dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie zaspy jaki mróz, co ty na syberii nieszkasz? :)
Skoków nie oglądam :) ręczna zobaczę chętnie
W siatkę z kim gramy?
No i oczywiście naszą kochaną Barce zobacze i Real może pkt straci :)
No i na trening 2 godz musze znaleźć czas :)
0
Mecz Atletico z Celtą może się nie odbyć.
Widziałeś stadion na el Riazor?
3
Ibrahim Afellay
0
Kur...a kur....ie łba nie urwie
12
Arda Turan napewno
0
1 chyba Pinto
0
5 Polsce
2
4 Ronald Koeman
1
Piłeś juz yerba mate?
0
Tak nnie to bydło wkurza, że jakby im wpadł terorysta kamikadze nie żałował bym ich
Jak można dzieciakowi życzyć śmierci
0
A czy on nie musi mieć skończone 16 lat aby opuścić Hiszpanię
2
No gdzież tam ulubieńca kibiców karać
0
Czyli wniosek nie warto ufać protokołom sedziowskim, przede wszystkim rozjemcom hiszpańskim
81
Idealne warunki dla Ronaldo
Czuł by się jak ryba w wodzie :)
2
Trzeba byc ślepym żeby nie czuć ręki Madrytu. Sędzia za to wszystko powinien odpowiadać że dopuścił do takiej gry, eh gry chyba MMA
32
Piszecie ze Suarez powinnien zamknąć jape, a przypomne wam jak Suarez uspokoił Leo, z takim bydłem muszą puścić nerwy, nawet najspokojniejszemu by puściły.
0
A weź mi już nawet nie wspominaj o tym Kontrau, Arbeloi, pepe i innych zwierzętach, bo mnie nerwy zniszczysz i bana zarobie i tyle z tego będzie
0
Sam nie wiem jak z takimi dzikusami postępować, zazwyczaj na gierkach ja odpowiadam i to skutkuje :)
0
Takim to trzeba odpowiadać, bo tobie na głowę wejdą, na noge już weszli
0
Zaje....c te bydło podrabiani katalonce
To samo było na Santiago Bernabeu też Shakire wyzywali sadzę że dlatego Pique zaczął z nimi wojnę na portalach społecznościowych
1
Haha kompromitacja tej Hiszpanii i dziwią się potem że Pique wyzywa ich od hiszpanikow
0
Bravo Bellerin Pique Mascherano Alba Busquets Iniesta Halilovic(jak wskoczy na wyższy level) Messi Suarez Neymar
0
PAUka Lopez
7
Niech ta komisja lepiej zbada pracę sędziów.
13
Barca i tak ma pod górkę, przecież ligą rządzi Madryt, jak będzie się stawiała będą rzucać im jeszcze większe kłody pod nogi. Tą całą ligą i sędziami powinien ktoś zdobić porządek.
2
Jak widzę takie rzeczy na boisku, to aż mi się same pięści zaciskają. Co ciekawe żaden za takie zachowanie nie został zawieszony, w Anglli conajmniej 3 mecze by dostali.
https://lockerdome.com/neymarjrbarca/6169760116252737/8365774377086482
6
Ale prawdę mówi że koledze by krzywdy nie zrobił, gracze Barcy to wrogowie, zawodnikom realu pauke by zrobił
5
Ja mam
http://41.media.tumblr.com/77de6969d7acf957a9540bb1155cdb64/tumblr_nyj5swlVG21uqdbpso3_1280.jpg
0
Ty jesteś sprytny w statystykach, to sprawdź ile ma z wolnych Ronald Koeman, wiem że ma strzelonych dla Barcy 67 goli około i duzo z wolnych
0
La Curva dziwnie brzmi kojarzy mi się z la kur.....a