0

guti haha to chyba autortet Jarosława, wiedząc ich wypowiedzi.
Tak się składa, że największy aktorzyna to Frustraldo, ale co ja wiem :)
Haha Barca faworyzowana, no tak, to my strzelamy gole z metrowego spalonego, dostajemy karne jak z Elche, kiedy Pepe został rzucony na matę, jak worek ziemniaków, albo skoki do basenu Ronaldo z Celta

1

Oblak, Juanfran, koke, Luis, Coreia oni mogli by grać z powodzeniem w Realu

1

Pique będzie, się miał czym bawić

0

Widzieliście Wengera?

0

Powiem tak skomentowali poprawnie

0

Messi-Monrealsito Suarez- drągMertesacker

0

Barca B w formie :) Kaptun hatricka by ustrzelił

0

Jak masz czas i trochę oszczędności, możesz się wybrać do multikina. Ja byłem rok temu i było super, w tym roku też z ziomkami się wybieram, jak Barca awansuje

1

Juve nie gra z Barceloną

0

Messi zrobi sito z Monreala, ciekawy jestem pary Neymar Belllerin obaj szybcy

0

Jak to będzie mecz decydujący o mistrzostwie i spadku Espanolu do sequnda division, to o bilet będzie ciężko

10

Co jest? Nie krzycz tak bo pobudzisz wszystkich:)

0

Jest kretrm

0

Jak nic się nie zajarało, ładnie gromili Espanol, Gijon, Deportivo

0

To ja powiem tobie, że tylko Leicester oglądam w premier League i gra genialnie Mahrez

3

Aha a Nolito, to już gra Dekadę, na najwyższym poziomie?

3

Mnie się podoba gra Alexa Sandro z Juventusu i Gaya też ma potencjał

0

Jarek oplakuje ligę

0

Brawo Malaga Brawo Kameni

O Arbitrze nic nie powiem, bo bym poszedł do więzienia

0

Haha kryją po dwóch:) to znaczy, że ktoś jest wolny, a wiec trzeba zagrać piłe do Mascherano

0

Ok :) tej ekipie by bramarz niepotrzebny by był:) w takim razie za Inieste Peter Schmeichel
A z aktualnie grających
Bravo Pique Iniesta Messi Neymar

0

Romario, Ronaldinho, Ronaldo, Messi, Iniesta

6

A dla mnie Fabregas może iść do Realu, poczuje smak porażki w białej koszulce

0

Setka :)

2

Ja Andy Murray kibic Barcy :)

Gabrine Muruquza, Ana Ivanovic i Isia

Odp miała być do barceloonka92

0

To jest wina rodziców, ja znam przypadek gdzie ośmioletni dzieciak klnie na Barce, ale się wogóle nie dziwię, bo z domu od ojca to wynosi, gościu 37 lat, a zachowuję sie jak gimnazialista. Wyzywają Barce od symulantów i pajaców. Dodam że kibicują Realowi

0

WoW ależ brameczka

0

Haha nauka Valenci nie poszła w las

0

Suarez jak Messi

1

Haha król ligi mistrzów dobre :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?