dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Krystyna Ronaldo:)
A tak na poważnie to Antonella i ta Alvesa super laska
0
Tak to powinno wyglądać
Buffon Alves Pique Chiellini Marcelo Busquets Pogba Iniesta Messi Suarez Neymar
2
Takie bramki to na orliku strzelają i ładniejsze
0
Perez posmarowal
1
Moja rola to symulki, karne, lubię komuś dać kuksańca podczas meczu, uwielbiam to
0
A na tvp sport jest mecz Barca Espanol, a pisze ze Fc Barcelona Real Madryt, a jednak real gra w pucharze króla
5
Messi też by oddal zapewne
3
Mniam :) hm ależ widoki
1
Gonzalez Gonzalez może być :)
Lub Martinez Munuera
0
I znowu brak Busiego :)
Ramos co on tam robi z Marcelo
No i Brak Luisito :)
Może ta 11 fifa pro powinna wyglądać tak
Navas , Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, James, Bale, Benzema, Cristiano
0
Piotrze o nie z tym się nie zgodzę dla Ronaldo pichchi dl nas tryplet chyba jesteś za :)
Haha końcówki nie doczytalem komenta :)
Chyba przez alko :)
0
Tyle że Barca nie grała takiej pilki jak teraz :)
Goasciu Depo wtedy grało genialną pilke
0
Z takimi komentarzami głównie tylko trole
0
Haha ja też będę taki kozak
0
Super niech spadaj dzikusy do segunda division
1
Fajnie jakby Wlazły wrócił jakbyśmy awansowali di Rio
0
Di Maria lub Veratti ciężki wybór
Buffon jakby młodszy był, a tak to Pogba
Alaba
Isco
Bellerin
Hm z United LVG :) może Herrere na ławkę
De Bruyne
2
Super ja to od dawna wiedziałem ze Lio zdobędzie Balona, nawet mój ziomek(hejter Messiego) to wiedział, po finale ligi mistrzów
9
Wspaniałe Depo z czasów Moliny, Romero, Silvy, Tristana, Frana, Makaya, Capdevilli, Pandianiego czy Valerona ten wspaniały Real Zinedina Zidana zdmuchnął by z powierzchni ziemi
0
Ten Terminarz Realu jest zdraliwy teraz mają łatwo, ale jak zaczną się. mecze w LM to będą mieli bardziej wymagających rywali
5
Mi wiśnia strasznie przypominał LoL LoLa lub Mikiego
Właśnie ciekawe czy kłamał, ja jakbym był chory nie pisał bym o chorobie
Ale jak to prawda życzę jemu zdrówka
0
Dobrze mecz przyniosą, na inny termin może Nolito wróci, chyba że wyląduje na Camp Nou
0
No może, bo teraz to slabe te filmiki robi, widziałem kilka i jakoś mnie nie przekonały
1
Hahaha bardziej wymagające kanały bym chciał
0
Trenuje ktoś Freestyle footbal lub streat soccer?
Znacie jakieś fajne kanały na YouTube, aby móc popatrzeć jak się robi triki?
0
Neymara calkiem calkiem
Rafaela Backran
0
W kadrzr jest, ale jakoś on mnie nie przekonuję. Zgubił formę Adriano, to już nie ten gracz co z Valencia i Atleti zdejmował pajeczynke z bramki
2
Mathieu musi być w razie kontuzji Alby
Właśnie dlatego jest trener żeby rozsądnie dobierać kadrę, a nie my znawcy :)
0
https://pbs.twimg.com/media/CYMg_G6WQAA1w4E.jpg proszę
0
No tak jak noglem pomylić:) chyba nie wyspany byłem