dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
141
Była by super jakby Mathieu szluga jarał
1
Szykuje formę, na najważniejszą część sezonu :)
3
Za Deulofeu Bojan Krkic
2
Najgorszy to był z Celta, czułem się jakbym oglądał Real w Gran Derbi
0
Szukał szukał i znalazł
https://www.google.pl/search?q=faks&client=ms-android-samsung&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj5nfeXm8fKAhVHOhoKHcUGBZgQ_AUIBygB&biw=360&bih=560#imgrc=X422c3YU1YpLYM%3A
2
Dani Alves łokciem oberwał
0
Tyle jest tego na La Rambli, że aż oczy bolą, i tak nie dostanie żadnej kary od LFP, dostanie jeszcze nagrodę ulubieńca publiczności
2
Z Atleti, to remisem bym nie pogardził, chociaż wygrana przybliży nas do Mistrzostwa :)
1
Gościu rozumiem jakby to było pierwszy raz w sezonie, a jemu się to często zdarza, to jest recydywa, nie wiem na co czeka LFP.
Za takie chamstwo w Premier League 3 mecze kary
2
Moze przy taakiej
14
Oby:) na bank punkty, tfu cztery litery oddadzą realowi . Moim marzeniem jest, aby Barca w przedostatniej kolejce zepchneła do Sequnda Division
0
Król Munir hahhaha
0
Komentarz usunięty
0
Wie komu kibicować :)
Bardzo ładna
0
Piękna liga mistrzów gdzie grają takie druzyny jak Malmoe, Bate, Gent, to poziom nizej według mnie
0
Lepiej tam nie wchodzić, doborze radzę :)
3
Chyba z braku faksu
2
Ta z Arsenalem by się przydała i Bayernem jak Boatenga położył i może z Milanem
16
A który sędzia w Hiszpanii, nie słynie z kontrowersyjnych sytuacji?
Tam to jest patologia, prawie najgorsi sędziowie w Europie
0
Może w końcu Perez znajdzie sposób jak powstrzymać Leo
0
Niedługo zawodnicy Barcelony zbudują swoje więzienie jak Pablo Escobar :)
Kto oglądał Narcos ten wie o chodzi :)
0
Co się stało znowu?
Jak nie sędziowie to podatki
57
Bardzo dobra decyzja trzeba walczyć z tymi sędziami, ta karka dla Iniesty to brak szacunku dla Andresa, szkoda że nie kopnął Iniesta rywala, wytłumaczył by się z tego, że to niekontrolowany odruch.
0
Komentarz usunięty
0
Haha dobre :)
Mam nadzieje, że siniaka na pamiątkę zostawi
Z odbiciem loga CR11
0
Znam to
Zrobić kompot
1
Daj im żyć niech się cieszą :) tą decimą, bo w kompleksy popadną HD
23
Oj niech Geri uważa, bo Javier zgłosi ten tweet do komitetu od spraw przemocy
3
W miare jedzenia, apetyt rośnie :)
0
Munir jeszcze coś strzeli dzisiaj