1

Krystyna Ronaldo:)
A tak na poważnie to Antonella i ta Alvesa super laska

0

Tak to powinno wyglądać
Buffon Alves Pique Chiellini Marcelo Busquets Pogba Iniesta Messi Suarez Neymar

2

Takie bramki to na orliku strzelają i ładniejsze

0

Perez posmarowal

1

Moja rola to symulki, karne, lubię komuś dać kuksańca podczas meczu, uwielbiam to

0

A na tvp sport jest mecz Barca Espanol, a pisze ze Fc Barcelona Real Madryt, a jednak real gra w pucharze króla

5

Messi też by oddal zapewne

3

Mniam :) hm ależ widoki

1

Gonzalez Gonzalez może być :)
Lub Martinez Munuera

0

I znowu brak Busiego :)
Ramos co on tam robi z Marcelo
No i Brak Luisito :)
Może ta 11 fifa pro powinna wyglądać tak
Navas , Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, James, Bale, Benzema, Cristiano

0

Piotrze o nie z tym się nie zgodzę dla Ronaldo pichchi dl nas tryplet chyba jesteś za :)
Haha końcówki nie doczytalem komenta :)
Chyba przez alko :)

0

Tyle że Barca nie grała takiej pilki jak teraz :)

Goasciu Depo wtedy grało genialną pilke

0

Z takimi komentarzami głównie tylko trole

0

Haha ja też będę taki kozak

0

Super niech spadaj dzikusy do segunda division

1

Fajnie jakby Wlazły wrócił jakbyśmy awansowali di Rio

0

Di Maria lub Veratti ciężki wybór

Buffon jakby młodszy był, a tak to Pogba

Alaba

Isco

Bellerin

Hm z United LVG :) może Herrere na ławkę

De Bruyne

2

Super ja to od dawna wiedziałem ze Lio zdobędzie Balona, nawet mój ziomek(hejter Messiego) to wiedział, po finale ligi mistrzów

9

Wspaniałe Depo z czasów Moliny, Romero, Silvy, Tristana, Frana, Makaya, Capdevilli, Pandianiego czy Valerona ten wspaniały Real Zinedina Zidana zdmuchnął by z powierzchni ziemi

0

Ten Terminarz Realu jest zdraliwy teraz mają łatwo, ale jak zaczną się. mecze w LM to będą mieli bardziej wymagających rywali

5

Mi wiśnia strasznie przypominał LoL LoLa lub Mikiego
Właśnie ciekawe czy kłamał, ja jakbym był chory nie pisał bym o chorobie
Ale jak to prawda życzę jemu zdrówka

0

Dobrze mecz przyniosą, na inny termin może Nolito wróci, chyba że wyląduje na Camp Nou

0

No może, bo teraz to slabe te filmiki robi, widziałem kilka i jakoś mnie nie przekonały

1

Hahaha bardziej wymagające kanały bym chciał

0

Trenuje ktoś Freestyle footbal lub streat soccer?
Znacie jakieś fajne kanały na YouTube, aby móc popatrzeć jak się robi triki?

0

Neymara calkiem calkiem
Rafaela Backran

0

W kadrzr jest, ale jakoś on mnie nie przekonuję. Zgubił formę Adriano, to już nie ten gracz co z Valencia i Atleti zdejmował pajeczynke z bramki

2

Mathieu musi być w razie kontuzji Alby
Właśnie dlatego jest trener żeby rozsądnie dobierać kadrę, a nie my znawcy :)

0

0

No tak jak noglem pomylić:) chyba nie wyspany byłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?