dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
guti haha to chyba autortet Jarosława, wiedząc ich wypowiedzi.
Tak się składa, że największy aktorzyna to Frustraldo, ale co ja wiem :)
Haha Barca faworyzowana, no tak, to my strzelamy gole z metrowego spalonego, dostajemy karne jak z Elche, kiedy Pepe został rzucony na matę, jak worek ziemniaków, albo skoki do basenu Ronaldo z Celta
1
Oblak, Juanfran, koke, Luis, Coreia oni mogli by grać z powodzeniem w Realu
1
Pique będzie, się miał czym bawić
0
Widzieliście Wengera?
0
Powiem tak skomentowali poprawnie
0
Messi-Monrealsito Suarez- drągMertesacker
0
Barca B w formie :) Kaptun hatricka by ustrzelił
0
Jak masz czas i trochę oszczędności, możesz się wybrać do multikina. Ja byłem rok temu i było super, w tym roku też z ziomkami się wybieram, jak Barca awansuje
1
Juve nie gra z Barceloną
0
Messi zrobi sito z Monreala, ciekawy jestem pary Neymar Belllerin obaj szybcy
0
Jak to będzie mecz decydujący o mistrzostwie i spadku Espanolu do sequnda division, to o bilet będzie ciężko
10
Co jest? Nie krzycz tak bo pobudzisz wszystkich:)
0
Jest kretrm
0
Jak nic się nie zajarało, ładnie gromili Espanol, Gijon, Deportivo
0
To ja powiem tobie, że tylko Leicester oglądam w premier League i gra genialnie Mahrez
3
Aha a Nolito, to już gra Dekadę, na najwyższym poziomie?
3
Mnie się podoba gra Alexa Sandro z Juventusu i Gaya też ma potencjał
0
Jarek oplakuje ligę
0
Brawo Malaga Brawo Kameni
O Arbitrze nic nie powiem, bo bym poszedł do więzienia
0
Haha kryją po dwóch:) to znaczy, że ktoś jest wolny, a wiec trzeba zagrać piłe do Mascherano
0
Ok :) tej ekipie by bramarz niepotrzebny by był:) w takim razie za Inieste Peter Schmeichel
A z aktualnie grających
Bravo Pique Iniesta Messi Neymar
0
Romario, Ronaldinho, Ronaldo, Messi, Iniesta
6
A dla mnie Fabregas może iść do Realu, poczuje smak porażki w białej koszulce
0
Setka :)
2
Ja Andy Murray kibic Barcy :)
Gabrine Muruquza, Ana Ivanovic i Isia
Odp miała być do barceloonka92
0
To jest wina rodziców, ja znam przypadek gdzie ośmioletni dzieciak klnie na Barce, ale się wogóle nie dziwię, bo z domu od ojca to wynosi, gościu 37 lat, a zachowuję sie jak gimnazialista. Wyzywają Barce od symulantów i pajaców. Dodam że kibicują Realowi
0
WoW ależ brameczka
0
Haha nauka Valenci nie poszła w las
0
Suarez jak Messi
1
Haha król ligi mistrzów dobre :)