dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karolina Szostak :) jak oglądałem wiadomości sportowe, to miałem oczy jak kobra
A najlepszy w historii, miała Katarzyna figura
0
Niemcy też nie lepsi Boateng Tah Roudgier Can Ozil Khedira Podolski Gomez Bellarabi Mistaffi
0
Narcos, breaknig bad, dexter, the walking dead, black sails, gra o tron
0
Najlepszy Laporte, ale ta cena 50 mln za obrońcę, według mnie za dużo. Więc myślę, ze Gimenez do wyjecia jest za 30 mln maksynalnie
LO dobrą opcją,dla Alby jest Gaya. Podoba mi sie jescze Alex Sandro z Juve, ale jego ciężko by było pozyskać
0
Jestem :) tak samo jak wczoraj dla Leo
Tfu dzisiaj :)
0
Dziękować mam :)
0
Spoko jest ale napisów nie ma :) do 3 sezonu
0
Ogląda ktoś serial piraci, gdzie można to zobaczyć online?
2
Dziękować mistrzu
0
Tego napastnika chętnie bym zobaczyl, bo to co gra Nuniri Sandro wola o pomste do nieba. Ciekawi mnie jak by się sprawdzil u nas Ssnabria lub Nolito. Taki transfer powinien nas kosztować około 15 mln nie więcej, sądzę że Gameiro, Perez, będą kosztować dużo więcej
1
Uciekl bo chciał się rozwijać, zobacz Bellerin, Ssnabria, Nolito i porównaj teraz są ci co zostali Dongou, Bojan, Montoya. Nie kazdy kto odchodzi ma muchy w nosie
4
2
Haha ukradziona liga,była w sezonie 2011/2012 i 2013/2014 ci w Madrycie to ciężkie głowy
1
Bravo Alves Puyol Koeman Abidal
Busquets Xavi Iniesta
Ronaldinho Messi Neymar
Eh dałbym Suareza i Romario, ale widzę, że są lepsi
0
Co ry gadasz, Modric już padał na murawę, bez kontaktu.
0
Coś czuje ze Lucho da wygrać Gijon. Chyba do buka polece i obstawie wygraną Sportingu
1
Campeone Campeones Campeones
0
Nie wiem może i bym zaryzykował, jakby nie zagrał, z białymi wypoczęty by był na Atletico. Sadzę że real możemy ograć bez Luisito. Ja bym wszystkie, siły rzucił na lige mistrzów, a ligę myślę że wygramy Real, Atleti i Barca jeszcze punkty zgubią.
2
Mi tez obojętne kogo trafimy, ale chcialbym uniknąć Psg, City, Atletico i Bayern, już mi się te mecze przejadły, chętnie el clasico bym zobaczył w kwietniu 3 razy
39
Rozumiem koniec Bayernu
0
A ja bym chciał, aby Barca wylosowała Real. Gran Derbi w lidze mistrzów, to by było coś. Napewno nie chciałbym meczu, z Psg, Atletico, City, Bayernu, za często ostatnio z nimi graliśmy
0
Las Palmas wierzyłem w chłopaków.
Vamos Gran Canaria
1
Haha ja myślałem, że zapyta, czy masz poczęstować papieroskiem
2
Xavi, Ronaldinho, Puyol
2
Myślę ze dałby radę lewy u nas
Suarez=Lewandowski z małą przewagą dla grubaska
1
Luka Modric nie jest defensywnym pomocnikiem prędzej Rakitic ma zadania defensywne
U mnie wygląda to tak
Sergio Busquets
Xabi Alonso
Yaya Toure
Poul Pogba
Grzegorz Krychowiak
0
Z tych co Marca wymieniła, sądzę że przyjdzie De Gea, Hazard i Sane
3
Na Petru :)
A tak na poważnie widzę tylko 3 partie
Korwin Pis i ten Kukiz może
0
Tak niech władzę przejmie Po i Nowoczesna
7
Mam taką nadzieję bo Bayernu nie lubię