dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba Griezman
0
Farta to mial real przy la decimie inastepenj la decimie :)
0
Aj slupek a poprzeczka. Ogólnie to nudny mecz najgorszy finał jaki widziałem
0
Ronaldo :)
0
Tak samo myślę, żeby Arda przepracował okres przygotowawczy i zagrał od początku sezonu, należy się jemu to przyszedł do nas mając pauze 6 miesięcy
0
Hah Valdes to już przeszłość, jakoś za nim nie tęsknie.
7
Vietto gra w Villareal? myślałem że w Atletico
0
Puchar króla , zacczyba sie jakoś w grudniu, albo dtyczniu
0
Haha buła, jak mogłem zapomnieć o krulu
0
Jaki krul? Król pola karnego, czyzby mister penaldo z tego co kojarze penaldo ma urodziny w lutym
0
Albo e finale papa Perez final zalatwil, aby król nie byl dmutnyt
0
Karny w Hiszpanii by byl
0
Gotuje sie bez torebki :)
Wsypuję się do osolonej wody
1
Je...c polsat i tvn
3
Nie dorabiaj solorza czy jak jemu tam
Na tvp1 pan Laskowski komentuje
0
Gra ktoś w Fantasy? Na stronie uefa
Kupiłem Pepe i dzisiaj nie zagra i mam pytanie, czy jutro przed meczem mogę zrobic zmianę na Hecktora? Pomóżcie bo przegram 4 paka :)
0
Ja nieraz co tam?
2
Wie ktoś czy Pepe dzisiaj zagra?
Bo mam jego w Fantasy, a zaklad mam ze szwagrem o 4 paka i kazdy punkt się liczy
1
Haha 15 goli czym oni sie jaraja, to Kamil Glik obrońca strzelil w tamtym sezonie 6 bramek
Nie ogladam ligi włoskiej i specjalnie się ją nie inferesuje, ale Zaza ma podobne ststystyki:)
4
Moda na sukces :) Dynastia :)
17
A Królu Douglasie zapomniałeś :)
A tak na poważnie to liczę na tego Gabriela Jesusa
1
Barca Sevila Liverpool Arsenal
1
The walking dead spoko i peaky blinders tez
Eh muszę zobaczyć nowy sezon Blindersow, ale czasu brak ostatnio
0
Kto z Niemców jest zawieszony na półfinał z Francją?
4
Pazdan i Portugalia w półfinale, bez wygranego meczu
17
A Bartra goni Bale
0
Bellerin, Mahrez, Pogba lub Verratti
2
Florentino Perez, już pod real układa :)
5 lat nie wygrać ligi to skandal
0
Odejdzie jeszcze Aubemayoung
0
Nie ufam portuglaczykom i ich nie lubie, jedyny Portugalczyk jakiego lubie to Deco i w dodatku jest Brazyliczykiem
Kolejny minus Andre Gomesa, to że jego agentem, jest Mendes