0

Gdzie leci ten mecz legii

0

Jak seriale to moze ja polecę top 10 wedlug mnie
Mówię wam warto
1 Breaking Bad
2 Gra o tron
3 Narcos
4 Spartacus
5 Dexter
6 Prawo ulicy
7 Peaky Blinders
8 The Walking dead
9 Vikings
10 Piraci

0

Eh co za ranking top 10 , ale to twoje zdanie i szanuję. Tylko pytam się gdzie Gra o tron, Vikings, Synowie anarchii, Zakaazane Imperium, Peaky Blinders, Piraci, Spartacus, Banshe, Homeland, Fargo.

0

Jak ty jesteś mistrzem negocjacji transferowych, to nie wiem co tutaj jeszcze robisz.
Spokojnie Bartek jeszcze wynegocjuje dobrego sponsora

0

Przyznaję rację serial arcydzieło
Eh kiedyś jeszcze raz jego zobaczę

0

Super niech sobie jego wezmą haha jak dadzą za niego więcej niż 35mln, to będę się śmiał

1

Zobaczymy po IO myślę ze Ney jego przekona, aby wybrał Barce

0

Według twojej teorii to nie powinno być Ronaldo bo nic praktycznie nie grał Portugalia wygrała, jako drużyna i na farcie to samo real w lidze mistrzów

0

To chyba jakaś fanka

0

Czemu nie lewandowski?król strzelców ligi niemiwckiej, a co takiego zrobił Muller? że jest nominowany

A z Sevilli ktoś musi być, bo wygrali ligę europy

0

Jak zobaczyłem nominowanych, do nagrody najlepszego piłkarza europy, to nieźle się uśmiałem haha Pepe, Kroos i chyba jeszcze Mulller, no tak na ME zagrał super turniej
Według mnie powinno wyglądać to tak
Grezman, Lewandowski, Suarez, Bale, Mahrez, Buffon, Messi, Ronaldo, Payet, Krychowiak lub Gameiro

1

Sok z wiśni
Prysznic na raz zimny raz gorący
Też kiedyś tak miałem, grałem w piłkę przez 3 dni, a potem mecz na czwarty dzień. Mi tamte metody pomogły

3

Robinho, Bojan, Sypnewski, Jańczyk, Goetze

0

Prawdę pisałem dobry obrońca. Wyląduje w Eurpie Tak mysltak w Corinthians gra, jako kapitan

0

Kto ogląda mecz na eleven?
Ale dobry ten Vagner

1

Oglądam sobie meczyk Corinthians Sao Paulo i duzo lepiej się to ogląda, od naszej ekstraklapy.

A pamiętam, jak nearzekalem na Eleven, ale trzeba im przyznać, że wykonują kawał dobrej roboty

0

Racja błąd mialem to napisać do 1994 roku, a pomyliłem się

0

Popatrz Leicester,a Chelsea, drużynie potrzebny jest charakter

0

Mahrez, to by był dobry transfer

0

Kurde walczą, o jakiegoś Gomesa za 60 mln, a Mahrez się aż pali do gry, u nas. Ale przecież Mahrez nie pasuje, do nas profil zawodnika, jak to ten sam co Andre Gomes, tyle że Mahrez zjada Gomesa

0

Z tego co mi się wydaje, to z biletami nie będziecie mieli problemu zakupić, chyba tydzień przed już będą. Tylko będzie problem, z miejscami obok siebie. Ale jak z kimś zagadacie, to z wami miejscami się zamieni

0

MSN jak sa w formie nie ma szans inna drużyna

2

Kaca :) ach ta niedziela

0

Co ma budzet:) niedługo naszą polską piłkę klubową przescignie Gibraltar :)

0

Hiszpania 2012

Niemcy 1996

Francja 1998

Brazylia 1994 moj idol Romario

Brazylia 2002 turniej Fenomeno, super turniej Roberto Baggio

0

Haha pokemony

Z japońskich bajek tylko Tsubasa Ozora :)

0

Racja :)
Albo lepeij nic nie pisać

4

Eh wchodzę z myślą że będą jakieś ciekaw tematy na RL, a tutaj ekstraklapa :)

Eh pora iść spać

3

Trudny wybór obie ladne
Ale chyba bardziej Shakira, ma w sobie to coś

0

Ten Gabriel Jesus, tylko żeby nie był kolejnym Robinho, albo Jamesem. Ja na jego miejscu przemyślał bym transder do białych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?