dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanówcie się przez chwile czy jakby inny pracodawca, dał wam dwa razy takie wynagrodzenie; to byście nie krecili nosem. Ramos wielki madridista, a już przechodził do Manchesteru
0
Gdzie leci mecz portugalii z pracy wrocilem
Dobra mam zdf
1
Teraz tez jest mały.ale piłkarsko to jest wielki
Przyjemnie wejść rano na La Ramble i zobaczyć, taką brameczke.
0
Mam nadzieje ze strzela bo pakiecik mam za 230 zl :)
0
Jakieś pomysły na bety?
1
Chodzi mi jak zagrał, to że będzie najgorszy na boisku i znajdzie się w jedenstce kolejki to wiem :)
1
Nie impreza ważniejsza :)
0
Hej nie mogłem wczoraj oglądać meczu Portugali, i mam pytanie jak zagrał grzmot? Zasługuje aby znalazł się w jedenastce kolejki euro
0
Widzisz czlowiek cały czas się uczy. W Sergi Roberto też nikt nie wierzył
1
Zobaczycie, Neymar nie odejdzie, od nas tak szybko on kocha Barce i jak większość kocha kasę, chce wynegocjować dobry kontrakt i tyle
4
Wniosek trzeba wszystkich krytykować, a może euro wygrany. Kadre mamy super od dawna takiej nie widziałem
1
Perez wybiera
9
Dobrze ze w realu grzmot wolne strzela
0
85 punktow Nawet nawet
3
http://m.fangol.pl/view/166462/gmoch-podsumowuje-gre?mobileRedirect=t
3
Haha sorki pewnie już było, ale dopiero teraz przeczytałem słowa Gmocha, o obronie Francji, az sie oplulem ze smiechu.Zastanawia mnie czy przypadkiem filmu Benzemy nie oglądali :)
6
Tez mam taką nadzieje na prezent, niczego innego nie chce
Najlepszego ziomuś
0
Jest moze liga fantasy strony fcbarca.com?
5
Haha co za egoista, brak szacunku dla rywala. Jak ja tych portugalczykow zdrajców, symulantow nie lubię
0
Abou Diaby
9
A ja bym chcial, aby Hiszpania wygrała mistrzostwa i Don Andres odebrał złotą piłkę
0
No to co widzę galaktyczny transfer florka
Payet w realu
2
Tego jel..pa Pepe to bym nigdy nie wstawił
Neuer Ramos Pique Chiellini Bonucci Iniesta Ozeil Payet Griezman Muller Quaresma
8
Haha sprzedać Neymara, no nie mogę z takimi pomysłami
0
Narcos nie pożałujesz
2
Wawrzyniak :)
0
Było jego butem rzucić, bez kary by się obyło
1
A kto zagrał z tego składu, to już nie byla ta sama ekipa
0
Ta albo z grupy ME MŚ
0
Sporo wypił?