1

Oglądam tvp sport a tam zinedine zidan promuje mundial w katarze :) widać że wszystko kupić można

34

Fajnie jakby, do Valenci przyszedł Benek i ograł Real.
Zastanawia mnie reakcja fioletowych hala dzieci z głównym przywódcą el Jarosławem

0

Strzelam że ktoś z trójki królów ogórków
Myślę że grudzień Bejl, styczeń asspanaldo

2

1Carlo Ancelotti 2 Jupp Heynckes 3 Ferguson 4 Wenger

1

figo zapamiętaj raz na zawsze

0

Ojej wielu ich było, najwięcej myślę że dał Johan Cruyff

0

O kurde zaraz jego zawieszą

2

Ma ku temu predyspozycje, tylko oby woda sodowa do głowy nie uderzyła

0

Pique, Godin, Stones

0

Bravo, Aurier, Boateng, Stones, Alaba, Busquets, Veratti, Pogba, Messi, Suarez, Neymar

0

Oj z Danim to można by wódkę pić, szczery gościu :)

0

Do kościoła niech pójdą, tam co niedzielę gościu w białym ubraniu podnosi puchar :)

53

Nie będzie finału na Bernabeu, bo Perez wymienia Faks

0

Arbeloa za Juanfrana

0

Alez ten hymn jest zajebisty, jeden z moich ulubionych

1

W tym roku wielką szansę może mieć ktoś z Europy, ze względu na ME, tylko kto to może być?

4

O Neymar wczoraj dał dużo magii, mi osobiście najbardziej podobało się el tunello, jakie założył Barraganowi chyba, potem cały mecz miał pretensje do Neymara

4

Największego symulanta jakiego znam to Ceerek

4

Zapowiada sie na dobrego golkipera number one
Jeden mecz widziałem i już jego uwielbiam

0

Messi jest kopany, poniewierany w meczu z asspanolem, a maszyna Krysztiano jest dla nich Bogiem

0

A wczoraj mój idol Romario 50 lat jak ten czas leci

2

Okolo 20 lat ktoś kiedyś pisał
I on nadal jest tylko pod innym nickiem

0

Campeones Campeones Campeones Ole ole ole


Żartuję :)

0

Gwarantuje tobie jakby to byla walka o awans, Barca gryzła by murawę

5

Czemu wy tak nerzakcie, dajcie spokój super zagrali w pierwszej części. Teraz trzeba oszczędzać siły gramy co 3 dni

0

Pique zawsze będzie teraz zagrożony :)

0

Nie prawda mamy tyle samo pkt i lepszy bilans bramkowy z nimi i zaległy mecz z Gijon

0

3:1 chciałabym, ale jak będzie remis to będzie ok

0

Polecam telewizjada.pl

0

Wiesz piwko o 16 tej trochę za wcześnie, wolę sobie o 20 tej usiąść w fotelu z 4pakiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?