0

Jakie zaspy jaki mróz, co ty na syberii nieszkasz? :)
Skoków nie oglądam :) ręczna zobaczę chętnie
W siatkę z kim gramy?
No i oczywiście naszą kochaną Barce zobacze i Real może pkt straci :)
No i na trening 2 godz musze znaleźć czas :)

0

Mecz Atletico z Celtą może się nie odbyć.
Widziałeś stadion na el Riazor?

3

Ibrahim Afellay

0

Kur...a kur....ie łba nie urwie

12

Arda Turan napewno

0

1 chyba Pinto

0

5 Polsce

2

4 Ronald Koeman

1

Piłeś juz yerba mate?

0

Tak nnie to bydło wkurza, że jakby im wpadł terorysta kamikadze nie żałował bym ich
Jak można dzieciakowi życzyć śmierci

0

A czy on nie musi mieć skończone 16 lat aby opuścić Hiszpanię

2

No gdzież tam ulubieńca kibiców karać

0

Czyli wniosek nie warto ufać protokołom sedziowskim, przede wszystkim rozjemcom hiszpańskim

81

Idealne warunki dla Ronaldo
Czuł by się jak ryba w wodzie :)

2

Trzeba byc ślepym żeby nie czuć ręki Madrytu. Sędzia za to wszystko powinien odpowiadać że dopuścił do takiej gry, eh gry chyba MMA

32

Piszecie ze Suarez powinnien zamknąć jape, a przypomne wam jak Suarez uspokoił Leo, z takim bydłem muszą puścić nerwy, nawet najspokojniejszemu by puściły.

0

A weź mi już nawet nie wspominaj o tym Kontrau, Arbeloi, pepe i innych zwierzętach, bo mnie nerwy zniszczysz i bana zarobie i tyle z tego będzie

0

Sam nie wiem jak z takimi dzikusami postępować, zazwyczaj na gierkach ja odpowiadam i to skutkuje :)

0

Takim to trzeba odpowiadać, bo tobie na głowę wejdą, na noge już weszli

0

Zaje....c te bydło podrabiani katalonce
To samo było na Santiago Bernabeu też Shakire wyzywali sadzę że dlatego Pique zaczął z nimi wojnę na portalach społecznościowych

1

Haha kompromitacja tej Hiszpanii i dziwią się potem że Pique wyzywa ich od hiszpanikow

0

Bravo Bellerin Pique Mascherano Alba Busquets Iniesta Halilovic(jak wskoczy na wyższy level) Messi Suarez Neymar

0

PAUka Lopez

7

Niech ta komisja lepiej zbada pracę sędziów.

13

Barca i tak ma pod górkę, przecież ligą rządzi Madryt, jak będzie się stawiała będą rzucać im jeszcze większe kłody pod nogi. Tą całą ligą i sędziami powinien ktoś zdobić porządek.

2

Jak widzę takie rzeczy na boisku, to aż mi się same pięści zaciskają. Co ciekawe żaden za takie zachowanie nie został zawieszony, w Anglli conajmniej 3 mecze by dostali.

https://lockerdome.com/neymarjrbarca/6169760116252737/8365774377086482

6

Ale prawdę mówi że koledze by krzywdy nie zrobił, gracze Barcy to wrogowie, zawodnikom realu pauke by zrobił

0

Ty jesteś sprytny w statystykach, to sprawdź ile ma z wolnych Ronald Koeman, wiem że ma strzelonych dla Barcy 67 goli około i duzo z wolnych

0

La Curva dziwnie brzmi kojarzy mi się z la kur.....a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?