dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://www.google.pl/search?q=fryzura+ronaldo&client=ms-android-samsung&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjf59S-ga3KAhXJZCwKHTDcCLgQ_AUIBygB&biw=360&bih=560#imgrc=t4ssSEqly1obPM%3A
0
A kiedy szpilka walczy?
1
Komentarz usunięty
0
Barce, ale od czasu do czasu zobaczę Polaków
0
Komentarz usunięty
0
Popieram ja już dwa lata teni pisałem ze Stones będzie kozakiem
6
Niech sobie zakupią porządny faks, potem galaktycznych :)
0
Jeżeli przejdziemy Athletic, to stawiam że następny rywal to Atletico
1
Moim zdaniem Munir, bardziej się stara w odbiorze piłki. Najlepsze dla nich to odejście, zbieranie cennych minut, ławka nic im nie pomoże
1
Brat Alvaro Arbeloi :)
0
Ronaldo jest lepszy, bo ma lepsze wolne, główkę no i ma to dzięki ciężkiej pracy :)
0
Może już nie ma co leżącego bić :)
Komentarz miał być niżej do użytkownika mich_l
1
Komentarz usunięty
0
No właśnie zastanawia mnie który lepszy, napewno lepszy deal niż Hazard :) za 100 mln
0
Dobry ten Riyad Mahrez, przydałby się ktoś taki
1
Coś sporo ostatnio tych konferencji, grunt pod stopami jemu się pali
0
E tam szykuje się na testy do espsnolu
5
Ramsey gola strzelił wszytsko jasne
0
Zmień kolegę :)
1
Mam nadzieję że Neymar to wszystko zdementuje i Carlos się ośmieszy.
Szkoda mi będzie jego, bo to mój ulubiony lewy obrońca, miał gościu moc
3
Lepszy chyba Coutinho, w tym sezonie jest cieniem piłkarza, ale nie interesuje się ligą angielską, oglądam tylko od czasu do czasu mecze Chelsea, lubię jak przegrywają :)
2
Wow mają czym oddychać niektóre :)
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Powinno być w tym roku nasze trio, ale jak głosują takie znaFcy jak Iwanski, Lewandowski, Wilmots, to ciężko o obiektywnosc
34
Jak to pięknie wygląda
Najlepszy piłkarz w historii
0
Messiego z tymi dzikami to bym oszczędził
Ten bramkarzyk już pokazał na co jego stać
3
Tak Ronakdo który wali kuksańce i przewraca sie jak penianka i kto to mówi
Hahs dawno się tak nie uśmiałem
2
Dodał bym jeszcze Uberman, kula70, łodyga
2
Suarez powinien być w trójce zamiast a już sami wiecie za kogo