dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mam taką nadzieję bo Bayernu nie lubię
1
Jedni i drudzy sie wymieniają pogladami politycznymi. Zaczęło sie od gościa którego oburzyły słowa Dudy, od wczoraj już o tym pisał. To chyba jakiś KODziarz
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
1
Jestem przekonany, że Messi by się nie zgodził
Camp Nou jest idealną nazwą, nic bym nie zmieniał
2
On nie jest z akademii Legii, z tego co wiem to z Varsovii
0
Racja Neymar też gwiazdka jutuba
Gwiazdy są na niebie i w realu, u nas grają mistrzowie:)
0
Polskiego rapu już nie ma, tego słuchać się nie chce
Jedynie OSTR jest zajebisty
3
Lev Yashin Franz Beckenbauer, Seegio Ramos, Paulo Maldini, Ronald Koeman, Xavi, Iniesta, Zidan, Platini, Van Basten, Muller
5
Wszystko jest ok ale razi mnie figo z dużej litery
3
Nie no teraz to aż się boję Realu Armata, Maszyna, Coco, Kapitan Grzmot, Efekt Zidana
0
To do Madrytu tam-12
Do OliXxX
Co do gorączki to ja gram w piłkę i mi przechodzi:)
Tylko zależy, ile stopni mam.
0
Maracana, Narodowy, Wembley
0
Hahha Henderson jaka radość :)
11
Moze to el Jarosław, w końcu wyleczą jego
0
Jeszcze coś stracą :)
1
Jak nie Polska, to ja Jamajka, lub Barcelona
4
To jest la Rambla piszę się o wszystkim. Niech młodzież się uczy prawdy. Jak ja w czasie wyborów widziałem tutaj chętnych oddać głos na zlodzieja Petru, to aż mi się scyzoryk w kieszeni otwierał
4
Jak ja tych Kodowców wiedzę, to niedobrze mi się robi
0
Gdyby w realu było 11 ceerków Real by nie trafiał z wolnych
0
Dobry ten Eric Bailly
2
Powiem ci tak ten bramkarz zjada i wypluwa w przyszłości Neura
0
Ronaldo pichichi nie zdobyl bo Ronaldo by zwolnił Pereza
0
Co jest z fioletową chciałem im pokłony złożyć za trzecie miejsce w La Liga :)
0
Jaki karny co oni pieprzą
0
A co jemu wychodzi :)
1
To gdzie w takin razie, ma biegać Bale skoro na piasku łapie urazy. Tak sobie myślę i zalecił bym jemu bieganie po lesie :)
6
Ronaldo to triatlon basen, football, MMA
0
Dużo wody z cytryną