1

Haba a ja wyłączyłem przy wyniku 19-28
Gratulacje Vive

2

Nowy hymn realu
We are the champions uefa my friends

0

Ta lepszy:)
Jak widzę takie wypociny, że Iniesta nie jest kreatywnym pomocnikiem, aż ze śmiechu padam.

3

W najbliższym sezonie nie ma szans, ale w sezonie 2017/2018 czemu nie, marzenia się spełniają, popatrz na Leicester
Haha Lisy napewno nie marzyli o mistrzostwie pewnie, a będą grać w lidze mistrzów i będą rozstawieni z pierwszego koszyka

0

Perez

0

O stary ładna laska
Zakochałem się

22

Co to ma być :)
Bez przesady

2

On wszędzie wkłada swoje macki:)

4

Żart :)
A finał ligi mistrzów, nie leci przypadkiem w tvp?

59

Haha jakby Alaba przyszedł do nas, to współczuję Szpakowskiemu haha Alaba i Alba, Denis Suarez i Luis Suarez :)

0

Zmęczenie :)
Hm az te nocne imprezy :)

4

Atletico zasługuje na podniesienie pucharu europy.

Do takich klubów trzeba mieć szacunek, a nie jakieś petrokluby

0

Gdzie moge zobaczyć on-line gre o tron?

4

Dla mnie to przypadek, miał sporo szczęścia

0

Dokladnie po co nam nauczyciel wychowania fizycznego

0

To może będzie mistrzostwo, na dwie kolejki przed końcem i szpaler w wykonaniu madryckich kochanek

0

Jakby Real we wtorek, Geri mógłby ładnie zgasić Arbeloe o to takim tekstem.
Alvaro dlaczego nie pomogles w awansie do 1/2 UCL

1

Narcos poziom Breaking bad

0

Pamiętam kiedyś Pepe podobnie kogoś kopnął, chyba to był mecz z Elche

2

A teraz sobie przypominam jak narzekalem na komentarz z Eleven. Ten Węgrzyn niech komentuje mecze polskiej ligi. Dobry komentator powinien skupić się na przebiegu relacji z meczu, a nie własnych przemyśleniach.

0

Sprawdzja tobie bilet i odkrywają róg biletu. Ja jak wchodziłem to mnie nie przeszukiwali nic, a koleżance tylko torebkę zrewidowali. Ja nie drukowalem biletu, odebrałem w kasie klubowej dwa dni przed meczem. Bilet do dzisiaj mam w portfelu na pamiątkę

0

No ale nie wiadomo czy tą bramkę na 1:3 by strzelili w dziesiątkę, co ten sędzią sędziował to pozostawie to bez komentarza. Meczem się nie przejmuję, najważniejsze dla mnie teraz są mecze w lidze mistrzów. Dodam jeszcze tylko, że to był najgorszy klasyk, od paru lat. Widać że Barca grała mininimalistycznie

0

W Realu Ramos i Marcelo, a trzeci to kto?

0

A ja narzekalem na poziomie pasy, ale muszę wam powiedzieć ze sie przyzwyczaiłem. Gorsze dla mnie były z sezonu 2011/2012 i 2012/2013

2

A ja słyszałem, że Florentino Perez

2

Chyba w Mediolanie
Ale żart dobry Hala Madrit

0

Komentarz usunięty

1

Szczęsnego, rudy mialby z kim jarac szlugi. A tak to na poważnie to Lewandowski, ale mamy MSN

0

Nic nie pisz przede mną jeszcze

1

Ja na kazdy mecz ukochanej Barcy czekam z niecierpliwością, ale klasyk to więcej niż mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?