1

Maestro grzmot jego uczył, nieraz kuksańca potrafi przywalic, albo kopa

1

Terninarz nie jest zly z tego co widze

0

I tak ustawione pod real. Niczego innego sie nie spodziewaj. Już widze komentarze na La Rambli

0

Emocje sięgają zenitu :)
Siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy:)
Emocje gwarantowane nic tylko oglądać :)

0

Przecież to są sami emeryci, co oni mają do roboty? Przyjadą, trochę poskaczą z Romkiem Giertychem, dla nich to taka rozrywka. Jak ich widzę to śmiać mi sie chce :)

0

Haha nie administracja czuwa :) chyba gościu bana dostał

1

Gdyby do władzy doszły te ameby z pewnej partii, wiecie o jakiej mowa, to już byśmy mieli,100tys uchodźców. A tak nieszczęście Polacy otworzyli oczy i jest jak jest.

0

O stary, co tam się działo.
Eh czlowiek się budzi i od razu zły
Brak słów

0

Ej dopiero się przebudzilem o co chodzi? Co tam się stało?

1

Widzę że Ravgora oglądałeś na YT

0

Przestań dobry grajek. Vietto wciąga nosem.
Trzeba walczyć o niego, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku

0

Walić tych Arabów i ich petrodolary

0

Tragedia, bez komentarza bo dostanę bana

2

Napewno Real na początku sezonu dostanie, beniaminka i kilka ogórków z końca tabeli. Dawno biali nie wygrali ligi. Bo to wstyd dla takiego klubu :)

0

Podobają mi się te transfery Barcy. Jeszcze jakby udało się kupić PO Bellerin lub Coancelo no i jakiegoś zmiennika tercetu MSN myślę o Vietto, Gameiro lub lucas Perez

0

Dlaczego real nie robi transferów? Tak po krótkiej rozkminie,doszedłem do wniosku że na takie drużyny jak Malmoe Sahktar, Rome wystarczy. Jednak Perez to ma głowę na karku.

0

O co ci chodzi typie? Piękna laska to wystawiają, jest na co popatrzeć. Więc wyluzuj, od tego jest La Rambla kazdy wystawia, posty, linki jakie się im podobają. Nie chcesz nie oglądaj nikt ciebie nie zmusza. Elo

0

Suaeez 19 umtiti 15 digne23

0

Nie znam przypadku jeszcze takiego, aby ktoś łapał pokemony w kościele, ale wiem że takie osoby się znajdą. O tych osobach myślałem że im się w głowach poprzewracało

3

Słyszałem że pokemony są w kościołach i na cmentarzach, eh co na tym świecie się dzieje, brak słów. W głowach się ludziom poprzewracało

9

Raczej jak przejazd na czerwonym świetle , na farta i na afere

0

Gdzie taka burza? u mnie spokojnie

4

Haha w tej drużynie Lincoln czy jak tam, czterech graczy o nazwisku Chipolina i Trzech o Casciarro czy jakoś tak Dobrze ze Darek Szpakowski nie komentuje meczu, miałby ból głowy, który to który :)

1

Hebe ale będę miał beke z ludzi przy piwku:)

0

Fatalny jak przyjął :)

0

Haha 1:1 polska piłka klubowa to dno

0

Kibicujesz Milanowi i cieszysz sie ze chinole przejmą Milan, skomentuje to po gimbusowemu źal

0

Nikomu nie oglądam tego dziadostwa, oczy mnie bolą jak widzę Polską ekstraklape

0

Najlepszą jedenastkę, to ludzie bez głowy wybierali

Powinno być tak

Lioris Giacerrini Chiellini Pepe Guerrero

Błaszczykowski Payet Draxler Griezman Bale Ronaldo

0

Kolega z Maroka nie narzeka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?