dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Serwis goal com wybral najlepszą jedenastke La Liga
Oblak, Juanfran, Godin, Mustafi, Marcelo,Busquets, Modric, Raul Garica, Neymar, Agiretxe, Lucas Perez
Ja myślę, że trochę inaczej powinno to wyglądać
Oblak, Gaspar, Mustafi, Godin, Marcelo, Busquets, Halilovic, Nolito, Neymar, Suarez, Perez
0
A ja mam inne zdanie na ten temat, mogli trochę odpuścić z tym nabijaniem goli. Dlaczego nie gonili wyniku tak zacięcie z Barca.
2
A myślałem, że to jakaś sekstaśma
7
Żeby florek Beniteza nie zwolnił
1
Basenik jest, jest gdzie trenować :)
5
Komentarz usunięty
8
Tak zafascynowany jestem premier shit, że aż przegapilem hit kolejki :)
0
Haha śmiać mi się chce z niego
On i komentator, porównać jego do komentarza Rafała Wolskiego, to jakbym porównał gówno,do czekolady
0
Jedyny plus jak real wygra, to benitez zostanie
0
Wiem bo ja prawie wszystkie mecze Barcy oglądam, ale też lubię grać :) a meczyk sobie nagram i zobaczę
0
Zastanawiam się czy jutro pograć na hali, czy mecz Barcy zobaczyć :)
W sumie KMŚ srednio mnie obchodzą, więc nagram sobie mecz
0
Romario, Ronaldinho, Ronaldo, Neymar, Rivaldo
0
Hahaha widzisz pszyre miałem 22 lata temu, jak tobie się żart nie spodobał nie musisz mi pisać takich głupot, bo mnie tylko tym rozśmieszasz.
Elo bez odbioru
3
Chyba Real Madryt :)
1
A mi ten
0
O której mecz?
0
Prwada, jak mogłem zapomnieć przecież to główny faworyt
11
Ciekawi mnie kogo Real wylosuje, czy znowu jakiś ogóras
8
Na bank Pep nie będzie trenował Hiszpanii.
Myślę, że będzie to United, City, lub Chelsea
0
A skąd oni mają wiedzieć jak zaczeli kibicować od la decimy
0
Sorry, ale ja się cieszyłem z porażek Chelsea, tylko ich mecze w premier league oglądałem:)
Porażki Mou sprawiały mi radość
3
Ach za mlolata neta nie miałem, to kupowałem Mega Sport, Pilka Nożna, Bravo Sport
2
Symunaldo lubi strzelac ogórkom, pewnie 5 strzeli
0
Ponoć jeszcze z Espanolem, bo klub nie zdąży z rejestracją
0
Jaku nas na gierkach orlikowych najgorszego na bramce się stawia :)
0
Dobrze niech strzela ogórkom i się zadowoli że jest najlepsiejszy, a Real niech pkt gubi:)
3
Temat Ronaldo będzie wracał, bo to jest nasz rywal. Zobacz czemu o Isco, Modricu czy Jamesie się tak tutaj nie pisze. Ulatwie tobie to, może nie symulują, nie są zadufani w sobie, da się ich lubić
15
O co tobie chodzi gościu dał statystyki, a ty masz problem. Robi dobrą robotę, na tej stronie,
0
Oficjalnie symunaldo kontuzjowany, uraz pod obserwacją, być może wroci na Rayo Vallecano
0
Łatwe do Lukaku :)
Wiesz może ile ma asyst Deulofeu