dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oglądam tvp sport a tam zinedine zidan promuje mundial w katarze :) widać że wszystko kupić można
34
Fajnie jakby, do Valenci przyszedł Benek i ograł Real.
Zastanawia mnie reakcja fioletowych hala dzieci z głównym przywódcą el Jarosławem
0
Strzelam że ktoś z trójki królów ogórków
Myślę że grudzień Bejl, styczeń asspanaldo
2
1Carlo Ancelotti 2 Jupp Heynckes 3 Ferguson 4 Wenger
1
figo zapamiętaj raz na zawsze
0
Ojej wielu ich było, najwięcej myślę że dał Johan Cruyff
0
O kurde zaraz jego zawieszą
2
Ma ku temu predyspozycje, tylko oby woda sodowa do głowy nie uderzyła
0
Pique, Godin, Stones
0
Bravo, Aurier, Boateng, Stones, Alaba, Busquets, Veratti, Pogba, Messi, Suarez, Neymar
0
Oj z Danim to można by wódkę pić, szczery gościu :)
0
Do kościoła niech pójdą, tam co niedzielę gościu w białym ubraniu podnosi puchar :)
53
Nie będzie finału na Bernabeu, bo Perez wymienia Faks
0
Arbeloa za Juanfrana
0
Alez ten hymn jest zajebisty, jeden z moich ulubionych
1
W tym roku wielką szansę może mieć ktoś z Europy, ze względu na ME, tylko kto to może być?
4
O Neymar wczoraj dał dużo magii, mi osobiście najbardziej podobało się el tunello, jakie założył Barraganowi chyba, potem cały mecz miał pretensje do Neymara
4
Największego symulanta jakiego znam to Ceerek
4
Zapowiada sie na dobrego golkipera number one
Jeden mecz widziałem i już jego uwielbiam
0
Messi jest kopany, poniewierany w meczu z asspanolem, a maszyna Krysztiano jest dla nich Bogiem
0
A wczoraj mój idol Romario 50 lat jak ten czas leci
2
Okolo 20 lat ktoś kiedyś pisał
I on nadal jest tylko pod innym nickiem
0
Campeones Campeones Campeones Ole ole ole
Żartuję :)
0
Gwarantuje tobie jakby to byla walka o awans, Barca gryzła by murawę
5
Czemu wy tak nerzakcie, dajcie spokój super zagrali w pierwszej części. Teraz trzeba oszczędzać siły gramy co 3 dni
0
Pique zawsze będzie teraz zagrożony :)
0
Nie prawda mamy tyle samo pkt i lepszy bilans bramkowy z nimi i zaległy mecz z Gijon
0
3:1 chciałabym, ale jak będzie remis to będzie ok
0
Polecam telewizjada.pl
0
Wiesz piwko o 16 tej trochę za wcześnie, wolę sobie o 20 tej usiąść w fotelu z 4pakiem :)