0

Chyba Griezman

0

Farta to mial real przy la decimie inastepenj la decimie :)

0

Aj slupek a poprzeczka. Ogólnie to nudny mecz najgorszy finał jaki widziałem

0

Ronaldo :)

0

Tak samo myślę, żeby Arda przepracował okres przygotowawczy i zagrał od początku sezonu, należy się jemu to przyszedł do nas mając pauze 6 miesięcy

0

Hah Valdes to już przeszłość, jakoś za nim nie tęsknie.

7

Vietto gra w Villareal? myślałem że w Atletico

0

Puchar króla , zacczyba sie jakoś w grudniu, albo dtyczniu

0

Haha buła, jak mogłem zapomnieć o krulu

0

Jaki krul? Król pola karnego, czyzby mister penaldo z tego co kojarze penaldo ma urodziny w lutym

0

Albo e finale papa Perez final zalatwil, aby król nie byl dmutnyt

0

Karny w Hiszpanii by byl

0

Gotuje sie bez torebki :)
Wsypuję się do osolonej wody

1

Je...c polsat i tvn

3

Nie dorabiaj solorza czy jak jemu tam

Na tvp1 pan Laskowski komentuje

0

Gra ktoś w Fantasy? Na stronie uefa
Kupiłem Pepe i dzisiaj nie zagra i mam pytanie, czy jutro przed meczem mogę zrobic zmianę na Hecktora? Pomóżcie bo przegram 4 paka :)

0

Ja nieraz co tam?

2

Wie ktoś czy Pepe dzisiaj zagra?
Bo mam jego w Fantasy, a zaklad mam ze szwagrem o 4 paka i kazdy punkt się liczy

1

Haha 15 goli czym oni sie jaraja, to Kamil Glik obrońca strzelil w tamtym sezonie 6 bramek

Nie ogladam ligi włoskiej i specjalnie się ją nie inferesuje, ale Zaza ma podobne ststystyki:)

4

Moda na sukces :) Dynastia :)

17

A Królu Douglasie zapomniałeś :)
A tak na poważnie to liczę na tego Gabriela Jesusa

1

Barca Sevila Liverpool Arsenal

1

The walking dead spoko i peaky blinders tez

Eh muszę zobaczyć nowy sezon Blindersow, ale czasu brak ostatnio

0

Kto z Niemców jest zawieszony na półfinał z Francją?

4

Pazdan i Portugalia w półfinale, bez wygranego meczu

17

A Bartra goni Bale

0

Bellerin, Mahrez, Pogba lub Verratti

2

Florentino Perez, już pod real układa :)
5 lat nie wygrać ligi to skandal

0

Odejdzie jeszcze Aubemayoung

0

Nie ufam portuglaczykom i ich nie lubie, jedyny Portugalczyk jakiego lubie to Deco i w dodatku jest Brazyliczykiem
Kolejny minus Andre Gomesa, to że jego agentem, jest Mendes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?