0

Co do wiśni to przypominał mi lol lola ciekawe czy ten sam gościu :)

1

A ja myślę, że Depo odpuści nam ten mecz, tak jak my im w zeszłym sezonie, dzięki remisowi mieli pewne utrzymanie

2

Wymarzona grupa dla Polski
Portugalia Ausria Polska Walia
Wymarzone pary Ligi mistrzów
Real Juventus
Barca Benfica
Chelsea Psg
Atletico Gent
Bayern Roma
Zenit Psv
City Dynamo
Wolfsburg Arsenal

0

A ja dałbym taką jedenastkę

Oblak Maxwel Naldo Godin Juanfran Rakitic Di Maria Szatov Suarez Lewandowski Ronaldo
Ojej ciężko taką 11 ułożyć, a gdzie Willian Neymar Muller

0

Bardzo dobrze, że u nas nigdy nie zagrał i nie zagra
Jakoś specjalnie jego tutaj nie wyzywam, ale jak przysymuluje i udaje tą kontuzje, to podnosi mi ciśnienie :)

33

Super że symunaldo wyleczyl kontuzję, ale w meczu na el Madrigal i Mestalla znowu ból wróci. Proponuję jemu, aby w końcu wybrał się do specjalisty i wyleczyl kontuzje. Niech to tym razem będzie neurolog, a nie ortopeda.

8

A to dlatego Symunaldo słabo grał 3 miesiące, wszystkiemu jest winne kolano, grał z bólem, ciekawe czy we wrzesniu, październiku z takimi drużynami jak espanol, Malmoe i Sahktar też grał z bólem

5

Do Realu się zgłoś, będziesz odpowiedzialny za żółte kartki:) czy zawodnik jest zawieszony i statystyki

1

O kurcze, co oni robią gościu był ok
Ciekawe rzeczy pisal

0

Wiśnia wie, ale bana ma
Wie ktoś na ile dostał bana?

1

Uroki internetów, trzeba nie brać tego na poważnie :)

0

Ja osobiście nie lubie takich klubów jak Chelsea, PSG, City
Szkoda że nie odpadli

0

Oni mi zazdroszczą, bo ja jestem bogaty, a oni biedni :)

0

Chyba real blue city:)

5

Trzeba wydłużyć glosowanie na złotą pilke

4

Ronaldo pobije benzeme nie odda :)

2

Leo Messi, Neymar, Suarez, Curry, Djokovic

0

Perez do sekretarki, czy przyszedl już faks od Uefa z zawieszonymi graczami?
Tak panie prezesie
Doskonale to niech pani teraz sprawdzi, czy przyszedł faks od RFEF
Ale my nie mamy więcej faksów

0

Tu nie a co się śmiać bo jeszcze Św Mikołaj Perez, zrobi prezent Madridistas i real będzie w kolejnej rundzie

1

Jest

0

Może Griezman Morata Lewy trio GML
Ok ok ok

1

Ty bo jeszcze Madridistą zostaniesz :)
Ja tylko lubię Isco, Jamesa i Modrica

10

Na szczęście nagrody drużynowe zdobywa się kolektywem, dobrą grą, a nie egoizmem ;)

0

Sam jesteś fatalny :) nie będę z panem rozmawiał

5

Uważaj na Benzeme pod prysznicem, jak bedziesz się schylał po mydełko, a uwazaj bo może taśmę nagrać

1

A na skrzydłowego Fatalny

0

Dokladnie tez oglądam, bo nic innego nie ma :)
ale szczerze, to nie da się oglądać tego

0

Nie ma co się przejmować zfrustrowanymi kibicami realu :) oni mają słabą pamięć, gol ze spalonego z Granada szybciutko zapomniany, ważne 3punkty:)

0

Ale Real nie kupił meczu, Dupafe daje pupy

0

Ale jemu odpuscili tego wolnego, a i tak nie trafił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?