dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to ma być :) jak ja nie lubię takich korków
0
Ja wiem, ale nie powiem:)
3
Haha mało wiesz jeszcze, to są podstawy gry :)
0
Haha Aurier nie mam nic więcej do powiedzenia, jak napisać, nigdy w życiu takiego pustaka. Przecież jest tylu dobrych prawych obrońców, mi się podoba gra, chociażby, Bellerina i Cancelo
1
Breaking Bad i Narcos
0
Oj bolą cztery litery Penaldohttp://www.mundodeportivo.com/futbol/real-madrid/20160216/302212156054/burla-de-cristiano-y-arbeloa-con-el-penalti-indirecto-de-messi.html
Dobrze ma boleć :)
0
1 Suarez 2 Lewandoski 3 Aguero 4 Ibrahimovic 5 Benzema 6 kane/Vardy
4
Haha czekam na Tweeta Pique
3
Jest Sociedad 3:0
2
3
Dobra mialem napisać to jak Asspanol spadnie, ale nie mogę się powstrzymać
Bealando, bealando, espanol amigos adios sequnda division yeah yeah yeah
Bealando, Bealando espanol amigos adios sequnda division yeah yeah yeah
Si senior efecktos goleados especiales yeah yeah yeah
Tu y yo a la fiesta
Tu y yo a la noche
Tu y yo a la fiesta
Tu y yo oh oh oh
Bealando, Bealando (refren)....................
Si senior corona pichichi de Krysztiano yeah yeah yeah. Si senior una emotion yeah yeah yeah
Bealando Bealando ( refren)
Studio nagrań LFP- liga Florentino Perez
Videoklip CoCo Karim Benzema
0
Właśnie i o to chodzi, wolę jak Real traci punkty, jak ma najlepszy możliwy skład
0
Tak? Serio myślałem, że Zinedine Zidan
2
Nic mi takiego nie przychodzi na fejsa, widocznie podpadłeś Arabom, albo ktoś żarty sobie robi
4
Fajne te Super Bowl, nawet zaczynam łapać zasady, ale pora iść spać
2
To oglądamy Super Bowl
Kto ogląda? Haha Lady Dziadzia
4
Iniestazo :)
0
Wiedziałem ze będzie remis czelsi
5
Niech Valencia zwolni tego Nevilla bo jeszcze spadną do Sequnda Division
2
Alves Rakitic to chyba myślą co na obiad
1
Golf mistrzostwo świata, nie ma to jak emocje w golfie :)
1
Haha na getafe i asspanol mam fajny kawałek w głowie, ale niech spadnie któraś z nich, najlepiej obie drużyny :)
1
Wygrał przy pomocy sędziego :)
0
Przejdź na fioletową strone, mocy tam zapowiedź kolelejki była już w czwartek chyba i nocny przegląd prasy masz o drugiej w nocy :)
1
Thierry Henry, Andres Iniesta, Xavi, Casillas, Luis Suarez
0
Oj ten Mikhtiryan jak z Realem
0
Hahaha idą na mistrza
1
I do takich klubów będę miał szacunek, a nie jakieś $ity Chelsea Psg
0
Dawac Leicester co ten Mahrez zrobił
1
Oglądam tvp sport a tam zinedine zidan promuje mundial w katarze :) widać że wszystko kupić można