przynajmniej Benitez poczuje smak trypletu :)
0
Spokojnie to może być ustawione, odwołają się i kara minie są równi i równiejsi
25
Chyba koperta w drodze :)
1
Wina faksu też już była
15
A ja kiedyś nie lubiłem odwiedzać fioletowej, ale teraz robię to z przyjemnością :) dobry humor gwarantowany, beke mam z nich:)
0
Takich graczy nam potrzeba, nie, żadnych podrabańców. Kiedy Barca i Real starali się o Luisito, modliłem się, aby nie trafił na Santiago Bernabeu
1
Może że to spisek przeciwko Realowi :)
Macki Batromeu :)
1
Haha padłem wpuść De Gee :) dobzi ci kibice, wcześniej pojazd z ciasteczkami. Już nie mogę się doczekać meczu na Santiago Bernabeu, co zrobią zdesperowani madridistas, chyba Benka i Florka na taczkach wywiozą :)
2
Dobra lece spać, rano przegląd prasy :) już doczekać się nie mogę; )
3
Ludzie Benek specjalnie się wyeliminował, bojąc się gwałtu Barcy
6
Oby Perez Beniteza nie wyrzucił
2
Nie mogę z Realu
Czereszyński :)
1
Haha juź dzwonią zeby Perez koperte szykował
15
Eh Suarez truskawki podpierdzieli Neymarowi z lodówki
0
Ci z Madrytu mnie tak irytują, aż mi na język przychodzą wulgarne słowa. Jak sobiie przypominam łokcie symunaldo, kopniak Ramosa na Alvesu, wsllizg Carvajala w Neymara i Isco, to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.
0
Już na meczyki.pl coś pisali, że niech Barca zrobi sobie Złotą Barcelone
0
Powinno to być tak
Najlepszy trener Luis Enrique
Najlepszy bramkarz Claudio Bravo
Najlepszy obrońca Nicolas Otamendi
Najlepszy Pomocnik James Rodriquez
Najlepszy napastnik Leo Messi
Najlepszy pilkarz z Afryki M'Bia
Najlepszy z Ameryki Płd Leo Messi
Pilkarz publiczności Iniesta
0
Myślałem ze kurs 1,20 zl :)
0
Haha ten tyleczek to w nocy mi się śnił :) i rano namiocik
0
Ta nagroda powinna się nazywać, nagrodą Florentino Pereza Lub sędziów
0
To będziesz bogatszy o jakieś 2 tys chyba