dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haba a ja wyłączyłem przy wyniku 19-28
Gratulacje Vive
2
Nowy hymn realu
We are the champions uefa my friends
0
Ta lepszy:)
Jak widzę takie wypociny, że Iniesta nie jest kreatywnym pomocnikiem, aż ze śmiechu padam.
3
W najbliższym sezonie nie ma szans, ale w sezonie 2017/2018 czemu nie, marzenia się spełniają, popatrz na Leicester
Haha Lisy napewno nie marzyli o mistrzostwie pewnie, a będą grać w lidze mistrzów i będą rozstawieni z pierwszego koszyka
0
Perez
0
O stary ładna laska
Zakochałem się
22
Co to ma być :)
Bez przesady
2
On wszędzie wkłada swoje macki:)
4
Żart :)
A finał ligi mistrzów, nie leci przypadkiem w tvp?
59
Haha jakby Alaba przyszedł do nas, to współczuję Szpakowskiemu haha Alaba i Alba, Denis Suarez i Luis Suarez :)
0
Zmęczenie :)
Hm az te nocne imprezy :)
4
Atletico zasługuje na podniesienie pucharu europy.
Do takich klubów trzeba mieć szacunek, a nie jakieś petrokluby
0
Gdzie moge zobaczyć on-line gre o tron?
4
Dla mnie to przypadek, miał sporo szczęścia
0
Dokladnie po co nam nauczyciel wychowania fizycznego
0
To może będzie mistrzostwo, na dwie kolejki przed końcem i szpaler w wykonaniu madryckich kochanek
0
Jakby Real we wtorek, Geri mógłby ładnie zgasić Arbeloe o to takim tekstem.
Alvaro dlaczego nie pomogles w awansie do 1/2 UCL
1
Narcos poziom Breaking bad
0
Pamiętam kiedyś Pepe podobnie kogoś kopnął, chyba to był mecz z Elche
2
A teraz sobie przypominam jak narzekalem na komentarz z Eleven. Ten Węgrzyn niech komentuje mecze polskiej ligi. Dobry komentator powinien skupić się na przebiegu relacji z meczu, a nie własnych przemyśleniach.
0
Sprawdzja tobie bilet i odkrywają róg biletu. Ja jak wchodziłem to mnie nie przeszukiwali nic, a koleżance tylko torebkę zrewidowali. Ja nie drukowalem biletu, odebrałem w kasie klubowej dwa dni przed meczem. Bilet do dzisiaj mam w portfelu na pamiątkę
0
No ale nie wiadomo czy tą bramkę na 1:3 by strzelili w dziesiątkę, co ten sędzią sędziował to pozostawie to bez komentarza. Meczem się nie przejmuję, najważniejsze dla mnie teraz są mecze w lidze mistrzów. Dodam jeszcze tylko, że to był najgorszy klasyk, od paru lat. Widać że Barca grała mininimalistycznie
0
W Realu Ramos i Marcelo, a trzeci to kto?
0
A ja narzekalem na poziomie pasy, ale muszę wam powiedzieć ze sie przyzwyczaiłem. Gorsze dla mnie były z sezonu 2011/2012 i 2012/2013
2
A ja słyszałem, że Florentino Perez
2
Chyba w Mediolanie
Ale żart dobry Hala Madrit
0
Komentarz usunięty
1
Szczęsnego, rudy mialby z kim jarac szlugi. A tak to na poważnie to Lewandowski, ale mamy MSN
0
Nic nie pisz przede mną jeszcze
1
Ja na kazdy mecz ukochanej Barcy czekam z niecierpliwością, ale klasyk to więcej niż mecz.