dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do wiśni to przypominał mi lol lola ciekawe czy ten sam gościu :)
1
A ja myślę, że Depo odpuści nam ten mecz, tak jak my im w zeszłym sezonie, dzięki remisowi mieli pewne utrzymanie
2
Wymarzona grupa dla Polski
Portugalia Ausria Polska Walia
Wymarzone pary Ligi mistrzów
Real Juventus
Barca Benfica
Chelsea Psg
Atletico Gent
Bayern Roma
Zenit Psv
City Dynamo
Wolfsburg Arsenal
0
A ja dałbym taką jedenastkę
Oblak Maxwel Naldo Godin Juanfran Rakitic Di Maria Szatov Suarez Lewandowski Ronaldo
Ojej ciężko taką 11 ułożyć, a gdzie Willian Neymar Muller
0
Bardzo dobrze, że u nas nigdy nie zagrał i nie zagra
Jakoś specjalnie jego tutaj nie wyzywam, ale jak przysymuluje i udaje tą kontuzje, to podnosi mi ciśnienie :)
33
Super że symunaldo wyleczyl kontuzję, ale w meczu na el Madrigal i Mestalla znowu ból wróci. Proponuję jemu, aby w końcu wybrał się do specjalisty i wyleczyl kontuzje. Niech to tym razem będzie neurolog, a nie ortopeda.
8
A to dlatego Symunaldo słabo grał 3 miesiące, wszystkiemu jest winne kolano, grał z bólem, ciekawe czy we wrzesniu, październiku z takimi drużynami jak espanol, Malmoe i Sahktar też grał z bólem
5
Do Realu się zgłoś, będziesz odpowiedzialny za żółte kartki:) czy zawodnik jest zawieszony i statystyki
1
O kurcze, co oni robią gościu był ok
Ciekawe rzeczy pisal
0
Wiśnia wie, ale bana ma
Wie ktoś na ile dostał bana?
1
Uroki internetów, trzeba nie brać tego na poważnie :)
0
Ja osobiście nie lubie takich klubów jak Chelsea, PSG, City
Szkoda że nie odpadli
0
Oni mi zazdroszczą, bo ja jestem bogaty, a oni biedni :)
0
Chyba real blue city:)
5
Trzeba wydłużyć glosowanie na złotą pilke
4
Ronaldo pobije benzeme nie odda :)
2
Leo Messi, Neymar, Suarez, Curry, Djokovic
0
Perez do sekretarki, czy przyszedl już faks od Uefa z zawieszonymi graczami?
Tak panie prezesie
Doskonale to niech pani teraz sprawdzi, czy przyszedł faks od RFEF
Ale my nie mamy więcej faksów
0
Tu nie a co się śmiać bo jeszcze Św Mikołaj Perez, zrobi prezent Madridistas i real będzie w kolejnej rundzie
1
Jest
0
Może Griezman Morata Lewy trio GML
Ok ok ok
1
Ty bo jeszcze Madridistą zostaniesz :)
Ja tylko lubię Isco, Jamesa i Modrica
10
Na szczęście nagrody drużynowe zdobywa się kolektywem, dobrą grą, a nie egoizmem ;)
0
Sam jesteś fatalny :) nie będę z panem rozmawiał
5
Uważaj na Benzeme pod prysznicem, jak bedziesz się schylał po mydełko, a uwazaj bo może taśmę nagrać
1
A na skrzydłowego Fatalny
0
Dokladnie tez oglądam, bo nic innego nie ma :)
ale szczerze, to nie da się oglądać tego
0
Nie ma co się przejmować zfrustrowanymi kibicami realu :) oni mają słabą pamięć, gol ze spalonego z Granada szybciutko zapomniany, ważne 3punkty:)
0
Ale Real nie kupił meczu, Dupafe daje pupy
0
Ale jemu odpuscili tego wolnego, a i tak nie trafił