dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie leci ten mecz legii
0
Jak seriale to moze ja polecę top 10 wedlug mnie
Mówię wam warto
1 Breaking Bad
2 Gra o tron
3 Narcos
4 Spartacus
5 Dexter
6 Prawo ulicy
7 Peaky Blinders
8 The Walking dead
9 Vikings
10 Piraci
0
Eh co za ranking top 10 , ale to twoje zdanie i szanuję. Tylko pytam się gdzie Gra o tron, Vikings, Synowie anarchii, Zakaazane Imperium, Peaky Blinders, Piraci, Spartacus, Banshe, Homeland, Fargo.
0
Jak ty jesteś mistrzem negocjacji transferowych, to nie wiem co tutaj jeszcze robisz.
Spokojnie Bartek jeszcze wynegocjuje dobrego sponsora
0
Przyznaję rację serial arcydzieło
Eh kiedyś jeszcze raz jego zobaczę
0
Super niech sobie jego wezmą haha jak dadzą za niego więcej niż 35mln, to będę się śmiał
1
Zobaczymy po IO myślę ze Ney jego przekona, aby wybrał Barce
0
Według twojej teorii to nie powinno być Ronaldo bo nic praktycznie nie grał Portugalia wygrała, jako drużyna i na farcie to samo real w lidze mistrzów
0
To chyba jakaś fanka
0
Czemu nie lewandowski?król strzelców ligi niemiwckiej, a co takiego zrobił Muller? że jest nominowany
A z Sevilli ktoś musi być, bo wygrali ligę europy
0
Jak zobaczyłem nominowanych, do nagrody najlepszego piłkarza europy, to nieźle się uśmiałem haha Pepe, Kroos i chyba jeszcze Mulller, no tak na ME zagrał super turniej
Według mnie powinno wyglądać to tak
Grezman, Lewandowski, Suarez, Bale, Mahrez, Buffon, Messi, Ronaldo, Payet, Krychowiak lub Gameiro
1
Sok z wiśni
Prysznic na raz zimny raz gorący
Też kiedyś tak miałem, grałem w piłkę przez 3 dni, a potem mecz na czwarty dzień. Mi tamte metody pomogły
3
Robinho, Bojan, Sypnewski, Jańczyk, Goetze
0
Prawdę pisałem dobry obrońca. Wyląduje w Eurpie Tak mysltak w Corinthians gra, jako kapitan
0
Kto ogląda mecz na eleven?
Ale dobry ten Vagner
1
Oglądam sobie meczyk Corinthians Sao Paulo i duzo lepiej się to ogląda, od naszej ekstraklapy.
A pamiętam, jak nearzekalem na Eleven, ale trzeba im przyznać, że wykonują kawał dobrej roboty
0
Racja błąd mialem to napisać do 1994 roku, a pomyliłem się
0
Popatrz Leicester,a Chelsea, drużynie potrzebny jest charakter
0
Mahrez, to by był dobry transfer
0
Kurde walczą, o jakiegoś Gomesa za 60 mln, a Mahrez się aż pali do gry, u nas. Ale przecież Mahrez nie pasuje, do nas profil zawodnika, jak to ten sam co Andre Gomes, tyle że Mahrez zjada Gomesa
0
Z tego co mi się wydaje, to z biletami nie będziecie mieli problemu zakupić, chyba tydzień przed już będą. Tylko będzie problem, z miejscami obok siebie. Ale jak z kimś zagadacie, to z wami miejscami się zamieni
0
MSN jak sa w formie nie ma szans inna drużyna
2
Kaca :) ach ta niedziela
0
Co ma budzet:) niedługo naszą polską piłkę klubową przescignie Gibraltar :)
0
Hiszpania 2012
Niemcy 1996
Francja 1998
Brazylia 1994 moj idol Romario
Brazylia 2002 turniej Fenomeno, super turniej Roberto Baggio
0
Haha pokemony
Z japońskich bajek tylko Tsubasa Ozora :)
0
Racja :)
Albo lepeij nic nie pisać
4
Eh wchodzę z myślą że będą jakieś ciekaw tematy na RL, a tutaj ekstraklapa :)
Eh pora iść spać
3
Trudny wybór obie ladne
Ale chyba bardziej Shakira, ma w sobie to coś
0
Ten Gabriel Jesus, tylko żeby nie był kolejnym Robinho, albo Jamesem. Ja na jego miejscu przemyślał bym transder do białych