0

A kiedy szpilka walczy?

1

Komentarz usunięty

0

Barce, ale od czasu do czasu zobaczę Polaków

0

Komentarz usunięty

0

Popieram ja już dwa lata teni pisałem ze Stones będzie kozakiem

6

Niech sobie zakupią porządny faks, potem galaktycznych :)

0

Jeżeli przejdziemy Athletic, to stawiam że następny rywal to Atletico

1

Moim zdaniem Munir, bardziej się stara w odbiorze piłki. Najlepsze dla nich to odejście, zbieranie cennych minut, ławka nic im nie pomoże

1

Brat Alvaro Arbeloi :)

0

Ronaldo jest lepszy, bo ma lepsze wolne, główkę no i ma to dzięki ciężkiej pracy :)

0

Może już nie ma co leżącego bić :)
Komentarz miał być niżej do użytkownika mich_l

1

Komentarz usunięty

0

No właśnie zastanawia mnie który lepszy, napewno lepszy deal niż Hazard :) za 100 mln

0

Dobry ten Riyad Mahrez, przydałby się ktoś taki

1

Coś sporo ostatnio tych konferencji, grunt pod stopami jemu się pali

0

E tam szykuje się na testy do espsnolu

5

Ramsey gola strzelił wszytsko jasne

0

Zmień kolegę :)

1

Mam nadzieję że Neymar to wszystko zdementuje i Carlos się ośmieszy.
Szkoda mi będzie jego, bo to mój ulubiony lewy obrońca, miał gościu moc

3

Lepszy chyba Coutinho, w tym sezonie jest cieniem piłkarza, ale nie interesuje się ligą angielską, oglądam tylko od czasu do czasu mecze Chelsea, lubię jak przegrywają :)

2

Wow mają czym oddychać niektóre :)

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Powinno być w tym roku nasze trio, ale jak głosują takie znaFcy jak Iwanski, Lewandowski, Wilmots, to ciężko o obiektywnosc

34

Jak to pięknie wygląda
Najlepszy piłkarz w historii

0

Messiego z tymi dzikami to bym oszczędził
Ten bramkarzyk już pokazał na co jego stać

3

Tak Ronakdo który wali kuksańce i przewraca sie jak penianka i kto to mówi
Hahs dawno się tak nie uśmiałem

2

Dodał bym jeszcze Uberman, kula70, łodyga

2

Suarez powinien być w trójce zamiast a już sami wiecie za kogo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?